Silver Run - Srebrna Góra, Silver Run

Zapisz się Opłać start

Lista zapisanych (Limit zawodników 118/999)

42 KM

Numer Imię Nazwisko Miejscowość Opłata Drużyna
Krzysztof Adamski Przyszowice Nie
Andrei Ananich Wrocław Nie Biał.tm
Emilia Boruta Wrocław Tak Kot i Zając
Bartosz Falkowski Piaseczno Tak
Dariusz Filipczak Strzelce Opolskie Nie Gmina Strzelce Opolskie
Lukasz Gliniecki Krzeptów Tak
JAREK GRABCZAK Opole Nie MUDness Opole
Magdalena Hejnar Grodzisk Wielkopolski Tak Bech Packaging Team/ Niagara CrossFit Team
Dariusz Herman Ciepłowody Nie GóryLasy
Piotr Humerski Goździchowo Tak
Piotr Jankowski Wrocław Nie
Malgorzata Jaroniec Zakrzewo Tak
Damian Kawka Warszawa Nie
Jerzy Koczur Sycow Nie Braterstwa Ludzi Wolnych
Przemysław Kozanecki Słubice Tak Wybiegać Marzenia Team
Wacław Kruk Świdnica Tak KB SOBÓTKA
MARCIN KRUPA NOWA RUDA Nie AKTYWNA NOWA RUDA
Marcin Kumiszczo Wrocław Tak
Marcin Łukasik Oława Nie Biegnij Oławo
Dagmara Mańka-Wizor Warszawa Nie AKS Polonia Warszawa
Marek Mazur Jastrzębie-Zdrój Tak
Ula Misiak Wrocław Tak
Krystian Natkaniec Złotniki Tak
AGNIESZKA OLEJNIK Wąsosz Nie Endorfiny Wąsosz
Przemysław Para Dąbcze Nie LeszNo limits runners
Konrad przydróżny Bielawy Tak
Paweł Rudnicki Krotoszyn Tak
Szymon Sypniewski Leszno Tak Run Team Rydzyna
Arkadiusz Tołłoczko Chwałowice Nie KB Harcownik Jelcz-Laskowice
Paweł Trzybiński Płock Nie Rykowisko Team
ADRIAN WYSOCZAŃSKI Pietrzykowice Tak Pietrzykowice
Wojciech Zając Wrocław Tak Kot i Zając
Marek Zakrzewski Toruń Nie Oszołomki Team

21 km

Numer Imię Nazwisko Miejscowość Opłata Drużyna
Pawel Akutko Kłodzko Tak
Dawid Akutko Kłodzko Tak
Magdalena Błochowiak Miejska Górka Tak
Tomasz Błochowiak Miejska Górka Tak
Marek Błoński Kłodzko Nie EBIEGI.PL
Filip Bułaciński Stronie Śląskie Nie Buła Team
MACIEJ DĄBROWSKI WROCŁAW Tak
Marta Dermańska Warszawa Nie
Michał Durajczyk Wrocław Nie R.K.S HUWDU
Damian Hadro Wrocław Tak MD-TEAM
Ewelina Herman Ciepłowody Nie GóryLasy
Piotr Hinc Wrocław Tak
Artur Hola Namysłów Nie NKB ZRYW Namysłów
Dariusz Janas Wołów Nie Efekt Gombao
Krzysztof Janiszewski Oława Tak
Dorota Kaczorowska Kiełczów Nie
michał klemens Księginice Tak DTR Biega
Marcin Kłopotek Bartkowo Tak Extreme Family
Nina Kłopotek Gryfino Tak Extreme Family
Agata Korczyńska Poznań Tak
Beata Kozłewska Ząbkowice Śl Nie GóryLasy
Monika Krużołek Radków Tak Turboptysie
Anonim Anonim (R41K8822) Świdnica Tak Cudo Kombucha Team
Justyna Kubicz Ząbkowice Śląskie Nie GóryLasy
Małgorzata Kułakowska Świdnica Nie Świdnicka Grupa Biegowa
Paweł Kupper Wrocław Tak
TOMASZ ŁUCZAK TUREK Tak KB MARATON TURK
Marek Maj Wrocław Nie
Iwona Mąkolska-Frankowska Opole Tak
Magdalena Niewęgłowska Wrocław Tak MD-TEAM
Paweł PAWLIK Wałbrzych Tak Witkowski Running Team
Tomasz Pokorny Wrocław Nie
Krzysztof Salak CHEŁM Nie WZD LC
Marcin Smoliński Wrocław Tak #StajniakTeam
Marcin Szewczyk Wrocław Tak
Michał Szymański Kłodzko Tak Tenis Centrum AS
Łukasz Wywiał Wojkowice Tak Saint-Gobain Squad
Andrzej Zając Wrocław Tak Ssij fiuta jesteśmy od Akuta
Sylwia Zarzycka Warszawa Nie
Krzysztof Ziółkowski Wroław Tak Pro-run Wrocław

12 km

Numer Imię Nazwisko Miejscowość Opłata Drużyna
Maciej Baczyński Janowiec wielkopolski Tak RUN TEAM REAKTYWACJA
Karolina Bednarek Radwanice Nie
Zygmunt Bomba Złoty Stok Tak Biały niedzwiedz
Łukasz Domagała Siechnice Tak
Anna Dudkiewicz Katowice Tak Eko-Okna Runners
Magdalena DURAJ Niemcza Tak
Katarzyna Filip-Pasek Warszawa Tak
Anna Jańczak Daszewice Tak
Jan Jarus Jutrosin Tak
Rafał Jóźwik Wrocław Tak
Remigiusz Kaczmarczyk Poznań Nie / Night Runners Poznań
Agnieszka Kapuścińska Wrocław Tak
Magda Karaś Opole Tak
Aneta Kłopotek Bartkowo Tak Extreme Family
Lena Kłopotek Bartkowo Tak Extreme Family
Weronika Kozanecka Słubice Tak Wybiegać Marzenia Team
Olga Majchrzak wrocław Tak Senso Unico
Anonim Anonim (M41M6334) Elbląg Tak
Marek Niewiadomski Krapkowice Tak CROSS KRAPKOWICE
Michał Olejniczak Luboń Tak Olej
Hanna Polańska Warszawa Tak
Ewa Popławska Wrocław Tak
GRZEGORZ PURCZYŃSKI ZIELONA GÓRA Tak
Anonim Anonim (Ł41R9291) Bolesławiec Tak
Paulina Rzeźnik Wrocław Tak
Joanna Seniów Poznań Tak
Marek Sypniewski Janowiec Wielkopolski Tak RUN TEAM REAKTYWACJA
Hubert Sypniewski Janowiec wielkopolski Tak RUN TEAM REAKTYWACJA
Weronika Wojnowska Ząbkowice Śląskie Nie Kurde biegne
Agata Żuk Ostroszowice Tak BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA

6 KM

Numer Imię Nazwisko Miejscowość Opłata Drużyna
Magdalena Boroń Kiełczów Tak
Kacper Kosik Kiełczów Tak
Krzysztof Kowal Kłodzko Tak
Nina Łuczak Turek Tak KB MARATON TUREK
Marta Łyko Wałbrzych Tak Mad Runners
Mariusz Łyko Wałbrzych Tak
Hanna Michalszczak Wolsztyn Nie
Wojciech Milczarek Wschowa Tak Klapcęgi
Karolina Otręba Wilcza Nie
Stanisław Pasek Warszawa Tak
Łukasz Pasek Warszawa Tak
Wojtek Rozalski Wrocław Tak
Joanna Sitkowska-Terek Bystrzyca Kłodzka Nie EBIEGI.PL
Paweł Szczęsny Wrocław Tak
Michał Terek Kłodzko Nie EBIEGI.PL