Bieg Alpejski na Śnieznik i Półmaraton Śnieżnicki, Międzygórze

Zapisz się Opłać start

Lista zapisanych (Limit zawodników 139/999)

Bieg Alpejski

Numer Imię Nazwisko Miejscowość Opłata Drużyna
Anonim Anonim (I61A5473) wroclaw Nie
Adam Bajonczak Wrocław Tak
Karolina Bednarek Radwanice Nie
Bartłomiej Bednarek Radwanice Nie MKS Siechnice
Zygmunt Bomba Złoty Stok Tak Biały nidżwiedż
PAWEŁ BUCZEK Tychy Tak SPLA Tychy
Łukasz Cabaj Rzeszów Tak Harpagan Tarnobrzeg
Wojciech Cepielik Marciszów Tak
Agata Daczkowska Wrocław Tak
Klaudia Dulewicz Bystrzyca Kłodzka Nie
Weronika Hedzielska Golęczewo Tak KS Team Baryła Gorzów/Natural Born Runners
Damian Janusz Szczytna Tak Kudowianka Run
Ryszard Janusz Szczytna Tak Kudowianka Run
Piotr Jędrychowski Sobótka Tak KB Sobótka / Przedwojewski Team
Michał Kępiński Bystrzyca Kłodzka Nie
Mariusz Kozyrski Sobótka Nie SKSM
Norbert Kubik Kubik Świdnica Nie GtŻywioł
Marcin Kułakowski Jedlina-Zdrój Tak Mad Runners
Paweł Kunina Jastrzębie Zdrój Nie Klub Biegacza Fartlek
Daniel Kupść Wrocław Tak
Mokrzyński Marcin Ołdrzychowice Kłodzkie Nie Klub Lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka
Jakub Mazurkiewicz Warszawa Tak Latający Słoń im. Egona Bondy
Robert Olechnowicz Wrocław Tak RunFunSun
Henryk Ostropolski dzierżoniów Nie Bielawska Akademia Biegania
Radosław Pagórek Dołuje Nie Go2Tri
Anonim Anonim (T61P1755) Wieliczka Nie Hotel Na Wierzynka
Daniel Pawlak Kłodzko Nie LKS ISKRA JASZKOWA
Anna Pawlikowska Wrocław Tak Pro-Run Wrocław
Adam Pawliński Wrocław Tak Pro-Run Wrocław
Maciej Płonowski Wrocław Tak Pszczółkowski Team
Marta Rybarska Dolsk Tak Lesz NO Limits Runners
Karolina Rzeźnik Opoczno Tak
Kamil Sabatura Smardzewice Tak Jedziemy dalej
TADEUSZ SITEK MARCISZÓW Tak
Joanna Sitkowska Bystrzyca Kłodzka Nie EBIEGI.PL
Jan Skrutek Wrocław Tak Sekcja Sportów Górskich przy GOPR Bieszczady
Aleksander Stasinkiewicz Kłodzko Nie
Agnieszka Szymczyk Gliwice Tak
Michał Terek Kłodzko Tak EBIEGI.PL
Tadeusz Tośko Szczecinek Tak TADZIKAONY
Paweł Wajda Twardogóra Nie Echo twardogora
Angelika Wasicka-Jakubek Swarzędz Tak
Justyna Wawrzonkowska Szczecinek Tak TADZIKAONY
Kacper Wawrzonkowski Szczecinek Tak TADZIKAONY
Adam Wcisło Jaszkowa Dolna Nie LKS ISKRA JASZKOWA
Kasia Wdowiak Szczecinek Nie Team Biegowy Szczecinek
Władysław Wieczorkowski Poznań Tak
Zygmunt Witkowski Kąty Wrocławskie Tak KB Kąty Wrocławskie
Paulina Woźny Szczytna Nie
Tomasz Zając Bardo Tak ultimasport.pl
Marcin Żwirski Nysa Nie

Półmaraton

Numer Imię Nazwisko Miejscowość Opłata Drużyna
Artur Adamin Wałbrzych Nie
Katarzyna Bałys Stronie Śląskie Nie HRT
Krzysztof Boczula wrocław Nie
Emilia Boruta Wrocław Nie Kot i Zając
Michał Bukowski Oleśnica Tak niezrzeszony
Jacek Dobosz Gogolin Nie ts iron man
TOMASZ DUMA Bolesławiec Tak Bartek i Tomek
BARTŁOMIEJ DUMA Bolesławiec Tak Bartek i Tomek
Michał Durajczyk Wrocław Tak
Anonim Anonim (A61D5342) Ruda Śląska Tak
Anna Dziadowicz Radwanice Nie
Marcin Dziwak Brzeg Tak
Tomasz Engel Oława Tak Straż Pożarna Oława
Piotr Franczak Wieruszów Tak
Małgorzata Glina-Krawczyk Kamieniec Ząbkowicki Nie GóryLasy
Karol Głośniak Wrocław Tak Sailfish Team Karol Głośniak
Krzysztof Janiszewski Jelenia Gora Nie
Piotr Jankowski Wrocław Nie
Anonim Anonim (J61J5343) Chorzów Tak
Tomasz Karcz Strzegom Tak Tealtree.pl
Nina Karpinska Bliżyn Nie Pawko Runner Team
Paweł Koteluk Łambinowice Tak Trt Tułowice
Michał Kożuchowski Wrocław Tak
Krystian Kubas Pruszcz Gdanski Nie Pruszcz Biega/Straszyn Ultra Team
Agnieszka Kurys Radom Tak
AGA LECH ŚWIEBODZICE Nie #WAWRZYNTEAM
MICHAŁ LECH Świebodzice Nie ROGOZIŃSKI TEAM
piotrek lerynowicz zgorzelec Tak piotrek
Wiesław Lęga Świdnica Tak K.S. Tęcza
KRZYSZTOF LITKA WROCŁAW Tak PZU SPORT TEAM
Patryk Łachan Wrocław Tak wkurw_team
Adam Maciejewski Wrocław Tak A
Marek Maj Wrocław Tak
Michal Makocki Szczecin Nie Formosa Bears
Agnieszka Malik Bardo Tak RNB POLANICA ZDRÓJ
Łukasz Mirek Wrocław Nie
Michal Okołotowicz Wroclaw Tak
Tomasz Piątkowski Plewiska Nie STRUNERS
Karina Piekarska Świebodzice Nie Karkonosz RunningTeam
Marek Piotrowski Bystrzyca Kłodzka Nie
Patryk Poliwoczak Mrowiny Tak Górskie Wilki
Andrzej Skrzyński Warszawa Tak KS Staszewscy
Adrian Skuratko Wałbrzych Nie Ronal Polska Run
Jarosław Staszczuk Brzeg Tak
Mateusz Szanguleit Strzelce Opolskie Nie TS Iron Man Gogolin
Wojciech Szymura Rybnik Tak Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem
Michal Talaga Rawicz Nie
Kinga Trzebiatowska Łupawa Nie
Przemysław Tyczyński Miłoszyce Tak LecęNaMarsa
Piotr Wciórka Świdnica Tak KB Skurcz
Adam Zimoń Wrocław Nie Integrum Broker
Paweł Żukowski Boguszów-Gorce Tak Grupa Biegowa Dzikowiec

Alpejski + Półmaraton

Numer Imię Nazwisko Miejscowość Opłata Drużyna
Irek Chłap Prudnik Tak HUSARIA SUDETY
Maciej Ciesielski Wrocław Nie CIESIU TEAM
Małgorzata Gasik-Powalka Ożarów Mazowiecki Nie
Marcin Ignaczak Żychlin Tak TRITON Konin/7 PRO SIÓDMIAK TEAM
Jacek Jagniątkowski Ołdrzychowice Kłodzkie Nie Klub Lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka
Uliasz Jerzy Bystzyca Kłodzka Nie
Marek Kępiński Bystrzyca Kłodzka Nie Samotny wędrowiec
Arkadiusz Kinal Środa Śląska Tak
Karol Kinal Środa Śląska Tak
Dominik Kociński Raszków Nie Kluczyk Running Team
MARIUSZ KOŃKA CHOJNÓW Nie BOGDAN TEAM
Grzegorz Kowalewski Krzeptów Tak
Monika Krysińska-Daniliszyn Świerzawa Nie
Arkadiusz Kubik Bystrzyca Kłodzka Nie
Mateusz Kubkowski Tarnowskie Góry Tak
Rafał Lipiński Brzeg Tak Arciszewski team
Adam Lubelski Bystrzyca Kłodzka Tak
Renata Łubik Kiełczów Tak 16DBOT
Andrzej Majkut Chmielów Tak HARPAGAN Tarnobrzeg
Paweł Marcinowski Stara Łomnica Nie LKZK
Kamil Młynarz Zbuczyn Nie SKB Kraśnik
Weronika Mokrzycka Gorzanów Nie
Piotr Mroczkowski Poznań Nie Maszeruj albo giń
ireneusz nowak bystrzyca kłodzka Nie
Paulina Olejniczak Łódź Tak
Anonim Anonim (P61O2164) Zgierz Tak
Katarzyna Plewa Stronie Śląskie Tak
Piotr Płoskoński Strzałków Tak KBKS RADOMSKO
Paweł Posłuszny Wrocław Tak AWF Wrocław
Anna Skalska Bytom Nie MKS-MOSM Bytom, Carbon Silesia Sport
Beata Sznejfus Otwock Nie Rozbiegany Piastow
Adam Świrgon Warszawa Tak
Wojciech Tomaszkiewicz Stronie śląskie Nie Run Forest
Ilona Werenkowicz-Wrona Pawłów Tak
Maciej Wicherek Kraków Nie ITMBW
Wojciech Zając Wrocław Tak Kot i Zając