Rowerem na Śnieżkę, Karpacz

Zapisz się Opłać start

Lista zapisanych (Limit zawodników 430/345)

Opłaceni

Numer Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna S
1 Arek Hamny Luboń M4 Tak Black Bikers Team
2 Michał Mucha Strzelin M3 Tak Korba Team M
3 Piotr Grabowski Świdnica M3 Tak
4 Jarosław Nowaczyk Luboń M4 Tak Black Bikers Team L
5 Krzysztof Kostrzewski Luboń M4 Tak Black Bikers Team
6 Wojciech Kolasa Bogatynia M4 Tak
7 Tomasz Pludra Gostyń M4 Tak Gostyń
8 ADAM KOBUS WŁOCŁAWEK M4 Tak
9 Piotr Adamczyk Świnoujście M4 Tak
10 Tomasz Czarnecki Bydgoszcz M4 Tak
11 Tomasz Grzyb Oława M3 Tak
12 Paweł Małysiak Gilowice M4 Tak M
13 Adam Kozioł Jugów M4 Tak
14 Sławomir Szymczak Wrocław M3 Tak
15 Dawid Kozieł Jelenia Góra M4 Tak TERMOS Team
16 Elwira Kuziel Wrocław K4 Tak
17 Tomasz Jankowski Luboń M2 Tak Black Bikers Team M
18 Rafał Buliński Poznań M4 Tak Black Bikers Team M
19 Jarosław Zdral Strzegom M3 Tak Agrest Team
20 Jakub Chyliński Wrocław M3 Tak
21 Michał Zasiadły Jawor M4 Tak
22 Paweł Kołodziejek Warszawa M4 Tak ELVELO Factory Team
23 Dawid Kumaszka Wroclaw M5 Tak Alien
24 Tomasz Staroń Wrocław M4 Tak S
25 Justyna Rojek Warszawa K3 Tak Contable MTB Team
26 Artur Szafrański Koło M4 Tak MTB Koło Team
27 Marek Markowski Wołów M3 Tak Jeździmy bo lubimy
28 Jakub Jakimiuk Wrocław M3 Tak M
29 Leszek Rzepiński Poznań M4 Tak bikecity POZNAŃ
30 Mariusz Muszyński Wołów M4 Tak Emka Invest DS TEAM
31 Włodzimierz Ryglowski Gostyń M3 Tak
32 Tomasz Karolewicz Gostyń M4 Tak JIM TEAM MTB GOSTYŃ
33 Piotr Przybylski Krosno M3 Tak M
34 Maciej Markiewicz Poznań M5 Tak bikecity POZNAŃ L
35 Damian Zwaruń Poznań M4 Tak M
36 Adam Lenartowski Wrocław M3 Tak Ekocentrum Team Wrocław
37 Maciej Osytek Poznań M4 Tak timebox.pl
38 Paweł Waszkowiak Zgorzelec M2 Tak Prorowery Racing Team M
39 Włodek Ziółkowski Bydgoszcz M3 Tak Fordon M
40 Sławomir Hatlaś Kamienna Góra M5 Tak PoPoLuPo
41 Szymon Łaszczyński Leszno M3 Tak L
42 Piotr Kwiatkowski Nowa Sól M4 Tak
43 Radosław Świejkowski Biskupice M5 Tak MTB Biskupice
44 Wiesław Łysy Kozy M6 Tak
45 Przemysław Bierła Wągrowiec M5 Tak Wągrowiec XL
46 Sebastian Rusinek Wrocław M4 Tak Powerman Sport L
47 Mateusz Furmańczyk Beleń M2 Tak Inter Bike Team
48 Ewelina Marczyk Legnica K4 Tak
49 Tomasz Milewski Oleśnica M4 Tak KLUB KOLARSKI HRMAX OLEŚNICA
50 Andrzej Bednorz Skąpe M5 Tak Bracia B M
51 Wojciech Prządka Reguły M4 Tak
52 Piotr Jasiński Wrocław M4 Tak TEAM VELUX M
53 Piotr Ostrowicki Swarzędz M5 Tak M
54 Michał Bugajski Sieradz M4 Tak
55 Stanisław Chromiński Jelenia Góra M6 Tak Rotary Team
56 Anonim Anonim (S62A3055) Baczyna M5 Tak Krzywe Koła L
57 Dominik Filipowski Łęczna M3 Tak XL
58 Marcin Kwapiński Robakowo M4 Tak wloskiedomy.pl S
59 Sławomir Graca Dankowice M5 Tak Biciclista Racing Team
60 Paweł Nowotny Kicin M3 Tak Paw-Moto
61 Zbigniew Bocian Poznań M5 Tak Komorniki MTB Team
62 Robert Potulski Bogatka M4 Tak Bogatka L
63 Tomasz Kaczyński Poznań M3 Tak EPO Adventure Race Team
64 Filip Stanisławski Przeźmierowo M3 Tak EPO Adventure Race Team
65 Wojciech Bujak Jelenia Góra M4 Tak OptykOkular - AlchimowiczBike
66 Ewa Foks Katowice K3 Tak Międzymiastowi Weilandt Elektronik Team
67 Leszek Bieganowski Żagań M4 Tak Żagań M
68 Arkadiusz Milewski Robakowo M4 Tak Pozytywnie zakręceni L
69 Maciej Wróblewski Rzeszów M4 Tak
70 Janusz Szweykowski Borówiec M5 Tak Pozytywnie Zakręceni
71 Maciej Lisiewicz Zielona Góra M3 Tak
72 Sebastian Majchrzak Trzemeszno M3 Tak L
73 Marcin Bany Luboń M3 Tak NIGDY NIE UFAJ CHUDEMU KUCHARZOWI
74 Jacek Wiliński Jelenia Góra M4 Tak DRÄXLMAIER MTB TEAM S
75 Ewa Duszyńska Jelenia Góra K3 Tak DRÄXLMAIER MTB TEAM S
76 Szymon Woźniak Jelenia Góra M4 Tak DRÄXLMAIER MTB TEAM XL
77 Joanna Żabierak Dąbrówka K4 Tak
78 Jacek Jaśkowiak Poznań M5 Tak
79 Marzena Juruś Kraków K3 Tak
80 Dariusz Somow Warszawa M6 Tak CONTABLE MTB TEAM
81 Sławomir Bartosik Koło M4 Tak MTB Koło Team
82 Roman Wabnic Koło M5 Tak MTB KOLO TEAM L
83 Bartosz Guss Poznań M4 Tak
84 Artur Cichocki Dobrów M3 Tak MTB KOLO TEAM
85 Jarosław Sarniak Koło M4 Tak MTB KOLO TEAM
86 Krzysztof Ciceń Zgorzelec M4 Tak
87 Anonim Anonim (K62J2158) Rokietnica M4 Tak TNTeam
88 Anonim Anonim (E62B2160) Turek K3 Tak TNTeam
89 Waldemar Nowakowski Dobrów M4 Tak MTB Koło Team
90 Sławomir Rogowski Koło M4 Tak MTB KOŁO TEAM
91 Ireneusz Baranowski Turek M5 Tak TNTeam
92 Tomasz Worsztynowicz Śrem M3 Tak Spinko Cycling Team
93 Łukasz Słoniewicz Koło M3 Tak MTB Koło Team
94 Tomasz Gibaszek Koło M4 Tak Mtb Koło Team
95 Szymon Tomczak Gostyn M3 Tak JIM TEAM MTB GOSTYŃ L
96 Kuba Choinski Trójca M3 Tak
97 Grzegorz Ferenz Wrocław M3 Tak
98 Ela Janus Środa Śląska K4 Tak
99 Wojciech Foks Katowice M3 Tak Międzymiastowi Weilandt Elektronik Team
100 Łukasz Włodarczak Poznań M4 Tak FogtBikes Team
101 Zbigniew Włodarczak Poznań M7 Tak FogtBikes Team
102 Michał Jankowski Poznań M3 Tak
103 Aleksander Faleńczyk Sosnowiec M4 Tak
104 Dominik Kaczmarek Koło M4 Tak MTB Koło Team
105 Agata Kapusta Jelenia Góra K5 Tak niezrzeszona
106 Marcin Kasierski Poznań M4 Tak BikeCity Poznań
107 Karol Torbus Żagań M3 Tak 11 Brem L
108 WOJCIECH SakowskI ŁÓDŹ M7 Tak brak
109 Beata Knapik Sosnowiec K4 Tak
110 Piotr Knapik Sosnowiec M4 Tak
111 Kamil Ściana Środa Śląska M3 Tak L
112 Adrianna Ogierman Koło K3 Tak Mtb Koło Team
113 Monika Wojciechowska Koło K3 Tak Mtb Koło Team
114 Mariusz Wilamowski Koło M4 Tak Mtb Koło Team
115 Przemysław Marek Plewiska M4 Tak Komorniki MTB Team
116 Krzysztof Skaza Komorniki M4 Tak Komorniki MTB Team
117 Anonim Anonim (A62W2088) Poznań M3 Tak
118 Adam Łojewski Poznań M3 Tak Bike Trippin
119 Maciej Sokołowski Nowy Tomysl M3 Tak NTOnBike
120 Andrzej Hernik Legnica M6 Tak
121 Marek Cichy Poznań M3 Tak BRO
122 JACEK WOJCIECHOWSKI ŚWINOUJŚCIE M4 Tak MH AUTOMATYKA
123 Rafał Adamczak Gostyń M4 Tak JIM TEAM MTB GOSTYŃ
124 Piotr Wolny Warszawa M4 Tak
125 Czesław Grzegorzek Palowice M5 Tak KTK Wandrus Żory
126 Jarosław Kawka Koło M4 Tak MTB Koło Team
127 Krzysztof Krupiński Koło M4 Tak MTB Koło Team
128 Radosław Kuc Kraków M4 Tak Old School M
129 Tomasz Derela Sosnowiec M4 Tak
130 Adrian Damski Czeladź M4 Tak
131 Katarzyna Kąkol Duszniki K4 Tak
132 Joanna Bronikowska Kraków K4 Tak
133 Bartosz Bejm Koło M3 Tak Velo A Bike
134 Bartosz Cegielski Komorniki M4 Tak MŚ CYCLING&DIETETYKA
135 Ewelina Miernik Konin K3 Tak Triton Konin
136 Sebastian Kuty Koło M4 Tak Mtb Koło Team
137 Anonim Anonim (A62Ł2291) Krosno M5 Tak GetFree Team
138 Tomasz Bartkowiak Gostyń M4 Tak Jim Team MTB Gostyń L
139 Paweł Rybicki Koło M5 Tak MTB Koło Team
140 Wojciech Plywacz Lille M4 Tak mtb Lile fr
141 Łukasz Hernik Legnica M3 Tak M
142 Tomasz Antkowiak Zalasewo M3 Tak Pogoń za litrem
143 Adam Ładno Poznań M3 Tak Mróz Rowery Team
144 Rafał Hagel Poznań M3 Tak PSB MRÓWKA CZEMPIŃ
145 Bartosz Rusztyk Koło M4 Tak MTB Koło Team
146 Elżbieta Spławska Licheń Stary K4 Tak Triton Konin S
147 Paweł Krajna Wrocław M3 Tak
148 mariusz kapusta Jelenia Góra M5 Tak niezrzeszony
149 Kamil Wróblewski Moczkowo M3 Tak REHAkompleks Gorzów
150 Mateusz Daniliszyn Jelenia Góra M3 Tak DRÄXLMAIER MTB TEAM M
151 Szczepan Płusa Starachowice M6 Tak Lider Motosport M
152 Krzysztof Kiecka Jelenia Góra M3 Tak DRÄXLMAIER MTB TEAM M
153 Krzysztof Stąpór Szklarska Poręba M3 Tak DRÄXLMAIER MTB TEAM M
154 Marek Kawiako Jelenia Góra M3 Tak DRÄXLMAIER MTB TEAM L
155 Łukasz Szlendak Kowary M3 Tak DRÄXLMAIER MTB TEAM M
156 MICHAŁ KOZŁOWSKI Supraśl M3 Tak L
157 Remigiusz Pędrak Szreniawa M3 Tak MŚ Cycling i Dietetyka L
158 Krzysztof Janowski Niepołomice M4 Tak M
159 Marcin Sutkowsk Barlinek M3 Tak Elita Cafe
160 Jarosław Musiał Wrocław M7 Tak Fortepiany XL
161 Wojciech Czaplejewicz Wilkszyn M3 Tak L
162 Marcin Szadeberg Robakowo M3 Tak Sprawna skrzynia L
163 Izabela Jabłońska Kliny K4 Tak #rowerempo..... S
164 Jakub Sierżant Gostyń M4 Tak Jim Team MTB Gostyń L
165 HENRYK STASZEWSKI GOSTYŃ M5 Tak HENRYK STASZEWSKI
166 Witold Korbanek Poznań M5 Tak Pozytywnie Zakręceni
167 Jadwiga Kudzia Koziegłowy K3 Tak TNTeam S
168 Wojciech Kamiński Warszawa M3 Tak Grupa ANG
169 Maciej Kataliński Jelenia Góra M4 Tak KAT TEAM M
170 Adam Rosa Zielona Góra M4 Tak S
171 Łukasz Namysł Koziegłowy M3 Tak Nikośbike
172 Piotr Bera Lusowo M4 Tak
173 Tomasz Graczyk Jelenia Góra M3 Tak M
174 Marek Dobosz Popów M5 Tak
175 Dawid Kanikowski Poniec M3 Tak DM Team S
176 Waldemar Rybarczyk Komorniki M5 Tak Mtb Komorniki Team XL
177 Sławomir Dąbrowiecki Kąty Wrocławskie M3 Tak Sami swoi M
178 Jacek Panyło Świebodzin M4 Tak Jacol Biega
179 Krzysztof Sadowski Dobroszyce M4 Tak M
180 Dariusz Oleszkiewicz Lubin M4 Tak Oldar team L
181 Weronika Zielińska Koziegłowy K2 Tak RYBCZYŃSKI BIKES REMMERS TEAM L
182 Hubert Pędziwiatr Goleniów M4 Tak Zryw Pilchowo MTB Team M
183 Rafał Roszkowski Białystok M4 Tak
184 Wojciech Gorlewski Białystok M4 Tak M
185 Jerzy Bartoszewicz Gliwice M4 Tak Proservice Racing Team M
186 Michał Dobosz Popów M2 Tak Międzymiastowi Weilandt Elektronik Team M
187 Andrzej Bucholc Bogdaniec M6 Tak Krzywe Koła XL
188 Krystian Janik Żagań M4 Tak M
189 Przemysław Wolniewicz Krobia M4 Tak JIM TEAM MTB GOSTYŃ L
190 Anna Lipowa Krzycko Wielkie K2 Tak Werner Kenkel Sport Team S
191 Krzysztof Krówczyński Leszno M3 Tak Werner Kenkel Sport Team L
192 Łukasz Madejski Jelenia Góra M3 Tak L
193 Jarosław Belon Baczyna M6 Tak Krzywe Koła L
194 Marcin Ozór Kamienna Góra M4 Tak QUEST RACING TEAM S
195 Wojciech Galant Kiełczów M3 Tak WKS Wilczyce M
196 Roman Duda Gostyń M4 Tak MONDI SIMET BIKE TEAM
197 Adam Smektała Gostyń M2 Tak Mondi Simet bike team
198 Witold Szymanowski Gostyń M3 Tak Mondi Simet bike team
199 Mateusz Augustyniak Gostyń M2 Tak Mondi Simet bike team
200 Maciej Andrzejewski Gostyń M3 Tak Mondi Simet bike team
201 Mariusz Kwarciński Koło M4 Tak MTB KOŁO TEAM
202 Bartłomiej Klessa Gowarzewo M4 Tak FogtBikes Team L
203 Radek Oblicki Kamienna Góra M3 Tak PoPoLuPo M
204 Grzegorz Zanto Legnica M3 Tak Oldtimer Chojnów L
205 Grzegorz Kawalec Oborniki Śląskie M4 Tak DTR BIEGA L
206 Ryszard Cierniewski Dobrzyca M5 Tak Płomyk S
207 Artur Poluchowicz Łęczyca M4 Tak L
208 Bartłomiej Kostecki Bielawa M3 Tak M
209 Rafał Rogacz Kiczyce M4 Tak Opony Serafinowski XL
210 Łukasz Skorupski Poznań M4 Tak Night Riding M
211 Michał Kaftański Poznań M4 Tak Night Riders Strzeszyn L
212 Łukasz Królak Poznań M3 Tak Night Riders Strzeszyn L
213 Maciek Salik Augustów M4 Tak Augustów MTB Team L
214 Katarzyna Salik Augustów K4 Tak Augustów MTB Team M
215 Michał Kuczyński Wrocław M3 Tak GT RAT M
216 Maciej Rogowski Warszawa M4 Tak AGA TEAM MTB L
217 Pavel Habermann Olomouc M5 Tak Bike Olomouc XL
218 Petr Sobol Ostrava - CZ M5 Tak WBFC Ostrava XL
219 Michał Grabowski Grodków M4 Tak Alfaco MTB Team M
220 Kamil Rawecki Kiełczów M3 Tak Alfaco MTB Team L
221 Jan Polc Wrocław M4 Tak Alfaco MTB Team L
222 Bartosz Wojtuń Modlnica M5 Tak L

Nieopłaceni

Numer Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna S
Andrzej Bezak Pieszyce M4 Nie Achilles Pieszyce S
Izabela Białoszewska Jelenia Góra K4 Nie XL
Krzysztof Biderman Gostyń M4 Nie Gostyń
Maciej Biernat Gostyń M4 Nie Golden Porky Racing
Dawid Biernat Gostyn M3 Nie Golden Porky
Adam Bieś Strzegom M4 Nie Dyzio
Tomasz Binkowski Wrocław M4 Nie
Aleksandra Bocheńska Kiełczów K4 Nie Mountain Power S
Jacek Bondia Zielona Góra M5 Nie
Rafał Borówczak Wolsztyn M5 Nie KKFP Wolsztyn L
Adam Borzęcki Jastrzębie M5 Nie Crazybiker
Krzysztof Broż KOŁO M4 Nie MTB Koło Team L
Tomasz Budziński Stargard M4 Nie XL
Łukasz Chudziński Gostyń M4 Nie JIM TEAM MTB GOSTYŃ
Joanna Chyćko Kędzierzyn-Koźle K2 Nie S
Krzysztof Cukrecki Jelenia Góra M4 Nie Castorama Jelenia Góra M
Wojciech Czaplejewicz Wilkszyn M3 Nie L
Daniel Damasiewicz Warszawa M4 Nie Blade Dupy
Gosia Danielak Warszawa K3 Nie GAME CHANGERS M
ŁUKASZ DAWIDOWICZ Wilczyce M3 Nie WKS Wilczyce
Maciej Dąbrowski warszawa M4 Nie bez zawodniczego Teamu
Seweryn Dobrzyński Brzeźnio M3 Nie Scanfil M
Tomasz Domińczak Bytom Odrzański M4 Nie GBBO
Piotr Drab Szczecin M5 Nie L
Robert Drapała Wrocław M4 Nie zarzadzanie24.pl XL
Przemysław Dropiński Zagórów M5 Nie DROP TEAM XL
Zbigniew Dudziak Chocianów M4 Nie M
Marcin Dyrka Olesnica M4 Nie KLUB KOLARSKI HRMAX OLEŚNICA
Jacek Dziekoński Legnica M5 Nie Legnica
Krystian Figura Bojadła M2 Nie L
Michał Furman Sosnowiec M4 Nie Pan L
Mateusz Galiński Koronowo M3 Nie S-4
Jacek Garbacki Szczecin M5 Nie L
Anonim Anonim (A62G4236) Łódź K4 Nie S
Arkadiusz Gielicz Zagórów M4 Nie DROP TEAM L
Dariusz Głowski Złotniki M3 Nie Motiv Home Team L
Piotr Gonstal Warszawa M4 Nie Rowerowe Przygody
Łukasz Grzyb Oława M3 Nie
Klaudiusz Hajdenrajch Plewiska M4 Nie PKO Bank Polski L
Magdalena Hałajczak Poznan K4 Nie YEM_EKO S
Bartłomiej Horowski Rostarzewo M3 Nie KKFP Wolsztyn L
Grzegorz Jagoda Grochowice M4 Nie TEAM MTB Grochowice M
Piotr Jankowiak Gostyń M4 Nie Gostyń
Grzegorz Jaroszewicz Police M4 Nie Rowerowe Police XL
Tomasz Jasnowski Kędzierzyn-Koźle M3 Nie M
Sebastian Jelonkiewicz Bezrzecze M4 Nie Gryfus Szczecin
Anonim Anonim (K62J4399) Paczkowo K2 Nie M
Zbigniew Jodko Prusy M7 Nie Granit
Bogumiła Kacprzak Zgierz K4 Nie ESTILE RACING TEAM
Filip Kaczanowski Luboń M4 Nie Skoda Auto Szkoła Bike Team
Jarosław Kaczkowski Wojcieszów M3 Nie XL
Jacek Kamycki Tczew M5 Nie AGR Tczew L
PATRYK Kaszubowski Pobiedziska M4 Nie Danielówka
Artur Kąkol Duszniki M4 Nie
Marcin Kierzyk Kotla M3 Nie Team MTB Grochowice
Mariusz Kobus Gostyń M4 Nie JIM TEAM MTB GOSTYŃ
Krystian Kojs Wołów M5 Nie
Renata Kojs Wołów K4 Nie
Adam Kołodziej Milicz M3 Nie
Anonim Anonim (K62K2217) Wrocław M3 Nie Saturday night fever with book
Łukasz Kopczyński Wrocław M4 Nie K-TEAM
Dawid Koruc Barlinek M3 Nie Elita Cafe
Adam Kostrzewski Gliwice M3 Nie Bicilista Racing Team
Robert Kotas KONOPISKA M3 Nie TTC
Radosław Kozal Krotoszyn M3 Nie FTI Racing Team M
wojtek krawczyk łódź M4 Nie ifonkolarzklub S
Tomasz Król Czapury M3 Nie TomaszRR
Maciej Król Poznań M4 Nie Fogt Bikes Team
Grzegorz Król Swarzędz M4 Nie Swaj
Robert Krupa Stęszewko M4 Nie L
Paweł Krysiak Strzegom M4 Nie
Anonim Anonim (M62K3271) Jasin M3 Nie XL
Krzysztof Kubaś Wolsztyn M4 Nie KKFP Wolsztyn S
Darek Kuczyński Sade Budy M4 Nie Open Bike Team XL
Michał Kuczyński Wrocław M3 Nie GT RAT M
Jolanta Kulikowska Ignatki K4 Nie L
Paweł Kurek Łódź M4 Nie
Robert Kuriata Bestwina M4 Nie Sports Coaching S
Wojciech Kurosad-Kurasiewicz Warszawa M5 Nie
Zdzisław Kwaśniak Słupsk M6 Nie TOYOTA KAWISBIKE MTB SŁUPSK
Filip Kwiatkowski Warszawa M3 Nie Infobot.pl
Przemysław Lal Wojcieszów M6 Nie Lhoist
Jakub Leciej Brodnica M2 Nie
Anonim Anonim (P62L3969) Murowana Goślina M4 Nie MŚ CYCLING&DIETETYKA
Marek Leśkiewicz Bolechówko M4 Nie
Krzysztof Litwin Bolesławiec M3 Nie Romet Factory Team M
Jan Łeske Grodzisk Wlkp. M4 Nie Za linią mety team
Anonim Anonim (K62Ł3843) Wrocław M4 Nie L
Mariusz Macegoniuk Białystok M4 Nie mariusz33macegoniuk M
Anonim Anonim (P62M2182) Bardo M2 Nie L
Sławomir Maciejewski Lębork M5 Nie KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M
Jarosław Madejek Żórawina M4 Nie XL
Borys Majewski Skwierzyna M4 Nie R-Bajk Skwierzyna
Radosław Makówka Bolesławiec M5 Nie Arverso L
Paweł Marcinkowski Świebodzin M4 Nie M
Marcin Matlęga Szczerców M4 Nie M
Łukasz Mendera Bardo M4 Nie Kondycja.net Team
Ewa Michalska Jawor K2 Nie M
Łukasz Michaluk Białystok M3 Nie L
Jacek Miodyński Słupca M5 Nie DROP TEAM L
Sylwester Mirowski Łódź M5 Nie
daniel miszczak Bolesławiec M4 Nie Romet Factory Team L
Szymon Miśkowiec Spytkowice M3 Nie Tc Orzeł
Małgorzata Mizerska Ośno Lubuskie K3 Nie Morsy Ośno Lubuskie S
Waldemar Mizerski Ośno Lubuskie M4 Nie Morsy Ośno Lubuskie XL
Adrian Mojzykiewicz Mosina M4 Nie
Agnieszka Morel Gorzów Wielkopolski K4 Nie Aga Team MTB XL
Damian Nadgłowski Drezdenko M4 Nie FSD RUN DREZDENKO M
Gabriela Niciejewska Lubawka K2 Nie Lubawka
Kacper Niczyj Oleśnica M2 Nie HR Max Oleśnica
Przemysław Niczyj Wilczyce M4 Nie WKS Wilczyce XL
Alicja Niemiec Wisła K2 Nie Międzymiastowi Weiland Elektronik Team
Dominika Niemiec Kamienna Góra K2 Nie Eroe Racing Club S
Tomasz Nowak Lubin M2 Nie M
Anonim Anonim (S62O4580) Poz M4 Nie As
Joanna Okołotowicz Wrocław K3 Nie M
Artur Oleksak BOGATYNIA M5 Nie Twardziele Team M
Anonim Anonim (P62O4391) Lubań M4 Nie Triteam XL
Krzysztof Oruba Świdnica M4 Nie Bike Center AtakSport Świdnica L
Damian Ozdoba Spalice M3 Nie KLUB KOLARSKI HRMAX OLEŚNICA M
Robert Papierowski Wolsztyn M4 Nie KKFP Wolsztyn M
Robert Paulik Poznań M5 Nie
Mirosław Paździora Szczytnoca M4 Nie Prorowery Racing Team
Bartosz Pech Karpacz M3 Nie L
Jan Piasecki Bielawa M2 Nie Pasieka pod lasem Piasecki
Dariusz Piekarski Piotrków Trybunalski M6 Nie Estile Racing Team M
Dariusz Pielech Jędrzychów M4 Nie
Mateusz Piotrowski Bolesławiec M3 Nie
Jacek Plizga Bolesławiec M4 Nie Romet Factory Team
Anonim Anonim (A62P4488) Romanowo M3 Nie Adamo L
Bartosz Połeć Wrocław M4 Nie
Tobiasz Poręba Wrocław M3 Nie
Bartosz Poznar Legnica M3 Nie
Michał Prochowski Śleza M4 Nie Wintertal Race Team
Adrian Prykowski Włocławek M3 Nie
Alfred Przemieniecki Lubawka M5 Nie LUBAWKA
Radosław Przyborowski Koło M5 Nie MTB KOŁO TEAM
Rafał Przybylski Kalisz M5 Nie eRka TEAM MTB L
Rafał Przybylski Kalisz M3 Nie 83032519070
Piotr Przybył Wołów M4 Nie Presto Team
Adam Puła Lublin M5 Nie UMCS Biike Lublin
Daniel Pyrcz Gostyń M3 Nie Gostyń
Byczkowski Rafał Jugów M3 Nie Kondycja Net Team S
Marius Rasmussen Niepruszewo M4 Nie
Tomasz Rolnik Wschowa M4 Nie M
Paweł Rosół Skórzewo M4 Nie Komorniki MTB Team
Wojciech Rutkowski Zagórów M6 Nie L
Mariusz Rutkowski Warszawa M3 Nie GAME CHANGERS
Marcin Rydel Nowy Dwór Mazowiecki M4 Nie IGT MTB TEAM
Marek Ryłko Wadowice M4 Nie Aquila Wadowice M
Piotr Rzeszutek Sierakowice M2 Nie KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
Damian Setnik Wisła M3 Nie swiatkolarza.pl
Jacek Sewastianow Sławno M4 Nie GAD team
Andrzej Sęczek Bogatynia M3 Nie EFT M
MAREK SIEDLECKI Oława M5 Nie
Przemysław Silbernagel Zwola M3 Nie PH Przemysław Silbernagel M
Maciej Skonecki Sobótka M4 Nie Bike Team Sobótka
Przemysław Skonieczny Koło M4 Nie MTB Koło
Tomasz Skrzypczak Gostyń M4 Nie ALFAPANEL MTB TEAM
Maciej Słupiński Poznań M4 Nie Pozytywnie Zakręceni
Artur Sobczak Warszawa M4 Nie MYBIKE.PL
Paweł Sowjak Błaszki M4 Nie Scanfil XL
Arkadiusz Stachowicz Piła M4 Nie KK Sportowiec Piła
Michał Staniewski Warszawa M4 Nie Grupa ANG
Piotr Stasiak Lubin M3 Nie Reakcja Łańcuchowa XL
Tomasz Stelmaszyński Gostyń M4 Nie MrózRowery MTB TEAM
Dariusz Stojke Grębocice M5 Nie ST Bike Team
Sebastian Strugała Zielona Góra M4 Nie L
Marcin Strzelecki Brzeg Dolny M2 Nie
Paweł Szczepański Zielona Góra M4 Nie
Anonim Anonim (k62s2129) Lubin M2 Nie
Marek Śledziona Kliczków M4 Nie Road-Racing Bolesławiec
Krystian Śliwiński Słupca M4 Nie DROP TEAM L
Michał Śnietka Białystok M2 Nie Politechnika Białostocka L
Henryk ŚWIDNIAK Wrocław M7 Nie nie zrzeszony
Patryk Świerblewski Cielcza M3 Nie Ledwo Dysze
Henryk Tokarski Ligota Piękna M4 Nie Specrower
Marcin Tomczak Gostyń M4 Nie JIM TEAM MTB GOSTYŃ
Dariusz Towpyha Braniewo M6 Nie Daro L
Piotr Trybuchowicz Lublin M5 Nie
Przemysław Urbański Głogów M2 Nie M
Ada Varisella Gliwice K3 Nie Bicilista Racing Team
Krzysztof Wacławek Luboń M3 Nie L
Łukasz Wanta Bytów M3 Nie Drutex L
Łukasz Wańkowicz Jelenia Góra M3 Nie L
Magdalena Wasil Lublin K3 Nie
Pawel Weber Tuczno M3 Nie Mobile Coders S
Dawid Wilk Leszno Nie SZAWER MTB TEAM
Michal Winiczenko Warszawa M5 Nie Blade Dupy
Tomasz Wiśniewski Brzeg Dolny M4 Nie STS EXTREME GROM BIKE STRZELIN M
Marcin Witczak Opole M3 Nie L
Krzysztof Wojtczak Sieradz M4 Nie
Kacper Wolk Gliwice M3 Nie
Kamil Wolniewicz Zagórów M2 Nie DROP TEAM L
Piotr Wójcik Gdańsk M3 Nie Team Wielki Ptak
Daniel Wójcik Kalwaria Zebrzydowska M4 Nie #Bikepasja L
Artur Zamorski Sroda Slaska M3 Nie MobilityOne Factory Race Team
Radek Zamorski Bolesławiec M4 Nie Romet Factory Team S
Wiesław Zbrzyzny Obora M4 Nie Bro-Wer Team M
Marcin Zieleśkiewicz Poznań M3 Nie
Łukasz Zielonka Wrocław M3 Nie M
Artur Zmijak Gorzow M3 Nie M
Magda Zmysłowska Lublin K3 Nie
Daniel Zymny Dobrzyca M3 Nie S
Aleksandra Żak Wolsztyn K3 Nie KKFP Wolsztyn S
Grzegorz ŻÓŁTEK Spytkowice M3 Nie TC Orzeł Spytkowice S
Tomasz Żychowicz Włocławek M5 Nie Buszrem Włocławek
Małgorzata Żyszkiewicz Rzepin K5 Nie Rowerowy Rzepin XL