Diabelskie Koło Gór Suchych 2, Sokołowsko

Zapisz się Opłać start

Lista zapisanych (Limit zawodników 74/600)

CZORT OPŁACENI

Numer Imię Nazwisko Miejscowość Opłata Drużyna Gmina
Krzysztof Chlebowski Głuszyca Tak WAWRZYNTEAM NIE
GRZEGORZ DZIESZUK Wałbrzych Tak Podzamcze Wałbrzych NIE
Andrzej Jakubowski Żmigród Tak NIE
Tomasz Krawietz Szklarska Poręba Tak Izerski Niedźwiedź Vertical Industrial NIE
Jakub Rzucidło Legnica Tak Pasikonik NIE

CZORT NIEOPŁACENI

Numer Imię Nazwisko Miejscowość Opłata Drużyna Gmina
Olga Balcerzak Mieroszów Nie Mieroszów TAK
Radosław Barszcz Głogów Nie Huta Miedzi Głogów NIE
Katarzyna Bujak Boguszów - Gorce Nie Grupa Biegowa Dzikowiec NIE
izabella Cieniuszek Kościelisko Nie Mila NIE
Kamil DWORNICKI Wrocław Nie NIE
Krzysztof Głombik Książenice Nie NIE
Joanna Grzesik Głuszyca Nie NIE
Michał Hnatiuk Wałbrzych Nie Rate My Trail Team NIE
Rafał Michalak Czepielowice Nie NIE
Arkadiusz Parysek Brzeg Dolny Nie NIE
Wojciech Turlej Środa Śląska Nie NIE
Kamila Żeromska Boguszów-Gorce Nie Grupa Biegowa Dzikowiec NIE

DIABOŁ OPŁACENI

Numer Imię Nazwisko Miejscowość Opłata Drużyna Gmina
Hubert Augustyniak Świebodzin Tak OsaGoraTeam NIE
Zbigniew Frydlewicz Jelenia Góra Tak BIEGAMDLAZDROWIA.PL NIE

DIABOŁ NIEOPŁACENI

Numer Imię Nazwisko Miejscowość Opłata Drużyna Gmina
Paweł Grzesik Głuszyca Nie NIE
Maciej Janisławski Jelenia Góra Nie Funtri NIE
Katarzyna Krzesińska Zielona Góra Nie Biegostacja Team NIE
DAMIAN KRZESIŃSKI ZIELONA GÓRA Nie BIEGOSTACJA TEAM NIE
Piotr Matyjanka Lubin Nie NIE
Paweł Mikrut Wrocław Nie NIE
Paweł Stawarz Oleśnica Nie Elite Runners Club NIE
Anastasiia Stepanova Łagów Nie NIE
Jarosław Włodarczyk Jelenia Góra Nie Karkonosz Running Team NIE

DIABLIK OPŁACENI

Numer Imię Nazwisko Miejscowość Opłata Drużyna Gmina
Przemysław Baron Kicin Tak Constravia NIE
Paweł Gawron Jelenia Góra Tak WEPA Piechowice NIE
Joanna Gawron-Ramadan Dziwiszow Tak Wepa Piechowice NIE
Jolanta Gidaszewska Leszno Tak Leszno NIE
Mariusz Grajeta Wałbrzych Tak AAM RUNNING TEAM NIE
Marcin Grzebyk Sokołowsko Tak UKS Sokołowsko TAK
Karol Kazikowski Poznań Tak Wybiegać marzenia NIE
Michał Korzeniewski Wrocław Tak Pro-Run Wrocław NIE
Maciej Majchrzak Wrocław Tak 140minut.pl NIE
Jacek Polak Warszawa Tak NIE
Grzegorz Rejman Wałbrzych Tak NIE
Henryk Stachecki Mieroszów Tak Grupa biegowa Mieroszów TAK
Ola Żelazowska Wrocław Tak Atlas Running Team NIE

DIABLIK NIEOPŁACENI

Numer Imię Nazwisko Miejscowość Opłata Drużyna Gmina
Robert Barczak Rydzyna Nie Run Team Rydzyna NIE
Ariel Chudy Rydzyna Nie Run team Rydzyna NIE
Tobiasz Chudy Leszno Nie Run Team Rydzyna NIE
Marcin Drzewiecki Wałbrzych Nie Mad Runners NIE
Michał Durajczyk Wrocław Nie R.K.S HUWDU NIE
Agnieszka Erbetowska Jelenia Góra Nie BIEGAMDLAZDROWIA.PL NIE
Edytka Gajewska Wrocław Nie Stalowe łydki NIE
Zuzanna Idkowiak Poznan Nie Wybiegać Marzenia NIE
Katarzyna Iwańciów Dzierżoniów Nie NIE
Artur Kokocinski Ostroszowice Nie Bielawska Akademia Biegania NIE
Justyna Kurnyta wałbrzych Nie NIE
AGA LECH ŚWIEBODZICE Nie #WAWRZYNTEAM NIE
MICHAŁ LECH Świebodzice Nie ROGOZIŃSKI TEAM NIE
Katarzyna Lenart Pruszkow Nie Rozbiegany Piastów NIE
Magdalena Lewicka Dobroszyce Nie Cała Oleśnica Biega NIE
Tomasz Marzec Otmuchów Nie Runners Team Nysa NIE
Anonim Anonim (I96M5286) Wałbrzych Nie NIE
Sławomir Muchel Chełst Nie Wybiegać marzenia team NIE
Ewa Narkun Iłowa Nie NIE
Justyna Palej Skarbimierz Osiedle Nie J&J NIE
Janusz Palej Skarbimierz Osiedle Nie J&J NIE
Aneta Pęczar Świdnica Nie MAD RUNNERS NIE
Stefan Pietrysiak Zabrze Nie BWM POLSKA NIE
Aneta Pitoń Ząbkowice Śl. Nie #ultrarodzinka NIE
Paweł Pitoń Ząbkowice Śląskie Nie #UltraRodzinka NIE
Patryk Pociecha Wrocław Nie Funtri NIE
Roman Rosół Poznań Nie Wybiegać Marzenia Team NIE
Rafał Rudy Wrocław Nie #Ultrarodzinka NIE
Szymon Sypniewski Leszno Nie Run Team Rydzyna NIE
Anonim Anonim (B96S5052) Otwock Nie Rozbiegany Piastow NIE
Justyna Światła Zagórze Śląskie Nie NIE
Daniel Traczyński Świdnica Nie Mad Runners NIE
Tomasz Zając Bardo Nie ultimasport.pl NIE