Lista zapisów na CHOSZCZEŃSKI MARATON ROWEROWY 2018-09-01
formularz lista regulamin
l.p. opłata imię nazwisko płeć Dystans Rower Drużyna
1TAKAndrzejKotMMINISZOSAOTC ObornikiM 6
2TAKFRANCISZEKGUSTOWSKIMMINISZOSAKS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKAM 7
3TAKPawełKurczakMMEGASZOSASzerzenie TrzebnicaM 5
4TAKAndrzejGieruszMMINISZOSAT&JM 5
5TAKMieczysławJuszczakMMINISZOSAM 5
6MichałMikułaMMINISZOSAM 3
7TAKJózefDrozdowskiMMEGAINNYbrakM 6
8TAKLeszekJóżwiak MMEGAINNYOTC OBORNIKI M 5
9TAKMAREKNARUSZEWICZMMEGASZOSAFSD SportM 6
10TAKPrzemysławGrucaMMINISZOSASTC STARGARDM 4
11JerzyPikułaMGIGASZOSAMistrzowskie Rowery Lech PiaseckiM 6
12TAKPiotrTyrakowskiMMEGASZOSAM 5
13TAKLeszekKorzepMMINISZOSAM 5
14TAKKrzysztofJankowskiMMINISZOSAM 4
15TAKKRZYSZTOFKubikMGIGASZOSAOTR INTERKOLM 2
16TAKHieronimGrzymisławskiMMINISZOSALooksfera/M-TronicM 5
17ZbigniewLubińskiMMEGAINNYKs UznamM 6
18TAKKrzysztofReńskiMGIGASZOSASTR ŚwidwinM 2
19PiotrMarciniakMMINISZOSAAS4YOUM 3
20Marcin Kasprowicz MMINISZOSAAS4YOUM 3
21TAKAndrzejKotMMINISZOSAOTC ObornikiM 6
22TAKSzymonKoziatekMGIGASZOSAM 4
23TAKKRZYSZTOFSZEWCZYKMMINIINNYM 4
24TAKJolantaGajtkowskaKMEGASZOSAGRYFUS SZCZECINK 4
25TAKŁukaszGawleMGIGASZOSABikers ŚwinoujścieM 3
26TAKPawełMajchrzakMMINIINNYSundaybikers Karlino TeamM 4
27MateuszŁykowskiMMINISZOSAHKS HadesM 2
28TAKElżbietaStempińskaKMINIINNYAtos Team SzczecinK 5
29TAKPawełStempińskiMMINIINNYGryfus SzczecinM 2
30TAKBogusław DziatkoMMINISZOSAM 5
31TAKIreneuszLulaMGIGASZOSAM 5
32TAKLukaszAndrzejewskiMMEGASZOSAFTI RACING TEAmM 4
33TAKRafałWalkowskiMGIGAINNYM 6
34TAKHenrykSokołowskiMMINIINNYM 6
35TAKAnetaMikaKMINIINNYK 4
36TAKSZYMONSADKOWSKIMMINISZOSA/M 5
37TAKMAREKZADWORNYMMEGAINNYK.R.GRYFLAND GRYFICEM 5
38TAKURSZULAZADWORNAKMEGAINNYK.R.GRYFLAND GRYFICEK 5
39AleksanderParaszczakMMINISZOSASTC StargardM 5
40TAKWALDEMARFRĄCKOWIAKMGIGAINNYK.R. GRYFLAND GRYFICEM 5
41TAKMałgorzataSzalewiczKGIGAINNYSZYBCIEJ NIE MOGĘK 5
42
43
44TAKCzesławaKruczkowskaKGIGAINNYK 2
45TAKZenonTarnawskiMMINIINNYKS UznamM 6
46TAKPrzemekTarzyńskiMMINISZOSAM 4
47TAKWitoldBuczyńskiMMINIINNYSznupaTeam M 6
48TAKMarekCzwojdzińskiMMINIINNYBrzechwa TeamM 4
49TAKMATEUSZDanielskiMGIGASZOSAKIBOLSKI KSM 3
50TAKAndrzejKurzypMMINISZOSAMTR Szczecin TeamM 3
51ArkadiuszCieślaMGIGASZOSAM 4
52TAKMarcin Gaj MMINISZOSAGryfus Szczecin M 3
53TAKKonradMajewskiMMINISZOSAZSP KłodawaM 2
54TAKGrzegorzStolaMMINIINNYM 5
55TAKArturGrafMMINISZOSABIKERS ŚWINOUJŚCIEM 4
56TAKDorotaGrzelakKMEGAINNYKlub Kolarski Ziemi KłodzkiejK 4
57TAKKarolPazeraMMEGAINNYKlub Kolarski Ziemi KłodzkiejM 4
58TAKWiesławMachlewskiMMEGASZOSALOTOS RUNNING TEAM M 4
59KrzysztofFijołekMGIGASZOSAGryfus SzczecinM 4
60TAKPawełJóźwiakMGIGASZOSADHL TEAMM 3
61TAKMaciejOpielewiczMMEGASZOSAAGK Koźmin WlkpM 5
62TAKMarcinKrześniowskiMGIGASZOSASzczecin na Rowerach / Gryfus SzczecinM 3
63TAKMariuszTruszkiewiczMGIGASZOSAM 5
64PiotrKrysztofczykMGIGASZOSAM 3
65TAKKlaudiuszPiętakMMINISZOSAClaudio TeamM 6
66TAKTomaszWojtkowiakMMINISZOSAFTI Racing TeamM 3
67TAKDariuszGóreckiMMEGAINNYM 4
68TAKAdrianSosnowskiMMINISZOSAZSP KłodawaM 1
69TAKZbigniewHeleniarzMGIGASZOSAGóral PoliceM 3
70TAKZbigniewBautaMGIGAINNYCień Szułany M 4
71TAKRomualdGałażewskiMMEGASZOSAM 6
72TAKRemigiuszRolskiMMINISZOSATalvi Sport Szklarska PorębaM 4
73TAKJACEKHOFFMANMMEGAINNYPRECON POLSKAM 5
74TAKWŁODZIMIERZWRÓBELMMINISZOSABIAŁE TYGRYSY JAROCINM 3
75TAKPawełKubiakMMEGASZOSAM 4
76TAKFerdynandMalakMMEGASZOSAM 6
77TAKMaciejZembikMMEGASZOSABike Serwis SCOTT Team / TASKOPROJEKTM 2
78TAKJerzyMarkowskiMMINISZOSAZSP KłodawaM 5
79TAKJacekIlmerMGIGASZOSARYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link TEAMM 3
80TAKArkadiuszZmyślonyMMEGASZOSAAGK Koźmin Wlkp.M 4
81TAKTadeuszSepnowskiMMEGAINNYbrakM 7
82TAKJarosławNowakMMINIINNYVERTIGO HELIOSM 5
83TAKTomaszKocikMMINIINNYPuszcza Bukowa SzczecinM 4
84TAKRadosławFlaumMMEGASZOSAM 3
85ZbigniewKurzawińskiMMEGASZOSAniezrzeszonyM 6
86TAKADAMLITAROWICZMGIGASZOSA- - - - - M 5
87MichałBiernacikMMINIINNYM 3
88
89TAKArkadiuszLotekMMINISZOSAM 4
90TAKPawełCichyMMEGASZOSAJastrzębie ŁaskieM 6
91TAKBartłomiejOchmanMMEGASZOSAM 4
92TAKTomaszMosińskiMMINISZOSAOneTeamSky KrotoszynM 4
93TAKPiotrPlutaMMINISZOSADoliceM 4
94TAKJanPlutaMMINISZOSADoliceM 6
95TAKIrenaAksamitKMINISZOSADoliceK 6
96TAKAndrzej FlorczakMMEGASZOSAM 6
97TAKMieczysławAndrzejewskiMMINISZOSAOTC ObornikiM 6
98TAKCzesławSeraszekMMINISZOSAAGK Kozmin WlkpM 5
99TAKPiotrKołackiMMINISZOSAPłomyk TeamM 1
100TAKLeszekKołackiMMINISZOSAPłomyk TeamM 5
101TAKAlojzyPawlaczekMMINISZOSASzerszenie TrzebnicaM 7
102TAKTadeuszZagdanskiMMINISZOSAS T C - StargardM 7
103JAKUBKLECZYŃSKIMMEGASZOSAJAMES TEAMM 3
104TAKAntoniGoneraMMINISZOSAKTR VOYAGER ChoszcznoM 7
105TAKArturGoneraMMINISZOSASTC StargardM 4
106TAKArturLedzionMMEGASZOSAMasters Gryfice M 4
107TAKKrzysztofŁańcuckiMGIGASZOSAStrońska Grupa RowerowaM 6
108TAKIrenaŁańcuckaKMINISZOSAKKS TrzebnicaK 6
109TAKGerardSkalskiMMEGASZOSATrzebnica szerszenie M 5
110MariuszMikołajczakMMINISZOSAM 4
111TAKTadeuszBurewiczMGIGAINNYLKK NOWOGARDM 5
112TAKDariuszMalinowskiMMEGASZOSAGATTA BIKE-RSM 4
113TAKPawełBrodzińskiMGIGASZOSAGryfus SzczecinM 3
114TAKMarekJaniszewskiMGIGASZOSAOrzeł BelęcinM 5
115TAKks. Józef DudekMMINISZOSAViva Cristo Rey!M 5
116TAKKarinaMikulska GawleKMINISZOSAK 3
117TAKLechFilipiakMGIGASZOSAM 6
118TAKRyszard Maziarz MGIGAINNYKR Gryfland GRYFICE M 6
119TAKSławomirLipińskiMMINIINNYLipa Team NowogardM 4
120TAKLeszekSALETAMMEGASZOSAM 5
121TAKRenataKozaneckaKMINISZOSABudchem PoznańK 4
122TAKMariuszKurlapskiMMEGAINNYStr ŚwidwinM 4
123TAKPIOTRJAKUBOWSKIMMEGASZOSAMISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKIM 6
124TAKIreneuszŚcięgajMMINISZOSASpedycja Paw Bud M 4
125TAKKAZIMIERZDUSZYŃSKIMMEGASZOSAM 5
126TAKIWONAJANKOWSKAKGIGASZOSAK 6
127TAKANDRZEJSKORUPSKIMMINISZOSASMIGŁO OSIECZNAM 5
128TAKZdzisławKalinowskiMGIGASZOSAKaldor voyagerM 6
129AdamWiśniewskiMMEGASZOSAAMBIT RACING TEAMM 2
130TAKKatarzynaJocherKMINISZOSAOTR INTERKOL K 3
131TAKMarian KołodziejskiMGIGASZOSAM 5
132TAKRenataBętlewskaKMINIINNYK 4
133TAKPIOTRGRUCELMGIGASZOSARSP RZECKO TEAMM 4
134TAKMikołajGarczarekMMINIINNYOpalenica Centrum GARCHEM TEAMM 3
135TAKEugeniuszBrodziakMMEGAINNYTEAM MIEDZYRZECZM 6
136RafałKowalczykMMEGASZOSAPROFANA breslauM 3
137TAKKazimierzZającMMINISZOSADąb DębnoM 6
138TAKKrzysztofZającMMINISZOSADąb DębnoM 3
139TAKHenrykBętlewskiMGIGASZOSAM 5
140TAKAlicjaKrzanowskaKMINIINNYGryfland Gryfice K 4
141PiotrKołackiMMINISZOSAPłomyk TeamM 1
142LeszekKołackiMMINISZOSAPłomyk TeamM 5
143TAKGrzegorzKwaśniewiczMMINISZOSAJFDuet GoleniówM 4
144TAKJERZYWITKOWSKIMMEGASZOSASTR ŚWIDWINM 6
145TAKJózefKoszarekMMINISZOSASTC StargardM 5
146TAKSławomirForbergerMGIGAINNYSzerszenie TrzebnicaM 3
147TAKJacekSzymańskiMMINISZOSASzymPans Team Kalisz PomorskiM 5
148TAKNorbertPanasMMINISZOSASzymPans Team Kalisz PomorskiM 2
149GrzegorzKwaśniewiczMMEGASZOSAJFDuet GoleniówM 4
150MateuszPieprzMMINISZOSAUKS Ratusz Maszewo M 1
151TAKPiotrSłowikMMEGASZOSAM 4
152TAKPiotrKozłowskiMMINIINNYM 2
153TAKMarianPrzybylskiMGIGAINNYSZERSZENIE TRZEBNICAM 6
154TAKTomaszMaciaśMMEGASZOSAVERGE Eska TeamM 4
155TAKAndrzejWarszewskiMMINISZOSAM 2
156TAKMariuszStaszakMGIGASZOSAŚremski Maraton RowerowyM 5
157TAKKrzysztofKarasekMMINISZOSASzkoła Nauki Jazdy KARASEKM 4
158DariuszSolskiMMINISZOSASTC StargardM 5
159TAKDanielMakaraMMINISZOSAMistrzowskie Rowery Lech Piasecki Team M 4
160TAKKrzysztofSadzikMMEGASZOSABikers ŚwinoujścieM 7
161MarianZubrzyckiMMINIINNYM 5
162FelixBadziagMMINISZOSAwww.Raddiscount.deM 6
163TAKEugeniuszKoralewskiMMINISZOSABrak M 7
164TAKDanutaLasotaKMINIINNYBrak K 5
165TAKKazimierzRojekMMINISZOSAVerge Eska TeamM 6
166MarcinKoniecznyMMINISZOSAM 3
167MarekJaniszewskiMGIGASZOSAOrzeł BelęcinM 5
168TAKKrzysztof KnaśMGIGAINNYM 4
169TAKArkadiuszNowickiMMINIINNYKeramzyt System SzczecinM 4
170TAKEdwardKoniecznyMMINISZOSAM 6
171TAKJacekJocherMMINISZOSAOTR INTERKOLM 5
172Andrzej Balcerzak MGIGASZOSABike Team roletki.home.plM 5
173TAKDominikWarszewskiMMINISZOSAM 2
174TAKBorysChwiłkowskiMMEGASZOSAPKP BP SAM 3
175TAKIzabelaWłosekKGIGASZOSAJas-KółkaK 4
176TAKMICHAŁPAWŁOWSKIMMINISZOSAM 3
177TAKKamilKliczkaMMINISZOSASanprobi SzczecinM 4
178TAKPiotrTomysMMINIINNYKargowa TeamM 5
179TAKBeataTulimowskaKMEGASZOSALumac LikeBike WTR WłocławekK 5
180TAKRyszardGłowackiMGIGASZOSAM 6
181TAKArturPaterekMGIGASZOSAOTR InterkolM 4
182
183TAKPiotrSzondelmajerMMINISZOSAMKP MyślibórzM 4
184TAKJacekGRAJZERMMEGASZOSARoweromania -Team-Poznan M 5
185TAKWojciechSobiechMMINISZOSABIKEBOARDM 4
186MichałLeśnikMMINISZOSAOrzeł BelęcinM 3
187TAKMarekKarczmitowiczMMINISZOSAKostrzyński Klub Kolarski M 3
188ArkadiuszCieślaMGIGASZOSAM 4
189TAKMałgorzataKubickaKGIGASZOSANTS NowogarK 5
190TAKMirosławWojtyśMMEGASZOSAM 5
191TAKJoannaZiemak-LisKMINISZOSARIDERSCLUB KIJEWO - SZCZECINK 3
192TAKKrzysztof Lech MMEGASZOSALeśmian M 4
193TAKKrzysztofRosiakMMINISZOSAM 3
194KarolDziakowiczMMINISZOSAM 2
195TAK TytusCzartoryskiMGIGASZOSASzerszenieM 7
196TAKAleksandraLewandowskaKMINISZOSAMkp Myślibórz K 3
197TAKRobertSikoraMMINISZOSAM 5
198TAKMariuszDudaMMINISZOSAKostrzyński Klub Kolarski M 4
199TAKArielPańczykMMINISZOSAKostrzyński Klub Kolarki 66-460M 2
200--PiotrLewandowskiMMINISZOSAMkp Myślibórz M 3
201TAKKrzysztofWachMMINISZOSAM 5
202TAKAgataWalkowiakKMINISZOSAGryfus SzczecinK 3
203TAKMichałOkonowiczMMINISZOSA3Re Cycling TeamM 3
204TAKMarekDworzańskiMMINISZOSAAT-Aktywny TrzebiatówM 4
205TAKIreneuszUrbańskiMMINISZOSA3Re Cycling TeamM 4
206TAKNorbertChimkowskiMMINISZOSABikers ŚwinoujścieM 4
207TAKMirosławMITURSKIMMINIINNYKSS Szerszenie TrzebnicaM 6
208TAKBartoszWalaszczykMMINISZOSABarlinecka Grupa KolarskaM 3
209KrzysztofZboralskiMMEGASZOSAOrzeł BelęcinM 3
210TAKTomaszWłodarczykMMINISZOSASquizM 3
211TAKEugeniuszTymczukMMINIINNYKTR M 6
212TAKSławomirFrąckowiakMMEGASZOSAPTC PoznańM 4
213TAKGracjanPołomskiMMINISZOSAM 1
214KrzysztofNawrotMMEGASZOSAM 3
215TAKTadeuszHabajMGIGASZOSAM 7
216IreneuszPiaseckiMMINIINNYM 7
217TAKJanBurasMMINIINNYM 6
218TAKLeopoldLaskowskiMMEGASZOSAM 3
219TAKKrzysztofBindekMMINIINNYFroguniaM 3
220DariuszStafyniakMMINISZOSAM 4
221zygmuntMatejczukMMINISZOSAnieM 7
222TAKEUGENIUSZ LONTMMINISZOSAniezrzeszonyM 6
223BOLESŁAWMŁYNARCZUKMMINISZOSAJF DUET GOLENIÓWM 6
224TAKMarcinSierantMGIGASZOSAM 4
225TomaszKrajewskiMMINISZOSAMRT SZCZECIN TEAMM 4
226TAKBartłomiejZającMMEGASZOSABikers ŚwinoujścieM 3
227MichalKonradowskiMMINISZOSA2X3 RACING TEAMM 2
228LeszekJanczakMMINIINNYM 6
229TAKEugeniuszApanasowiczMMINIINNYKTR VoyagerM 6
230TAKGrzegorzGumnyMMINISZOSAGUMIJAGODYM 3
231TAKBogusław SzymańskiMMINIINNYKTR VoyagerM 6
232TAKTomaszBobrowskiMGIGASZOSAM 5
233TAKStanisławWesołyMMINIINNYM 6
234JustynaGieruszKMINIINNYT&JK 2
235TAKPawełDobrzańskiMMINIINNYLipa Team NowogardM 3