Bieg Jaskiniowego Niedźwiedzia, Kletno

Zapisz się Opłać start

Lista zapisanych (Limit zawodników 423/850)

13 KM opłaceni

Numer Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
36 Aneta Andrzejczak Poznan K3 Tak
110 Ewelina Babińska-Popiłka Radków Kłodzki K3 Tak
96 Anonim Anonim (A46B8013) Księginice M3 Tak PCC Rokita
59 Maciej Barnaś Bardo M5 Tak LKS Iskra Jaszkowa
63 Artur Bartkowiak Szczytniki Duchowne M3 Tak Górskie Progi
88 Jacek Beśka Brzeg Dolny M5 Tak PCC Rokita
82 Marcin Białek Stronie Śląskie M4 Tak TURTLES
62 Mirosław Biernat Uhowo M3 Tak Górskie Progi
61 Katarzyna Bożko Kłodawa K2 Tak
40 Patryk Bryłkowski Wałbrzych M2 Tak GARMIN WROCŁAW/140MINUT.PL
97 Andrzej Brzezinski Olkusz M6 Tak Lanrus
20 Karol Brzeziński Strzałkowo M4 Tak
15 Wojciech Cepielik Marciszów M3 Tak
2 Katarzyna Chełchowska Radków Kłodzki K3 Tak
37 Ariel Chudy Rydzyna M3 Tak Run team Rydzyna
38 Tobiasz Chudy Leszno M3 Tak Run Team Rydzyna
42 Olga Cichoszewska Sokołowice K2 Tak WERNER KENKEL SPORT TEAM
43 Dariusz Cichoszewski Sokołowice M3 Tak WERNER KENKEL SPORT TEAM
3 Grzegorz Czajka Nowa Ruda M4 Tak Nowa Ruda Biega
71 Adam Dąbkowski Włoszakowice M4 Tak ślimaki w amoku
19 Bożena Dyjak Wrocław K5 Tak
48 Anonim Anonim (J46D5345) Jaśkowice M4 Tak Kornik
91 Agnieszka Erbetowska Jelenia Góra K5 Tak BIEGAMDLAZDROWIA.PL
117 Łukasz Fil Wrocław M4 Tak Veritas TEAM
114 Bartlomiej Frąc Kutno M4 Tak
70 Krzysztof Góralski Bystrzyca Kłodzka M4 Tak
60 Natalia Grdeń Wargowo K3 Tak OKL OBORNIKI
76 Agnieszka Grygiel Wrocław K5 Tak
92 Pawel Harasim Siedlce M3 Tak
7 Marta Ignaciuk Górowo K4 Tak
28 Edyta Jankowska Wrocław K5 Tak
23 Paweł Janosz Wrocław M2 Tak
105 Jan Jarus Jutrosin M3 Tak
102 Magdalena Jarząbek Wrocław K3 Tak RRRR
55 Agnieszka Jaśnikowska Legnica K4 Tak Grupa biegowa BeZGRANIc
116 krzysztof jawor brzeg dolny M3 Tak
89 Damian Jawor Brzeg Dolny M2 Tak PCC Rokita
24 jerzy jończyk lądek zdrój M5 Tak TupTup
69 Patryk Jończyk Wrocław M2 Tak
10 Dorota Kaczorowska Kiełczów K4 Tak
34 Iwona Kamińska-Sulich Wrocław K4 Tak Bohenek Team
16 Marek Kasałka Pleszew M4 Tak BBL Pleszew
83 Karol Kinal Środa Śląska M2 Tak
101 Michał Kita Wrocław M4 Tak pędzący w miejscu
73 Mariusz Kłakowicz Nowy Świętów M4 Tak
65 Bartłomiej Koc Bystrzyca Kłodzka M4 Tak
66 Paulina Kosteczka Poznań K4 Tak KB Maniac
32 Jan Kot Bukówiec Górny M5 Tak TG.Sokół Bukówiec Górny
80 Anonim Anonim (M46K7537) Wrocław K3 Tak
11 Ewa Koziarska Wrocław K4 Tak
29 Paweł Krawczyszyn Duszniki Zdrój M4 Tak
108 Piotr Kujawka Głuszyca M4 Tak #Wawrzynteam
109 Urszula Kujawka Głuszyca K4 Tak #Wawrzynteam
64 Marian Kurajk Gdańsk M6 Tak Fighting runner
84 Marek Kutyła Pyskowice M4 Tak
107 Marek Lach Rogów Sobócki M4 Tak Eliterunners
98 Piotr Łaszkiewicz Brzeżno M6 Tak ATHLETICS TEAM PRUSICE
95 Olga Martyn Rydzyna K3 Tak SPINKO LESZNO
100 Kacper Matukiewicz Słupsk M2 Tak
33 Piotr Mielnikowski Sobótka M4 Tak SKSM
112 Małgorzata Mikita Stronie Śląskie K3 Tak
115 Aleksandra Miłoszewicz Wrocław K2 Tak Sii Polska
118 ARTUR MISIAK STRONIE SLASKIE M5 Tak
93 Skrętek Monika Jelenia K5 Tak BIEGAMDLAZDROWIA.PL
30 Maciej Namysł Koźmin Wielkopolski M4 Tak Koźmin Biega
74 Beata Nicińska Białe Błota K5 Tak
46 Marcin Nowak Polkowice M4 Tak
47 Iwona Nowak Polkowice K4 Tak
99 Agnieszka Oleszczuk Kłodzko K3 Tak Klub lekkoatletyczny"Ziemia Kłodzka"
49 Michał Olszewski Iława M4 Tak
22 Wojciech Patryniak Chachalnia M2 Tak
79 Mateusz Pęchra Turawa M3 Tak UltraTury
103 Anna Pietrzak Wrocław K4 Tak Biegam Sobie
104 Grzegorz Pietrzak Wrocław M4 Tak
57 Paweł Piórkowski Nowa Ruda M3 Tak
13 Joanna Pokorny Wrocław K5 Tak
17 Darek Połuch Poznań M3 Tak Z głupka na wariata
106 Anonim Anonim (K46P8417) Wysoka K4 Tak
77 Anonim Anonim (A46P7478) Stronie Śląskie K3 Tak
27 Renata Radomska Wrocław K4 Tak
31 Violetta Rębecka Jelenia Góra K4 Tak Biegamdlazdrowia.pl
113 Jan Rink Bolków M4 Tak
5 Anonim Anonim (M46R3042) Wrocław M3 Tak
78 Magdalena Rot Wrocław K5 Tak Pro Run Wrocław
1 Robert Sadzik Bardo M3 Tak NEOPROFIL
21 Beata Sarna Wrocław K5 Tak
4 Jola Siarkiewicz Podgórzyn K6 Tak biegamdlazdrowia.pl
72 Anonim Anonim (R46S7397) Przyłęki M4 Tak
67 Kinga Stachowiak Radków K4 Tak
68 Grzegorz Stachowiak Radków M4 Tak
111 Łukasz Stąpor Witków M3 Tak
90 Marian Susz Sobótka M4 Tak GRZMOTOMOCNI SOBÓTKA
85 Magdalena Sypko-Marciniszyn Kluczbork K3 Tak
45 Jacek Szarski Wrocław M2 Tak Kapciochy
18 Jacek Szczepański Wrocław M5 Tak Pro-Run Wrocław
87 Dominika Szerstiuk Wołów K3 Tak PCC Rokita
25 Michał Szumacher Brzeg Dolny M5 Tak M.A.J.K. Brzeg Dolny
26 Kamila Szumacher Brzeg Dolny K4 Tak M.A.J.K. Brzeg Dolny
8 Rafał Świderek Wrocław M2 Tak
12 Ola Świderek Wrocław K2 Tak
39 Ewelina Tekieli Kłodzko K4 Tak Tekieli Family
58 Robert Trzciński Kłodzko M4 Tak LKS ISKRA JASZKOWA
50 Sylwia Urbańska Iława K4 Tak
75 Kamil Warchoł Wrocław M2 Tak
6 Adam Wcisło Jaszkowa Dolna M4 Tak LKS ISKRA JASZKOWA
52 Anna Wisniewska Wrocław K3 Tak Przyjaciele
51 Radosław Wiśniewski Wrocław M4 Tak Przyjaciele
81 Patrycja Wittenbeck Wrocław K2 Tak
53 Monika Włodarczyk Ostrzeszów K4 Tak Aktywny Ostrzeszów
54 Paweł Włodarczyk Ostrzeszów M4 Tak Aktywny Ostrzeszów
9 Paulina Woźny Szczytna K3 Tak
86 Mariusz Wuss Wołów M4 Tak PCC Rokita
94 Jozef Wyroslak Wrocław M4 Tak Juicy Runner
56 Aldona Zakrzewska Gdynia/Mosty K4 Tak kreatorka_pasji team
35 Jan Zapieraczyński Łódź M2 Tak Razem Trenujemy Sport
14 Tomasz Zdziarski Wrocław M4 Tak
44 Marek Zięba SOBÓTKA M4 Tak Grzmotomocni Sobótka
41 Robert Ziółkowski Bielawa M4 Tak Bielawska Akademia Biegania

22 KM opłąceni

Numer Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
155 Artur Adamin Wałbrzych M5 Tak
203 Aneta Antoszczuk Kiełczów K4 Tak
202 Katarzyna Bartoszewska Długołęka K4 Tak Team Różowej Pelerynki
227 Bogusław Bednarczyk Wrocław M5 Tak Pro-Run Wrocław
201 Borys Bednarek Lądek-Zdrój M3 Tak
250 Bartek Borowiec Wrocław M3 Tak Atlas Running Team
157 Dominik Broda Wrocław M3 Tak
186 Jacek Brok Plewiska M5 Tak
199 Małgorzata Brok Plewiska K4 Tak
182 Magdalena Chełmicka Łódź K5 Tak Alpin Sport Hoka One One Team
163 Paweł Czecholiński Poniec M5 Tak Strefasportu.pl
221 Izabela Data Kletno K5 Tak Kuguar Xtreme Runners
214 Tomasz Domagała dzierżoniów M4 Tak Bielawska Akademia Biegania
215 Joanna Domagała Dzierżoniów K4 Tak Bielawska Akademia Biegania
225 Karol Duda Piskorzów M3 Tak
255 Monika Dudek Ziębice K3 Tak Biegowy dzik
196 Jacek Dudzik Kłodzko M6 Tak LKS ISKRA JASZKOWA
194 Jan Dziuraniuk Góra Kalwaria M4 Tak Dziura
205 Stefan Fiebig Poniec M5 Tak www.fiebig.pl
231 Adrian Gadomski Książ Wlkp M2 Tak
154 Ireneusz Gawroński Czechowice-Dziedzice M6 Tak Amator
212 Kacper Gierlicki Bożków M3 Tak Hehe
220 Grażyna Gierszewska Bydgoszcz K5 Tak
242 Sebastian Gołębiewski Kłodzko M4 Tak EBIEGI.PL
216 Kazimierz GONERA Miłoszyce M6 Tak KB Harcownik Jelcz-Laskowice
253 Michał Grela Wrocław M4 Tak Biegamy we Wrocławiu
222 Leszek Grygiel Wrocław M5 Tak Akademia Wojsk Lądowych
174 Tomasz Grykiel Poznań M4 Tak KS Julian
240 Justyna Hachoł Wrocław K4 Tak
235 Damian Hadro Wrocław M3 Tak PCC Rokita
234 Ewa Hudziak-Owczarek Brzeg Dolny K4 Tak PCC Rokita
244 Wojciech Janowicz Kłodzko M3 Tak
179 Konrad Jeleń Czapury M3 Tak Vege Runners
166 Anonim Anonim (M46K4040) Warszawa K4 Tak
190 BARBARA KARPIŃSKA Otmuchów K3 Tak RUNNERS TEAM NYSA
252 Michał Koniarz Brzeg M5 Tak
185 Kamil Kopacz Bytom M3 Tak Punchtech
193 Paula Korowaj Zbychowo K3 Tak Aktywne Zbychowo
213 Tomasz Kowal Jaszkowa Dolna M3 Tak EBIEGI.PL
159 Tomasz Kozieł Kudowa-Zdrój M4 Tak #WAWRZYNTEAM
210 Andżelika Krupińska Koziegłowy K3 Tak Biegające Krejzole / Aktywni Razem
211 Mateusz Krupiński Koziegłowy M3 Tak
161 Grzegorz Krzyżowski Katowice M3 Tak Latający Grześ
248 Marcin Kułakowski Jedlina-Zdrój M2 Tak Mad Runners
189 Daniel Kupść Wrocław M3 Tak
239 Grzegorz Kurzawiak Kudowa-Zdrój M4 Tak Kudowianka Run
191 Magdalena Lewicka Oborniki K3 Tak OKL Oborniki
243 Monika Lubańska Długołęka K2 Tak
229 Alicja Lubańska Bukowice K5 Tak
152 Patryk Łachan Wrocław M4 Tak wkurw_team
230 Bartosz Malusiak Książ Wielkopolski M2 Tak
153 Grzegorz Małyga Wrocław M3 Tak RMT Team PRO
160 Artur Markowski Wrocław M5 Tak NOA
176 Piotr Michalak Poznań M4 Tak Piotr Michalak
177 Joanna Michalak Poznań K4 Tak Joanna Michalak
249 Andrzej Modzelewski Chrząstowice M4 Tak Monar
151 Dawid Mońko Wrocław M4 Tak Dokersi Wrocław
168 Łukasz Naglak Koźmin Wielkopolski M4 Tak Koźmin Biega Ultra Runners
207 Anna Nakoneczna Wrocław K4 Tak 1
236 Wojciech Napieraj Poniec M3 Tak
181 ireneusz nowak bystrzyca kłodzka M5 Tak
169 Krzysztof Ogórek Wysoka M3 Tak
165 Michal Okołotowicz Wroclaw M3 Tak
183 Mariusz Opałacz Jelenia Góra M4 Tak
192 Sylwia Patek Zbychowo K3 Tak Aktywne Zbychowo
175 Gabriel Pawlak Wojnowice M4 Tak
187 Joanna Picher- Różyło Bielany Wrocławskie K4 Tak
245 Krzysztof Pięta Sosnowiec M6 Tak Sosna Sosnowiec
238 Maksim Piletski Wrocław M3 Tak
184 Katarzyna Polczyk Tarnowskie Góry K4 Tak Srebrne Miasto Tarnowskie Góry
254 Adam Porada Jarnołtówek M5 Tak Multifit
173 Przemysław Poselt Łódź M3 Tak
156 Anonim Anonim (Ł46P1703) Bielawa M4 Tak Pompy Ciepła Przybyszewscy
241 Damian Przymusiński Oborniki M3 Tak Obornicki Klub Lekkoatletyczny
206 Katarzyna Ptaszek Pietrzykowice K5 Tak Trenujznami.pl
164 Anonim Anonim (B46R3546) O M4 Tak
170 Andrzej Reczuch Wrocław M4 Tak Dokersi Wrocław
167 Michał Rędzia Wołomin M4 Tak Zabiegany Wołomin
224 Janusz Rochowiak Pobiedziska M6 Tak Janusz biega
200 Jarosław Różycki Oborniki M4 Tak Obornicki Klub Lekkoatletyczny
208 Barbara Serwotka-Kałużny Kiełczów K3 Tak Ruda
219 Anna Skrzątek Przyłęki K4 Tak
223 Grzegorz Sulima Strzegom M5 Tak Grupa Biegowa "Bez Granic"
228 Piotr Szczerbinski Wroclaw M4 Tak
246 Magdalena Szelągiewcz Szczecin K3 Tak
226 Małgorzata Szelągiewicz Szczecin K4 Tak Ci od Rudego Kota
204 Grzegorz Szymański Katowice M3 Tak
237 Wojciech Świderski Wrocław M2 Tak
178 Jerzy Tekieli Kłodzko M4 Tak Tekieli Family
171 Błażej Tomczak Rudna M3 Tak
233 Maciej Trubisz Brzeg Dolny M3 Tak PCC Rokita
247 Zbigniew Twaróg Strzegom M7 Tak Grupa Biegowa "Bez Granic"
197 Jozef Urbaniak Stronie Śląskie M5 Tak ULKS Czarna Góra
217 Nico Waleska Luboszyce M2 Tak
180 Piotr Wandel Domasław M4 Tak NOA
195 Tomasz Waniowski Wrocław M2 Tak Pro-run Wrocław
158 Piotr Węgrzyk Wrocław M3 Tak Kosynierzy
251 Krzysztof Wierny Wrocław M4 Tak Hallelu Jah
232 Daniel Wierzbicki Klodzko M4 Tak EBIEGI PL
188 Radoslaw Wozniak Bielany Wroclawskie M5 Tak
209 Robert Wróbel Wrocław M4 Tak
198 Agnieszka Zajączkowska Kłodzko K2 Tak LKS Iskra Jaszkowa
218 Kinga Zamiatowska Bydgoszcz K4 Tak BELLA Line
172 Mateusz Zapieraczyński Rzgów M3 Tak Razem Trenujemy Sport
162 Krzysztof Ziółkowski Wroław M6 Tak Pro-run Wrocław

40 KM opłaceni

Numer Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
305 Arkadiusz Antoszczuk Kiełczów M5 Tak Ultrack
378 Piotr Berger Otmuchów M4 Tak RUNNERS TEAM NYSA
315 Krzysztof Boczula wrocław M6 Tak
347 Krzysztof Borkowski Wrocław M5 Tak
373 Abdellatif Boulkhalf Modrzyca M3 Tak KB WIKON
380 Zbigniew Bressa Paczków M6 Tak 100_maraton_klub
352 Kinga Bułajewska-Ozga Oława K3 Tak Biegnij Oławo
334 Krzysztof Chromik Wrocław M4 Tak
341 Łukasz Cupak Długołęka M3 Tak
351 Dariusz Data Kletno M5 Tak Kuguar Xtreme Runners
340 Agata Dereń Stara Łomnica K3 Tak LKS Iskra Jaszkowa
327 Jacek Dobija Wrocław M3 Tak
375 Wojciech Fijałkowski Wrocław M6 Tak MONAR-GRACZE
374 Agnieszka Fogiel-Pawłowska Wrocław K4 Tak
382 Anna Gruszka Plewiska K4 Tak
355 Katarzyna Grzebieluch Rybnik K4 Tak LedwoZipia
376 Tomasz Gwoździewicz Bytom M4 Tak
383 Jan Hawryliszyn Łozina M3 Tak Piaseczno Running
321 Mieczysław Igras Nysa M6 Tak Runners Team Nysa
337 Łukasz Kaczmarczyk Smolec M3 Tak Elite Runners
339 Łukasz Kadys Międzylesie M4 Tak Lks iskra Jaszkowa
320 Sylwia Kajdas Kobyłka K4 Tak Zabiegany Wołomin
348 Ewa Karatków Radków K4 Tak LKS ISKRA JASZKOWA
323 Ireneusz Kirkiewicz Oława M5 Tak Kolega Maćka Oława
311 Arkadiusz Klimek Warszawa M5 Tak
381 Maciej Kogut Duszniki-Zdroj M4 Tak
335 Dariusz Koper Kiełczów M4 Tak
342 KAZIMIERZ KORDZIŃSKI Lubliniec M6 Tak Mafia Team Lubliniec
338 Robert Kosielski Łódź M4 Tak
301 Sławomir Kostrzewski Opole M4 Tak
368 Robert Kowalewski Wroclaw M5 Tak
359 Katarzyna Krupicka Wrocław K3 Tak Wro/Krk
317 Krystian Kubas Pruszcz Gdanski M3 Tak Pruszcz Biega/Straszyn Ultra Team
324 Marcin Kuczyński Lubin M4 Tak KGHM ZG RUN
370 Vitaliya Kukobnikava Wrocław K2 Tak greenblackclub
308 Aleksander Kurowski Szczawno Zdrój M4 Tak
336 Wojciech Leja Ślęza M3 Tak Matner running team
364 Paweł Lis Brzeg Dolny M3 Tak PCC Rokita
304 Mariusz Ludwiczak Poznań M5 Tak #wkurw-team
346 Janusz Łopusiewicz Wrocław M3 Tak Irracjonalnie Maszerujący
318 Paweł Łukaszuk Szczęsne M4 Tak Pawko Runner Team
366 Janusz Łuszcz Wrocław M6 Tak Amator
325 Tomasz Łuszczakiewicz Lubin M4 Tak Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
361 Aneta Machajewska Środa Wielkopolska K4 Tak Polonia Środa
349 Paweł Mackiewicz Legnica M4 Tak
306 marcin majchrzak swarzędz M4 Tak Deloitte Adventure Team
367 Bartosz Misiak Stronie Śląskie M3 Tak Dynafit Team
353 Beata Neumann Radków K5 Tak Centrum Łąkowa 1
344 Agata Noganowicz Domaszczyn K5 Tak Pro-Run Wrocław
365 Ireneusz Olbert Brzeg Dolny M5 Tak PCC Rkita
345 Piotr Osuch Nysa M4 Tak Nysa Biega
310 Hubert Ozimina Oborniki Śląskie M4 Tak OBORYGENI
313 Krzysztof Padoł Owińska M4 Tak Owińska
314 Jakub Para Leszno M4 Tak Lesz NO Limits Runners
316 Michał Pawlaczek Trzebnica M5 Tak
360 Sylwester Pawlak Środa Wielkopolska M4 Tak Polonia Środa
371 Marek Piotrowski Wrocław M3 Tak Góral z Mazur Running Team
322 Katarzyna Plewa Stronie Śląskie K3 Tak
330 Adam Polczyk Tarnowskie Góry M4 Tak Srebrne Miasto Tarnowskie Góry
372 Adam Przybytkowski Bystrzyca Kłodzka M5 Tak Klub Lekkoatletyczny Ziemia Klodzka
363 Łukasz Rakowski Brzeg Dolny M4 Tak PCC Rokita
379 Krzysztof Ryżewski Mirków M5 Tak RAWLPLUG ENDURO RUNNING TEAM
309 Maciek Samolak Wałbrzych M4 Tak 16DBOT
354 Dariusz Skrobała Bolechowo M4 Tak KB Sobótka
326 Wiesław Stachowiak Wrocław M4 Tak Night Runners Wrocław
312 Beata Stec Rabka-Zdrój K3 Tak
369 GRZEGORZ STROJEK Przemków M4 Tak
328 Jakub Stróżyk Koźmin Wielkopolski M3 Tak Koźmin Biega Ultra Runners
319 Krzysztof Suszczyński Nysa M4 Tak Runners Team Nysa
343 LESZEK SWOBODA Solarnia M4 Tak Mafia Team Lubliniec
358 Arek Szelągiewicz Szczecin M4 Tak Ci od Rudego Kota
331 Paweł Świat Szczytna M3 Tak RNB Team Polanica Zdrój
307 Wojciech Tomaszkiewicz Stronie śląskie M3 Tak Run Forest
302 Rafał Tomczyk Poddębice M3 Tak Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl
377 Paweł Walczuk Wrocław M4 Tak KB Sobótka
303 Bartosz Węglarski Mielno M3 Tak
350 Lech Wołowski Warszawa M4 Tak
333 Rafał Woźniak Brzeg Dolny M4 Tak PCC Rokita
332 Małgorzata Wróbel Oborniki Śląskie K3 Tak Oborygeni
329 Adam Zimoń Wrocław M4 Tak Integrum Broker
362 ARTUR ZJEŻDŻAŁKA PĘPOWO M4 Tak GMINA PĘPOWO-KRZEKOTOWICE
356 Ola Żelazowska Wrocław K3 Tak Atlas Running Team

40 KM nieopłaceni

Numer Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
Radosław Barszcz Głogów M4 Nie Huta Miedzi Głogów
Mariusz Cybulski Jelcz-Laskowice M4 Nie AdRunaLine,Saint-GobainSquad,Biegaj z Mańkiem
Aleksandra Czarnik-Peciak Przezchlebie K5 Nie
Piotr Czecholiński Leszno M5 Nie LeszNO Limits Runners
Wojciech Deleżuch Niemce M4 Nie Poziomki
Mateusz Drobina Długołęka M4 Nie
Krzysztof Gawenda Lubliniec M4 Nie Mafia Team Lubliniec
Robert Gezela Góra M4 Nie Euforia Biegacza Team
Karol Jankowiak Koźmin Wlkp M4 Nie Koźmin Biega Ultra Runners
Anonim Anonim (K46K5227) Boboszów M2 Nie Wilki międzylesie
Łukasz Kopczyński Wrocław M4 Nie K-TEAM
Krzysztof Korobij Lądek Zdrój M2 Nie X- Team Special Forces
Katarzyna Koziczak Wrocław K3 Nie
Marcin Łukasik Oława M4 Nie Biegnij Oławo
Łukasz Maćkowiak Wrocław M3 Nie
Sebastian Marczak Wola M3 Nie
Rafał Michalak Czepielowice M2 Nie
Ewa Narkun Iłowa K3 Nie
Patryk Nowak WROCŁAW M3 Nie
Anonim Anonim (P46P4246) Sulejewo M6 Nie Solo
waldek porowski Celestynów M4 Nie KB Sobótka
Krzysztof Ryżewski Mirków M5 Nie Rawlplug Enduranxe
Vadzim Simanau Kolobrzeg M3 Nie greenblackclub
Michał Sitarek Österhaninge M4 Nie Polish Runners Club Ireland
Paweł Stawarz Oleśnica M5 Nie Elite Runners Club
Piotr Szmyt Poznań M4 Nie Biegające krejzole
Michał Walczak Lisowice M4 Nie
Krzysiek Waleszczyk Skorogoszcz M3 Nie KB ODRA OPOLE
Iwona Wiatr Poznań K3 Nie Wiatry

22 KM nieopłaceni

Numer Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
Anonim Anonim (P46A4498) Poznań M3 Nie
Mikołaj Betlej Wrocław (Wrocław-Śródmieście) M4 Nie
Anonim Anonim (L46B3849) Boguchwała M3 Nie
Kamil Bożek Wrocław M3 Nie
Filip Bułaciński Stronie Śląskie M4 Nie Buła Teem
Łukasz Chomicz Kozy M3 Nie ŁUKASZ CHOMICZ
Robert Czapiga Wrocław M5 Nie Zawsze z głową...
Renata Dutkiewicz-Gajos Nysa K6 Nie Fit-Boxing CTP Nysa
Michał Dzieniszewski Wrocław M3 Nie KS Kandahar
Ewa Farnholtz Roztoka K3 Nie Grupa Biegowa Bez Granic
Paweł Farnholtz Roztoka M4 Nie Grupa Biegowa Bez Granic
Wojciech Filipek Wroclaw M3 Nie
Anonim Anonim (D46F7051) Ołdrzychowice kłodzkie M5 Nie
Patryk gwóźdź ledziny M2 Nie
Katarzyna Iwańciów Dzierżoniów K3 Nie
Arkadiusz Jagiełło Łódź M3 Nie
Anonim Anonim (P46J4655) Bystrzyca Kłodzka M2 Nie
Marcin Karajewski Wrocław M3 Nie NOA
Michał Kęsik Poznań M2 Nie Coacher Team
Mateusz Krystosiak Świdnica M2 Nie
Damian Krzeszewski Pabianice M3 Nie
Sebastian Ługowski Gdańsk M4 Nie
Mokrzyński Marcin Ołdrzychowice Kłodzkie M4 Nie Klub Lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka
Anna Matuszewska Katowice K4 Nie
Madera Michał Wrocław M3 Nie LECIMY TUTAJ
Tomasz Mieczkowski Wałbrzych M3 Nie
Jola Miśtak Oława K3 Nie
Bartosz Musiałkowski Wrocław M4 Nie
Piotr Niciński Wrocław M3 Nie
Marcin Oleszowski Wroclaw M3 Nie
Jaroslav Penaz Praha M4 Nie
Paweł Pitoń Ząbkowice Śląskie M3 Nie #UltraRodzinka
Joanna Sadowska Łódź K2 Nie
Daniel Stempniak Ostrów Wielkopolski M4 Nie
Jarosław Szymański Lądek Zdroj M2 Nie SKIBRUK running team
Marek Walusiak Katowice M4 Nie
Jacek Wisniewski Nowa Ruda M4 Nie NOWA RUDA BIEGA
Mateusz Woliński Kłodzko M2 Nie
Paweł Wójcik Świdnik M2 Nie LSW24
Paweł Zamielski Wałbrzych M2 Nie Przedwojewski Team
Łukasz Zieleziński Katowice M3 Nie

13 KM nieopłąceni

Numer Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
Wioletta Bajewska Trzebnica K4 Nie DTR BIEGA / MARIO TEAM
Kamilla Bakalarczyk Żerków K4 Nie
Dariusz Bałys Stronie Śląskie M4 Nie UKN ŻEREBSKI ACADEMY
Damian Bąk Inowrocław M3 Nie
Zygmunt Bomba Złoty Stok M6 Nie xxyyxx
Zygmunt Bomba Złoty Stok M6 Nie Biały niedźwiedź
Alicja Borys Kamiennik K4 Nie
Witek Dubowiecki Wrocław M5 Nie Chata Biegacza K34
Sabrina Dworak Żelazno K3 Nie MAXIMUS KROSNOWICE
Elżbieta Frydecka Żródła K6 Nie Esemas
Sławomir Frydecki Żródła M6 Nie Esemas
Aga Gawlikowska Katowice K3 Nie
Michał Głowski Wrocław M3 Nie Matner Running Team
Agnieszka Golak Wyrzeka K4 Nie Runner
Dariusz Grabowski Wrocław M5 Nie Biegam z psem
Roger Grobelny Krotoszyn M3 Nie
Krzysztof Heluszka Wołów M2 Nie PCC Rokita
Jacek Jagniątkowski Ołdrzychowice Kłodzkie M4 Nie Klub Lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka
Wiktor Janiszewski Milicz M4 Nie Athletisc Team Prusice
Szymon Kaźmierczak Zbiersk M2 Nie Zbiersk
Roman Knasiak Września M5 Nie
MARIUSZ KOŃKA CHOJNÓW M5 Nie BOGDAN TEAM
Aneta Kośla Szczecinek K4 Nie -
Mateusz Kruk Bystrzyca Kłodzka M3 Nie Maximus Krosnowice
Krzysztof Kuchnia Jelenia Gora M6 Nie TS Regle
KRZYSZTOF LAZAROWICZ Paczków M3 Nie
Tomasz Legutko Lądek Zdrój M4 Nie
Waldemar Lis Gogolin M4 Nie Gogolin Biega
Paweł Marcinowski Stara Łomnica M3 Nie Klub Lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka
Anna Martenson Kudowa-zdrój K4 Nie
Maciej Matusiak Strzegom M3 Nie
Barbara Mizera-Oczadły Siemianowice Śląskie K4 Nie
Urszula Mróz Stronie Śl K6 Nie Stronie biega
Damian Mróz Bytom M2 Nie Arsenal
Anonim Anonim (A46O7267) Katy Wroclawskie K3 Nie
Ewa Paprocka Warszawa K4 Nie
Anonim Anonim (M46P4697) Stronie Śląskie M2 Nie Fight-gym Stronie śląskie
mariusz peljak sobótka M3 Nie Grzmotomocni Sobótka
Anonim Anonim (A46P6045) Wrocław K3 Nie
Bartosz Płonka Wrocław M3 Nie
Anna Reichel Ruda Śląska K3 Nie
Wadim Sielutin Legnica M6 Nie Kb lew Legnica 2000
Krzysztof Sierżant Wiązów M2 Nie
Dominik Śladczyk Kudowa Zdrój M3 Nie MKST ITF
Szymon Śladczyk Kudowa Zdrój Nie MKST ITF
Seweryn Śladczyk Kudowa Zdrój M2 Nie MKST ITF
Michał Wieczorek Sygontka M3 Nie
Kamila Wojcik Stronie Śląskie K4 Nie Stronie biega