XI MTB Maraton o Puchar Orzeł Lipno 2022, Smyczyna

Zapisz się Opłać start

Lista zapisanych (Limit zawodników 137/350)

MEGA

Numer Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
Michał Andrzejewski Wilkowice M2 Nie REAL 64-STO
Mieszko Antkowiak Rydzyna M1 Nie R-TEAM Rydzyna
Mariusz Chyła Kąkolewo M3 Nie Real 64-sto
Daniel Drozda Jelcz Laskowice M2 Tak UKS Moto Jelcz Laskowice
Dominik Frąckowiak Śmigiel M1 Nie ...
Mateusz Górski Kościan M1 Tak TOMCHEM
Tomasz Hruświcki Poznań M1 Tak Movement Care
Daniel Huzar Góra M2 Tak DGR RACING TEAM
Marek Jakubowski ŚWIĘCIECHOWA M2 Nie EUROROWER.PL
Piotr Janus Leszno M3 Tak Pozytywnie Zakręceni Leszno
SŁAWEK Kasprzyk Lipno M2 Nie REAL 64 Sto
BŁAŻEJ KUTROWSKI LESZNO M1 Tak STREFASPORTU.PL MW INVEST
Krzysztof Łuczak Leszno M3 Nie
Dawid Markiel Wrocław M2 Nie INPEAK AiTRAINER TEAM
Jakub Mądry Kąkolewo M1 Tak StrefaSportu.pl MW INVEST
Maciej Mogiłka Leszno M1 Tak EUROROWER.PL
Sandra Samolewska Wilkowice OPEN_K Tak eurorower.pl
Andrzej Skiba Leszno M2 Tak
Roman Szczepaniak Leszno M3 Tak LKK TEAM
Artur Szmyt Bydgoszcz M2 Tak Merx Team Wągrowiec
Andzelika Urlik Rzepin OPEN_K Nie SKF OMEGA RZEPIN

MINI

Numer Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
Tomasz Adamczewski Popowo Stare M1 Tak Orzeł Lipno Cycling Team
Mateusz Augustyniak Leszno M2 Tak
Adam Baksalary Leszno M2 Tak Strefasportu.pl MW Invest
Szymon Baksalary Leszno Tak REAL 64-STO
Edward Bala Więcbork M2 Tak MK-BUD Atlas Racing Team
Marcin Bany Luboń M2 Tak NIGDY NIE UFAJ CHUDEMU KUCHARZOWI
Kacper Bartkowiak Kąkolewo M1 Nie Real 64-sto
Maciej Betka Kościelna Wieś M2 Tak GILICKIBIKE TEAM
ROBERT BIELECKI ZŁOTORYJA M3 Nie
Zbigniew Bocian Poznań M3 Tak Komorniki MTB Team
Anonim Anonim (K94B6984) Gaj M2 Tak ANP Team Dolsk
Łukasz Brink Poniec M2 Tak Solo
Amadeusz Browarczyk Kościan M1 Tak BROWAR MTB TEAM
Bartosz Browarczyk Gryżyna M1 Tak BROWAR MTB TEAM
Marcin Brzozowski Leszno M2 Nie Spinko Cycling Team
Przemysław Chmielarz Leszno M2 Tak CMB
Adam Chraplak Leszno Tak AMBIT RACING TEAM
Alan Chudziński Leszno M1 Tak
Joanna Ciekańska Leszno OPEN_K Tak
Michał Ciekański Leszno M2 Tak
Renata Ciemna Runowo Krajeńskie OPEN_K Tak MK-BUD Atlas Racing Team
Szymon Cieśliński Leszno M2 Nie MS ROAD 66
Karol Cieśliński Leszno M1 Nie MS ROAD 66
Konrad Danek Lipno M1 Tak
Dariusz Fedorowicz Góra M2 Nie
Wiktoria Gładosz Żukowice OPEN_K Tak LUKS ETB TEAM w Głogowie
Łukasz Gładosz Żukowice M2 Tak LUKS ETB TEAM w Głogowie
Przemysław Gold Leszno M2 Tak Srebrna Szprycha
Martix Gold Leszno OPEN_K Tak Srebrna Szprycha
Michał Gołąbka Lipno M2 Tak Orzeł Lipno Cycling Team
Arkadiusz Hajost Wrocław M2 Nie Szarża Wrocław
Tomasz Hęś Święciechowa M1 Tak
Waldemar Hoppe Więcbork M2 Tak MK-BUD Atlas Racing Team
Leszek Hoppe Bytów M2 Tak Baszta Bytow
Marcin Jabłoński Włoszakowice M2 Tak Kołownik Włoszakowice
Krzysztof Janas Skwierzyna M2 Tak R-BAJK team Skwierzyna
Wojciech Jurewicz Góra M2 Nie DGR Racing Team
Mariusz Juszkiewicz Leszno M3 Nie REAL 64-sto
Arkadiusz Kaczmarek Strzyżewice M2 Tak GALIBIER BIKEFUN
Marta Kaczmarek Rydzyna OPEN_K Tak R-Team Rydzyna
Krzysztof Kaczor Wilkowice M1 Nie
Roksana Kąc Szreniawa OPEN_K Tak Kołownik Włoszakowice
Bartłomiej Klessa Gowarzewo M2 Tak FogtBikes Team
Marian KŁOS ZBĄSZYNEK M4+ Nie DIVERSEY TEAM
Paweł Knop Włoszakowice M1 Tak Kołownik Włoszakowice
MICHAŁ KOCHANOWSKI WROCŁAW M2 Tak
Franciszek Komolka Święciechowa M4+ Nie MS ROAD 66
Krzysztof Koniec Więcbork M3 Tak MK Bud Atlas Racing Team
Konrad Konkol Miastko M2 Tak 35 PLUS PRO-FIT-BIKE
Witold Korbanek Poznań M3 Tak Pozytywnie Zakręceni
Sebastian Kosek Głogów M2 Tak LUKS ETB TEAM w Głogowie
Arek Kosmala Zielona Góra M3 Nie YOLOBIKE MARBA MTB
Patryk Kowalski Widziszewo M1 Nie BROWAR MTB TEAM
Paweł Krajewski Zalasewo M3 Tak Arrows Bike Team
Krzysztof Krówczyński Leszno M1 Nie Werner Kenkel Sport Team
Maciej Krzyżyński RYDZYNA M2 Nie R-TEAM
Tomasz Kurek Wroclaw M2 Nie Chojrak Team Wrocław
Mirosław Lewandowicz Leszno M2 Tak Thermic Team
Grzegorz Linke Lipno M2 Tak
Roman Lutostański Rydzyna M4+ Nie Niezrzeszony
Radosław Łata Rydzyna M2 Tak R-TEAM RYDZYNA
Karolina Maczuga Zabór OPEN_K Nie Yolobike
Klaudiusz Majewski Leszno Tak Real 64-sto
Piotr Mikołajczak Leszno M3 Tak Rteam
Marcin Mikołajczak Bojanowo M2 Tak 4 Ever bike
Tomasz Mikusik Ruszków Drugi M2 Tak JTHK-TEAM
Mateusz MOCEK Leszno M2 Nie Astromal
Krystian Mróz Leszno M1 Tak 4 Ever bike
Grzegorz Napierała Bolechówko M4+ Tak RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team
Tomasz Naryniecki Wrocław M2 Tak
Marcin Nowak Leszno M1 Nie R-Team Rydzyna
Jacek Nowak Leszno M3 Tak R-TEAM RYDZYNA
Szymon Nowak Dąbcze M2 Tak
Jakub Osuchowski Luboń M2 Tak
Mirosław Pleskot Leszno M3 Tak Orzeł Lipno Cycling Team
Jarosław Prościński Bydgoszcz M3 Tak Sport Serwis Bydgoszcz
Paweł Przeniczka Nowa wieś M1 Nie Ms Road 66
Andrzej Ratajczak Dolsk M3 Tak ANP Team Dolsk
Kazimierz Ratajczak Dolsk M3 Tak ANP Team Dolsk
Damian Ratajczak Dolsk M2 Tak ANP Team Dolsk
Aleksandra Reszczyńska Przybyszewo OPEN_K Tak Werner Kenkel Sport Team
Maciej Rosa Włoszakowice M1 Tak brak
Sebastian Sielągowski Włoszakowice M2 Tak GOOD Team Włoszakowice
Bronisław Sikora Leszno M4+ Nie śmigło osieczna
Sebastian Skiba Toruń M1 Tak
Mikołaj Skorupiński Leszno Tak
Andrzej Skorupski Kąkolewo M3 Nie Cieśiółka team
Janusz Skrzypczak Leszno M2 Tak Coco Jumbo
Artur Smoliński Bydgoszcz M2 Tak Merx Team Wągrowiec
Kacper Stępniewski Leszno M1 Tak
Szymon Stępniewski Leszno M1 Tak METABO TORA
Przemysław Szłapka Święciechowa M3 Tak R-TEAM RYDZYNA
Izabela Szulc Więcbork OPEN_K Tak MK-BUD Atlas Racing Team
Andrzej Szymański Dolsk M2 Tak ANP Team Dolsk
Daniel Szymczak Kościan M2 Tak
Damian Śliwczyński Śmigiel M1 Tak Orzeł Lipno Cycling Team
Dawid Śliwiński Leszno M1 Tak Kołownik Włoszakowice
Robert Świętek Kąkolewo M2 Tak Kołownik Włoszakowice
Bartłomiej Temporale Mechlin M2 Nie Greenbike MTB Team
Dawid Tomaszewski Śmigiel M2 Tak Orzeł Lipno Cycling Team
Dariusz Walczak Leszno M3 Tak Pozytywnie Zakręceni
Szymon Wasiołka Leszno M1 Tak Orzeł Lipno Cycling Team
Mikołaj Wawrzyniak Włoszakowice Tak Kołownik Włoszakowice
Maciej Wawrzyniak Rydzyna M3 Tak RTEAM Rydzyna
Michał Wilczewski Wałbrzych M1 Nie
Adam Wiśniewski Leszno M1 Tak Ambit Racing Team
Łukasz Witkowski Leszno M1 Tak SZAWER MTB TEAM LESZNO
Marcin Włodarczyk Wilkowice M2 Nie Ambit RACING Team
Filip Wojciechowski Leszno M1 Nie MS Road 66
Dawid Wojciechowski Leszno M1 Nie MS Road 66
Anonim Anonim (P94W7077) Czempiń OPEN_K Nie Wysolki
Tomasz Zając Bardo M2 Nie ultimasport.pl
Łukasz Zielony Niechlów M1 Nie DGR RACING TEAM

JUNIOR

Numer Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
Bartosz DROŻDŻYŃSKI Leszno Junior Tak REAL 64-STO
Jagoda Kurek Wrocław Nie Chojrak Team Wrocław
Antoni Ratajczak Goniembice Tak TORA bike