IV Lesista Trzydziecha, Mieroszów

Regulamin

Lista zapisanych (Limit zawodników 165/200)

Opłaceni

Numer Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Gmina mieroszów Drużyna
6 Zbigniew Białecki Łódź M50 Tak NIE ŁDZ
7 Paweł Białek Świebodzice M30 Tak NIE GVT
8 Tomasz Bielecki Jelenia góra M30 Tak NIE
9 Łukasz Bienias Dzierżoniów M30 Tak NIE BlackHatUltra
17 Jacek Czyczerski Rogoźnica M50 Tak NIE GRUPA BIEGOWA BEZ GRANIC
18 Rafał Dubiał Leszno M40 Tak NIE Lesz No Limits Runners
21 Maria Dziekanowska Wrocław K20 Tak NIE
22 GRZEGORZ DZIESZUK Wałbrzych M40 Tak NIE Podzamcze Wałbrzych
24 Sebastian Figas Wrocław M40 Tak NIE
25 Zbigniew Frydlewicz Jelenia Góra M50 Tak NIE BIEGAMDLAZDROWIA.PL
26 Jerzy Gadowicz Mieroszów M50 Tak TAK
28 Sylwia Gardecka Wałbrzych K30 Tak NIE
30 Adam Głogowski Wrocław M40 Tak NIE NOA
31 Katarzyna Gnitecka Kudowa Zdrój K30 Tak NIE Kudowianka Run
32 Marcin Golec Boguszów Gorce M40 Tak NIE Predators Wałbrzych
33 Kinga Gomołysek Wrocław K30 Tak NIE
34 Iwona Goździcka Zielona Góra K40 Tak NIE Zielona Góro Zacznij Biegać
35 Ewelina Górnicka Jedlina-Zdrój K30 Tak NIE wawrzynteam
36 Anonim Anonim (M91G3978) Wałbrzych M40 Tak NIE AAM RUNNING TEAM
37 Marcin Hajduk Szczawno Zdrój M40 Tak NIE
38 Magdalena Hejnar Grodzisk Wielkopolski K30 Tak NIE Bech Packaging Team/ Niagara CrossFit Team
39 Piotr Humerski Goździchowo M30 Tak NIE
41 Jacek Jankowski Wałbrzych M40 Tak NIE
43 Bartłomiej Jędrychowski Kudowa-Zdròj M30 Tak NIE WemecoTeam
44 Łukasz Kaczmarczyk Smolec M30 Tak NIE Elite Runners
46 Łucja Kaczmarek Zielona Góra K40 Tak NIE Zielona Góro Zacznij Biegać
48 Robert Kapiec Lubin M30 Tak NIE TeamLubinRunners
49 Tomasz Karcz Strzegom M40 Tak NIE Tealtree.pl
50 Katarzyna KIEŁCZYŃSKA LUBIN K40 Tak NIE OVER 40 TEAM
51 Rajmund Kiełczyński Lubin M40 Tak NIE OVER 40 TEAM
52 Marek Klimczewski Łódź M50 Tak NIE Forever Young
53 Roma Kmiecik Łężyce K40 Tak NIE Kudowianka Run
56 Artur Kokocinski Ostroszowice M40 Tak NIE Bielawska Akademia Biegania
58 Adrian Kołodziej Strzegom M40 Tak NIE Grupa Biegowa "Bez Granic"
59 Ireneusz Kordylak Wałbrzych M40 Tak NIE Pomidorowa Alternatywa
60 Ewa Korytkowska Żmigród K50 Tak NIE RDD JARY
61 Aliaksandr Korzhun Mieroszów M40 Tak TAK
62 Gracja Kosobucka-Grajeta Wałbrzych K40 Tak NIE BBŻ Wałbrzych
63 Andrzej Kowalski Wrocław M60 Tak NIE
65 Tomasz Kozieł Kudowa-Zdrój M40 Tak NIE #WAWRZYNTEAM
66 Ewelina Krajewska Goczałków K40 Tak NIE Grupa biegowa Bez Granic
68 Piotr Kubicki Kościan M30 Tak NIE Dziki Zgon Kościan
69 Adam Kujawa Wałbrzych M40 Tak NIE Predators Wałbrzych
71 Tomasz Kwiatkowski Środa Wielkopolska M30 Tak NIE Polonia Środa
72 Anna Kwit Siechnice K40 Tak NIE
73 AGA LECH ŚWIEBODZICE K40 Tak NIE #WAWRZYNTEAM
76 Mateusz Lepczyński Środa Wielkopolska M30 Tak NIE Polonia Środa
78 Paweł Lis Mieroszów, Wałbrzyski, DOLNOŚLĄSKIE M40 Tak TAK
79 Patryk Łachan Wrocław M40 Tak NIE wkurw_team
81 Krzysztof Łukawski Świebodzice M30 Tak NIE
83 Aneta Machajewska Środa Wielkopolska K40 Tak NIE Polonia Środa
85 Dominik Markiewicz Warszawa M20 Tak NIE
88 Sylwia Matuszko Wałbrzych K40 Tak NIE Gaj
89 Zenon Matuszko Wałbrzych M40 Tak NIE Gajowy
90 Iwona Merunowicz Chojnów K40 Tak NIE TAEKWONDO Chojnów
91 Karola Michalczak ZIELONA GÓRA K40 Tak NIE Zielona Góro Zacznij Biegać
94 Ewa Narkun Iłowa K30 Tak NIE
95 Sylwia Nawrocka Żmigród K40 Tak NIE Mama w biegu
96 Marek Nawrocki Żmigród M50 Tak NIE Tata w biegu
97 Jan Nowaczyk Mieroszów M40 Tak TAK GRUPA BIEGOWA MIEROSZÓW
98 Bartosz Nowak Jelenia Góra M40 Tak NIE
100 Ilona Olejnik ZIELONA GÓRA K50 Tak NIE ZGZB
101 Łukasz Ostrowski Strzegom M30 Tak NIE Strzegomska Dwunastka
104 Krystian Panek Strzegom M30 Tak NIE
105 Przemysław Para Dąbcze M40 Tak NIE LeszNo limits runners
106 Arkadiusz Parysek Brzeg Dolny M40 Tak NIE
107 Ewa Pastuszeńko Wałbrzych K40 Tak NIE THE CURE
108 Tomasz Paszkiewicz Warszawa M40 Tak NIE Tilia&Quercus Racing Team
109 Ania Patura Łódź K50 Tak NIE Wycieczka Biegowa
110 Sylwester Pawlak Środa Wielkopolska M40 Tak NIE Polonia Środa
112 Adam Pawliński Wrocław M40 Tak NIE Pro-Run Wrocław
115 Łukasz Pilecki Trzebnica M40 Tak NIE DTR Biega/ Mario Team
116 Marek Piwowarczyk Wałbrzych M50 Tak NIE
117 Zbigniew Pleśniarski Karpacz M60 Tak NIE Klub Sportowy Grań w Karpaczu
119 Karolina Podkowska Lubin K20 Tak NIE TeamLubinRunners
120 Bartłomiej Podolski Wałbrzych M40 Tak NIE BBŻ
121 Kacper Pokora Wałbrzych M20 Tak NIE
122 Patryk Poliwoczak Mrowiny M30 Tak NIE Górskie Wilki
123 Jarosław Przepłata Rusko M30 Tak NIE strzegomska dwunastka
124 Konrad przydróżny Bielawy M30 Tak NIE
125 Wojciech Ptak Kamieniec Wrocławski M30 Tak NIE BLUEBIRDS
126 Grzegorz Rejman Wałbrzych M30 Tak NIE
127 Artur Roczkowski Rybnik M50 Tak NIE SBD ENERGETYK RYBNIK
130 Marlena Skrzyńska Zielona Góra K30 Tak NIE Zielona Góro Zacznij Biegać
131 IZABELA SKRZYŃSKA BIELAWA K30 Tak NIE BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA
132 Tomasz Sokulski Wrocław M30 Tak NIE
133 Henryk Stachecki Mieroszów M50 Tak TAK Grupa biegowa Mieroszów
134 Tomasz Stankiewicz Srebrna Góra M30 Tak NIE PLANYBIEGOWE.PL
135 Katarzyna Stanowska Łódź K40 Tak NIE
136 Grzegorz Stanowski Łódź M50 Tak NIE FOREVER YOUNG
137 Damian Stanowski łódź M20 Tak NIE
140 Grzegorz Sulima Strzegom M50 Tak NIE Grupa Biegowa "Bez Granic"
142 Sławomir Szachewicz Wrocław M40 Tak NIE Drużyna SMA
144 Marcin Szulist Mieroszów M30 Tak TAK Zebra Team
145 Tomasz Szymczak Krzeptow M30 Tak NIE
146 Anonim Anonim (D91T1863) Sokołowsko M30 Tak TAK
148 Robert Tokarz Tarnów M50 Tak NIE
150 Aleksandra Waligóra Rakoniewice K30 Tak NIE Niagara Fitness Klub
151 Artur Waluśkiewicz Wrocław M50 Tak NIE sola fide
152 Rafał Wątor Wałbrzych M30 Tak NIE Pomidorowa Alternatywa
154 Anna Węgrzynowska-Nowak Jelenia Góra K40 Tak NIE
156 Anita Wierzba-Jurczak Wrocław K40 Tak NIE Vege Runners
157 Rafał Wolski Sokołowsko M40 Tak TAK Grupa Biegowa Dzikowiec
161 Rafał Wujda Mieroszów M40 Tak TAK Grupa Biegowa Mieroszów
163 Joanna Zatryb Wałbrzych K40 Tak NIE Ronal Polska RUN
165 Kamila Żołędziewska Lubin K30 Tak NIE KGHM ZG Run

Nieopłaceni

Numer Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Gmina mieroszów Drużyna
1 Marzena Andrzejczuk Wrocław K40 Nie NIE Pigwa Team
2 Anonim Anonim (H91A5103) Świebodzin M40 Nie NIE OsaGoraTeam
3 Przemysław Baran Czarny Bór M30 Nie NIE My Lachy Ariowie
4 Natalia Behra Dzierżoniów K30 Nie NIE
5 Mateusz Bialic Jelenia Góra M30 Nie NIE
10 Allan Borowiak Świebodzice M40 Nie NIE TEMMPO Wałbrzych
11 Małgorzata Borowiak Świebodzice K40 Nie NIE
12 Anonim Anonim (E91B5238) Wrocław K30 Nie NIE Kot i Zając
13 Katarzyna Bujak Boguszów - Gorce K30 Nie NIE Grupa Biegowa Dzikowiec
14 Anonim Anonim (M91C5220) Niemstów M30 Nie NIE Husaria
15 Krzysztof Chlebowski Głuszyca M30 Nie NIE WAWRZYNTEAM
16 Dariusz Chorąży Wałbrzych M50 Nie NIE
19 Andrzej Duda Dzierżoniów M40 Nie NIE Bielawska Akademia Biegania
20 Michał Durajczyk Wrocław M30 Nie NIE Pocałunek Posejdona
23 Dominika Dzięgielewska Lipa K30 Nie NIE
27 Andrzej Galimski Świebodzice M50 Nie NIE Bo jak nie my to kto..
29 Lucyna Glos Łozina K40 Nie NIE
40 Paulina Jankowska Wrocław K30 Nie NIE
42 Tomasz Januszewicz Wałbrzych M40 Nie NIE Predators Wałbrzych
45 Michał Kaczmarek Malnia M30 Nie NIE
47 Monika Kaliczak- Szwaja Małomice K40 Nie NIE
54 Tomasz Knach ŚWIEBODZICE M40 Nie NIE Blue Computers Serwis Laptopów
55 Marta Knach Świebodzice K40 Nie NIE Blue Computers Serwis Laptopów
57 Piotr Kolawa Kobierzyce M40 Nie NIE Trenujznami.pl
64 Katarzyna Koziczak Wrocław K30 Nie NIE
67 Grzybowska Krystyna Lubawka K40 Nie NIE
70 Anonim Anonim (M91K4080) Świdnica K40 Nie NIE
74 MICHAŁ LECH Świebodzice M40 Nie NIE ROGOZIŃSKI TEAM
75 Katarzyna Lenart Pruszkow K40 Nie NIE Rozbiegany Piastów
77 Andrzej Ligienza Dzierżoniów M30 Nie NIE Bielawska Akademia Biegowa
80 Łukasz Łuć Wrocław M40 Nie NIE
82 Kamil Łyczkowski Wałbrzych M30 Nie NIE Windir
84 Bartłomiej Majchrzak Wroclaw M40 Nie NIE IPA Wroclaw
86 Barbara Martowska Wrocław K40 Nie NIE Zakochane w Prędkości Ślimaki
87 Maciej Martowski Wrocław M40 Nie NIE Europa Ubezpieczenia
92 Dariusz Młodzieniak Wałbrztch M50 Nie NIE
93 Katarzyna Mucha Wrocław K50 Nie NIE NOA
99 Krzysztof Ogórek Wysoka M30 Nie NIE
102 Justyna Palej Skarbimierz-Osiedle K40 Nie NIE J&J
103 Janusz Palej Skarbimierz Osiedle M40 Nie NIE J&J
111 Daniel Pawlak Kłodzko M40 Nie NIE LKS ISKRA JASZKOWA
113 Artur Piaskowski Jawor M40 Nie NIE
114 Karina Piekarska Świebodzice K40 Nie NIE Karkonosz RunningTeam
118 Patryk Pociecha Wrocław M30 Nie NIE Funtri
128 Mariusz Rutkowski Legnica M40 Nie NIE
129 Maciej Skowronek Orzesze M50 Nie NIE Tim ti rim Tim team
138 Damian Stanowski Łódź M20 Nie NIE
139 Włodzimierz Stasiak Wrocław M30 Nie NIE
141 Robert Sułek Boguszów-Gorce M40 Nie NIE Grupa Biegowa Dzikowiec
143 Beata Sznejfus Otwock K40 Nie NIE Rozbiegany Piastow
147 Łukasz Tkacz Lubin M30 Nie NIE
149 Bogusław Tomaka Ząbkowice Śląskie M40 Nie NIE Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
153 Krzysztof Weiss Świdnica M40 Nie NIE
155 Michał Wielosik Wałbrzych M30 Nie NIE Ronal Polska Run
158 Tomasz Woźniak Wałbrzych M30 Nie NIE Sayian Wałbrzych BJJ
159 Michał Woźniak Wilkowyja M20 Nie NIE
160 WIKTORIA WÓJCIK ŁÓDŹ K30 Nie NIE
162 Tomasz Zając Bardo M30 Nie NIE ultimasport.pl
164 Andrzej Zmitrowicz Kamienna Góra M50 Nie NIE Kamiennogórska grupa biegowa