Bieg Cichociemnych, Klembów

Zapisz się Opłać start

Lista zapisanych (Limit zawodników 202/200)

NORDIC WALKING OPŁACENI

Numer Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
300 Magdalena Bartosiewicz-Żegota Ostrówek OPEN_K Tak
301 Leszek Bieliński Bydgoszcz OPEN_M Tak
302 Magdalena Bieniek Kobyłka OPEN_K Tak
303 Leszek Borkowski Grabianów OPEN_M Tak NoWi Siedlce - NW Wschód
304 Ewa Chacińska Dobczyn OPEN_K Tak
305 BEATA CIOK STARY KRASZEW OPEN_K Tak
306 Jacek Expedyt Domański Warszawa OPEN_M Tak WKB META LUBLINIEC
307 Monika Gawryś Wołomin OPEN_K Tak
308 Stanisław Kamiński Nadarzyn OPEN_M Tak GOS Nadarzyn
309 Adam Kowalczuk Siedlce OPEN_M Tak NoWi Siedlce
311 Agata Kubuj Sitki OPEN_K Tak
312 Beata Matejak Dobczyn OPEN_K Tak
313 Magdalena Michalska Kobyłka OPEN_K Tak
314 Justyna Milczarek Stary Kraszew OPEN_K Tak
315 Grzegorz Podgórski PRUSZKÓW OPEN_M Tak Outsiders Nordic Walking Team
316 Ewelina Przybysz Krusze OPEN_K Tak
317 Anonim Anonim (M28R4368) Tłuszcz OPEN_K Tak
319 Anna Skrzypczak Stary Kraszew OPEN_K Tak
320 Adam Sotomski Warszawa OPEN_M Tak
321 Grażyna Szymańska Ostrówek OPEN_K Tak
323 Radosław Wypych Warszawa OPEN_M Tak Maratończyk.pl
324 Magdalena Wysocka Skórzec OPEN_K Tak KApS
325 Mariusz Zbojna Piastów OPEN_M Tak MayWic Team

BIEG OPŁECENI

Numer Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
1 Agnieszka Adamczuk Marki K40 Tak Markowi Biegacze
2 adam anaszewski krusze OPEN_M Tak
3 Jacek Bajorek Wyszków M40 Tak
4 Michał Balcerzak Szewnica OPEN_M Tak
5 KATARZYNA BALCERZAK-JAŁTUSZEWSKA MARKI K40 Tak Markowi Biegacze
7 Krzysztof Baranowski Zielonka M50 Tak To Naturalne
8 Przemysław Bereda Tłuszcz OPEN_M Tak Pepinos
10 Janusz BOLA Warszawa M60 Tak Biegus z Bródna
12 Agnieszka Brogowicz Stępniewska Grójec K40 Tak
13 Andrzej Brzozowski Zamość M60 Tak WKZ
14 Magdalena Bukowska Klembów OPEN_K Tak
15 Anna Byczuk Tłuszcz K50 Tak Bóbr Tłuszcz
16 Anonim Anonim (P28B4435) Małopole M40 Tak
17 Monika Bytner-Kwiatkowska Warszawa OPEN_K Tak
18 Marcin Chaciński Dobczyn M40 Tak Niezłomny
20 Krzysztof Chmiel Wołomin OPEN_M Tak Zabiegany Wołomin
21 Anna Chmiel Wołomin OPEN_K Tak
22 Ewa Cygas Czarna OPEN_K Tak Zabiegany Wołomin
23 Mateusz Czarniecki Radom OPEN_M Tak
24 Andrzej Czerczak Warszawa M50 Tak Old as Fuck
25 Romuald Czerniawski Kobyłka M50 Tak Zabiegany Wołomin
26 Eugeniusz Dembiński Wołomin M70 Tak ,,Huragan"Wołomin
27 Grzegorz Denisiuk Klembów OPEN_M Tak ZGK w Klembowie
28 Maciej Dutkiewicz Warszawa OPEN_M Tak Markowi Biegacze
29 Anonim Anonim (A28D4283) Tłuszcz OPEN_M Tak
30 Tomasz Firysiuk Ząbki M40 Tak Bastar
31 Agata Folman Tłuszcz OPEN_K Tak
32 Daniel Forysiak Marki OPEN_M Tak
33 TOMASZ GABINSKI OSTROWEK M40 Tak INDYWIDUALNIE
35 Karol Gębski Warszawa OPEN_M Tak
36 Ewelina Gietka Lipka OPEN_K Tak
37 Daniel Gontarek Wołomin OPEN_M Tak Zabiegany Wołomin
38 Tadeusz Gòral Warszawa M50 Tak
39 Dariusz Gotowiec Tłuszcz M40 Tak Bóbr Tłuszcz
40 Anonim Anonim (A28G4319) Krusze K40 Tak RUDE RZĄDZĄ
42 Tomasz Grad Warszawa M40 Tak Markowi Biegacze
44 Ewa Guszcza Marki K40 Tak Markowi Biegacze
45 Tomasz Hołowacz Warszawa M70 Tak Kondycja
46 Filip Izdebski Dobczyn OPEN_M Tak Filip
47 Iza Jakubowska Wolomin OPEN_K Tak Zabiegany wolomin
48 Michał Janiszewski Kobyłka OPEN_M Tak Zabiegany Wołomin
49 Michał Jednorowski Jasienica M40 Tak ELEMI Jasienica Team
50 Hubert Josk Radzymin OPEN_M Tak Sprint Sport
52 Krystian Jusiński Warszawa OPEN_M Tak Bractwo Biegowe BGK
53 Antoni Kaczanowski Ożarów mazowiecki OPEN_M Tak
54 Sylwia Kajdas Kobyłka K40 Tak Zabiegany Wołomin
55 Wiesław Kamiński Warszawa M50 Tak NASIELSK BASZTA TEAM
57 Katarzyna Karasiewicz Kuligów K50 Tak
58 Łukasz Karwacki Pasek OPEN_M Tak Piękni młodzieńcy
59 agnieszka kerner Warszawa K50 Tak GB UM W-WA
60 Paweł Kędzierski Warszawa M50 Tak
61 Cezary Kępiński Wiązowna M40 Tak OKS START OTWOCK
62 Piotr Kietliński Ostrówek OPEN_M Tak Piotr Kietliński
64 Iwona Kochman Warszawa K50 Tak Vege Runners
65 Marcin Konieczny Nowy Dwór Mazowiecki M40 Tak
66 Dariusz Kosmala Warszawa M50 Tak
67 Kacper Kościelniak Ostrówek OPEN_M Tak WKS Ostrówek
68 Renata Kotarska Warszawa K50 Tak #OrangeTeam
69 Paweł Krauz Zagościniec M40 Tak KPP w Piasecznie/ksStaszewscy
70 Przemysław Krzymowski Sitki OPEN_M Tak Klembów Biega
71 zoja krzyzanowska warszawa K50 Tak vegerunners
72 Konrad Kujawa Tłuszcz OPEN_M Tak Hajerpower
73 Jadwiga Kuryłowicz Jozefo K60 Tak To Naturalne
76 Sławomir Lewicki Pasek M40 Tak
77 Joanna Litwin Warszawa OPEN_K Tak
78 Rafał Londzin wyszków M40 Tak orange
79 Łukasz Lubera Tłuszcz OPEN_M Tak
80 Arkadiusz Łebek Kobyłka M40 Tak SPEED
81 Arkadiusz Łukasiak Mińsk Mazowiecki M50 Tak Mińska Grupa Rowerowa
82 Daniel Maćkowski ZAGOŚCINIEC M40 Tak Zabiegany Wołomin
84 ARTUR MALINOWSKI MARKI M40 Tak MARKOWI BIEGACZE
85 Piotr Malżycki Wołomin M40 Tak Zabiegany Wołomin
86 Grażyna Marczak Warszawa K60 Tak Leczo Team
87 Rafał Markowicz Michałów OPEN_M Tak
88 Marcin Marszałek Warszawa M40 Tak
89 Rafał Mathiak Stary Kraszew M40 Tak Klembów Biega
90 Marika Mathiak Stary Kraszew OPEN_K Tak Szkoła Podstawowa w Starym Kraszewie
91 Karolina Matusik Marki OPEN_K Tak Markowi Biegacze
92 Marcin Mazurczak Sokołów Podlaski OPEN_M Tak
93 Dariusz Mędrek Warszawa M50 Tak Rembertów Team
94 Katarzyna Michalik Warszawa OPEN_K Tak Bóbr Tłuszcz
95 Robert Michalski Warszawa M40 Tak Zabiegany Wołomin
96 Paweł Mielczarek Marki M40 Tak Markowi Biegacze
97 Adam Mielczarek Warszawa (Bemowo) M40 Tak
99 Tomasz Miller Ząbki OPEN_M Tak Biegam bo lubię Ząbki team
100 Katarzyna Mocarska Miąse K40 Tak
101 Jan Nartowski Józefosław M60 Tak MORT!
102 Małgorzata Niedziółka Warszawa K50 Tak To Naturalne
103 Franciszek Niewiarowski Helenów M60 Tak
104 Julian Nowacki Warszawa M70 Tak To Naturalne
105 Jakub Oleksiak Radzymin OPEN_M Tak Lo Norwid
106 Damian Ołdak Strachówka OPEN_M Tak
107 Radosław Orzechowski Strachówka OPEN_M Tak
108 Sylwester Ostrowski Tłuszcz M50 Tak Bobry Tłuszcz
109 Grzegorz Pankowski Warszawa M40 Tak Kosi Mazaki Team
110 Lena Pawłowska Nowy Kraszew OPEN_K Tak
111 Paweł Pawłowski Nowy Kraszew M40 Tak Drużyna A
112 Rafał Piasecki Warszawa OPEN_M Tak Parówy WWA
113 Michał Pieńkowski Warszawa M50 Tak Legia
115 Dominik Potrzebowski Marki M40 Tak Markowi Biegacze
116 Anonim Anonim (D28P2314) Zielonka M40 Tak Przyba
118 Franek Radzikowski Chrosla M50 Tak
121 Andrzej Rey Warszawa M40 Tak ReyRunningTeam
122 Patryk Rey Pruszków OPEN_M Tak ReyRunningTeam
123 Michał Rędzia Wołomin M40 Tak Zabiegany Wołomin
124 Damian Rogsch Radzymin OPEN_M Tak Radzymin Run Team
125 Michał Roguski Warszawa OPEN_M Tak
126 Marcin Rojek Natalin OPEN_M Tak Body Prime
127 Przemysław Roman Wołomin M40 Tak
128 Mariusz Rosa Zielonka M40 Tak Zabiegany Wołomin
129 Agnieszka Rosa Tłuszcz OPEN_K Tak
130 Damian Rosiak Stare Grabie OPEN_M Tak Stare Grabie
131 Małgorzata Rotter Marki K40 Tak Markowi Biegacze
132 Joanna Rudzińska Sitne OPEN_K Tak
133 Anonim Anonim (J28R4402) KOBYŁKA OPEN_K Tak
135 Albert Ryszawy Szewnica OPEN_M Tak Rix
136 Grzegorz Sereda Wołomin M40 Tak Zabiegany Wołomin
137 Jakub Skołorzyński Ostrówek OPEN_M Tak
138 Paweł Słowik Warszawa OPEN_M Tak
139 Emilia Sobczak Ostrówek OPEN_K Tak
140 Monika Sobczak Miąse K40 Tak Kasia i Monika
141 Artur Sobota Warszawa M40 Tak decoarty.pl
143 Blanka Stańska Warszawa OPEN_K Tak To Naturalne
144 Sławomir Stański Warszawa M60 Tak To Naturalne
145 Piotr Strzelecki Warszawa M40 Tak Markowi Biegacze
146 Daniel Sybicki Nowy Dwór Mazowiecki M40 Tak NDM
147 Robert Szaniawski Wola Rasztowska OPEN_M Tak
149 Maciej SZCZOTKO Wołomin M40 Tak Zabiegany Wołomin
150 KRZYSZTOF SZCZYPKOWSKI Wołomin M40 Tak ZABIEGANY WOŁOMIN
151 MILENA SZYMAŃSKA KLEMBÓW K40 Tak
152 Karolina Szymczak Ząbki OPEN_K Tak Markowi Biegacze
153 Piotr Szyszkowski Siedlce M50 Tak
154 Bogdan Ślepowroński Warszawa M40 Tak To Naturalne
157 Urszula Tomaszewska Ossow K40 Tak Zabiegany Wołomin
158 Karol Tomczak Warszawa OPEN_M Tak
159 Mariusz Turlej Warszawa M40 Tak
160 Tomasz Tyborowski Warszawa M60 Tak Warszawa Sadyba
161 Łukasz Urbanik Ostrówek OPEN_M Tak Friend in need, is a friend indeed
162 Krzysztof Waligórski Marki M50 Tak Markowi Biegacze
163 Marek Wawrzyniak Warszawa M50 Tak Rembertów Team
164 Wojciech Więczkowski Warszawa M40 Tak Biegający Wariaci Bez Gaci
166 Bartłomiej Wilkowski Radzymin OPEN_M Tak SprintTeam
167 Emilia Windloch KOBYŁKA OPEN_K Tak Zabiegany Wołomin
168 Maciej Włodarczyk Marki M40 Tak Markowi Biegacze
169 Michał Wojda Klembów OPEN_M Tak Orły Klembów
170 Robert Wójcik Warszawa M40 Tak Robert Wójcik
174 Michał Zarzycki Jasienica M50 Tak
175 Dominik Zych Poświętne OPEN_M Tak
176 Mariusz Żuchowski Wołomin OPEN_M Tak Body Prime

BIEG NIEOPŁCENI

Numer Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
6 Anonim Anonim (Z28B3436) Marki M60 Nie
9 Patrycja Bereznowska Wieliszew K40 Nie Wieliszew Heron Team Hoka Poland Team
11 Iwona Boryceusz-Matusiak Wołomin OPEN_K Nie Zabiegany Wołomin
19 Anna Chmiel Wołomin OPEN_K Nie
34 Yegor Gerasymenko Marki OPEN_M Nie PUL Wołomin
41 Paweł Grabski Piaseczno M40 Nie KGP
43 Marcin Grubka Warszawa-Anin M40 Nie To Naturalne
Agata Josk Radzymin OPEN_K Nie Sprint Team
56 Rafał Kańciała Lipinki OPEN_M Nie
63 Grzegorz Knyt Warszawa OPEN_K Nie Hypertec
74 Maciej Kwarta Warszawa OPEN_M Nie 1WBPanc / ŻorawskiTeam
75 Marek Kwiecień Marki OPEN_M Nie Markowi Biegacze
83 Paweł Majorowski Ostrówek M40 Nie
98 Bartosz Mielczarski Warszawa OPEN_M Nie
114 Ewa Polak Tłuszcz K40 Nie Tłuszcz Bóbr
117 Paweł Pyrzak Warszawa OPEN_M Nie
119 Maciej Radziszewski Siemiatycze OPEN_M Nie
120 Sławomir Reda Warszawa M60 Nie Team ZabieganeDni
134 Albert Ryszawy Szewnica OPEN_M Nie Rix
142 Radosław Stańczak Ostrówek M40 Nie BadBoys
148 Jolanta Szarek Kobyłka OPEN_K Nie Rude Rządzą
155 Robert Świecak Zwola Poduchowna M40 Nie Commandos Zwola Poduchowna
156 Agnieszka Tomaszewska Krusze K40 Nie
165 Janusz Wilgos warszawa M40 Nie
171 Mirosław Wtorek Warszawa M60 Nie Niestowarzyszony
172 Halina Zach Wołomin K40 Nie Zabiegany Wołomin
173 Tomasz Zając Bardo OPEN_M Nie ultimasport.pl

NORDIC WALKING NIEOPŁACENI

Numer Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
310 Małgorzata Kozłowska Warszawa OPEN_K Nie Pasja Nordic Walking
318 Agnieszka Ryszkus Pasek gmina Klembów OPEN_K Nie
322 Anonim Anonim (M28T4125) Ciechanów OPEN_M Nie Koci Pazur