Sieradzki Cross Towarzyski, Sieradz

Zapisz się Opłać start

Lista zapisanych (Limit zawodników 240/250)

Zapisani

Numer Imię Nazwisko Miejscowość Drużyna
1 Karolina Adamczyk Łódź #happyrunners
2 Piotr Adrian sieradz
3 Ryszard Andersz Pleszew Pleszew
4 Katarzyna Angerman Zduńska Wola BBL Zduńska Wola
5 Zbigniew Angulski WARTA
6 Julia Arendt Łódź
7 Anna Banasiak Zduńska Wola BBL Zduńska Wola
8 Dariusz Banasiak Zduńska Wola BBL Zduńska Wola
9 Łukasz Banasiak Sieradz To PaKa Triathlon Team
10 Antoni Baranowski Brzeźnio
11 Jędrzej Bartnicki Sieradz KS Sieradz Biega
12 Maria Barton Sieradz brak
13 Bożena Bernecka Łódź
14 Renata Biegańska Łódź #happyrunners
15 Zdzisław BLADOWSKI Łódź Epoka Nordica Łódź
16 Tomek Błaszczyk Warta
17 Maciej Błaszczyk Sieradz
18 Mateusz Bodzak Sieradz
19 Aleksandra Bogacka Łask Rajsport Active
20 Adam Bogacki Łask Rajsport Active
21 Marcin Bogdański Sieradz Konfiturpol Wojciechex Pawolex
22 Agnieszka Bogus Burzenin
23 Yevhen Bohatikov Kalisz RAJSPORT ACTIVE
24 Patryk Bryła Sieradz
25 Monika Bryszewska Starowa Góra
26 Robert Brzeziecki Godynice Kotwicz
27 Łukasz Burblis Łask Active Run Łask
28 Sławomir Chaładaj Sieradz
29 Paweł Chlebicz Sieradz
30 Edyta Chlebicz Sieradz
31 Weronika Chojecka Błaszki KS Sieradz Biega
32 Malwina Chytrowska Pleszew
33 Artur Ciepłucha Tumidaj KS Sieradz Biega
34 Sebastian Ciesielski Sieradz
35 Tomasz Cieślak Sieradz
36 Tomasz Ciołek Sieradz SIERADZ
37 Rafal Dawid Sieradz No name
38 Aneta Dawiduk Sieradz KS Sieradz Biega
39 Monika Dąbkowska Łask Active Run Łask
40 Tomasz Dąbrówka Ostrow Wlkp KS MARATON OSTROW WLKP.
41 Marek Doliński Osjaków HSV Przebiegli Sieradz
42 Jarosław Dominiak Tążewy
43 Jakub Dończewski Pleszew 2 slow 2 win
44 Cezary Draganowski Sieradz WARRIORS SIERADZ
45 Aleksandra Dudczak Sieradz
46 Grzegorz Dziedzic Sieradz
47 Justyna Filipczak Łódź
48 Anonim Anonim (A27F3869) Sieradz
49 Piotr Frukacz Łękińsko
50 Grzegorz Giżewski Głowno
51 Marcin Głodek Łask Bieguny Team Zelów
52 JAROSŁAW GŁOGOWSKI ZDUŃSKA WOLA BBL Zduńska Wola
53 Jacek Gnysiński Charłupia Mała KS Sieradz Biega
54 Miron Goćkiewicz Kalisz
55 Janina Goszczyńska Łódź
56 Żaneta Gościmska Wroclaw NOA
57 Małgorzata Gozdalik Sieradz
58 Aleksandra Gozdalik Sieradz
59 Sławomir Gozdalik Sieradaz
60 Anonim Anonim (D27G2934) Sieradz drużyna
61 Radosław Grabiasz Zduńska Wola Active Run Łask
62 Krzysztof Grams Łódź RYSIOTEAM
63 Damian Graś Sieradz
64 Łukasz Grzesiak Burzenin
65 Grzegorz Grzesiak Sieradz
66 Kamil Gurazda Pabianice
67 Halina Gurazda Pabianice
68 Karolina Gwizdała Sieradz
69 Anonim Anonim (m27h3235) Zduńska Wola Biegam bo muszę
70 Zbigniew Hesse Zduńska Wola BBL Zduńska Wola
71 Anonim Anonim (M27I2853) Sieradz Magda
72 Cezary Imiński Zgierz
73 Artur Janecka Łask Active Run Łask
74 Robert Janiak Sieradz
75 Marcin Jankowski Sieradz
76 Mariusz Jankowski Chojne
77 Dominika Janowiak Sieradz
78 Anonim Anonim (K27J2815) Sieradz Niepokonani
79 Anonim Anonim (A27J2816) Sieradz Agnieszka
80 Anonim Anonim (T27J2818) Sieradz Aga
81 Ireneusz Jaranowski Sieradz
82 Dawid Jarosz Łódź Fizjoświrki
83 Tomasz Jasiewicz Sieradz KS Sieradz Biega
84 Mariusz Jastrzębski Sieradz
85 Jacek Jastrzębski Zduńska Wola #happyrunners
86 Rafał Jatczak Sieradz Rajsport Active
87 Katarzyna Jeziorna sieradz
88 Maciej Jeziorny Sieradz
89 Lidia Jucha Łódź
90 Paweł Kaczmarek Sieradz
91 Michał Kamańczyk Sieradz
92 Małgorzata Karbowska Złoczew Złoczew Team
93 Anna Kardacka Sieradz KS Sieradz Biega
94 Ewelina Karpińska Łask
95 Sebastian Karwacki Łódź Wataha - Łączy nas bieganie
96 Paulina Karwasz Lubiewo KS Sieradz Biega
97 Anonim Anonim (M27K2813) Łódź Klub Sportowy Ultra Team Łódź
98 Aleksander Kazimirow Kalisz eRka Team MTB Kalisz
99 OLGA KAZIMIROWA KALISZ eRka Team MTB Kalisz
100 Anna Kępińska Burzenin
101 Krzysztof Kierniakiewicz Sieradz
102 Karolina Kijewska Sieradz
103 Jacek Klęk Sieradz
104 Sylwia Klimczak Sieradz
105 ANDRZEJ KLIMCZEWSKI Łódź Forever Young Łódź
106 Filip Kłos Buczek
107 Ewelina Kłos Buczek
108 Sebastian Kłys Sieradz KS Sieradz Biega
109 Krzysztof Kokot Wieluń
110 Marek Kokot Wieluń
111 Aneta Kolasa Sieradz AK
112 Adam Korbel Lodz
113 Arkadiusz Kosecki Sieradz Chłopcy z Ferajny
114 Marzena Kowalczyk Zduńska Wola BBL Zduńska Wola
115 Arkadiusz Kowalczyk Sieradz KS Sieradz Biega
116 Krzysztof Kowalczyk Zduńska Wola BBL Zduńska Wola
117 Dariusz Kowiński Sieradz Sąsiadki
118 Paulina Kozłowska Sieradz Scanfil
119 Monika Krejner Sieradz
120 Aneta Kręzel Zduńska Wola BBL Zduńska Wola
121 Henryk kryściak Sieradz
122 Anna Kubiak Zapolice BBL Zduńska Wola
123 Adrian Kubicki Sieradz SCANFIL
124 Monika Kuchta Łódź
125 Magdalena Kuras-Smolnik Sieradz Sieradz Biega
126 Mariusz Kurzajczyk Kościelna Wieś Klub Biegacza Supermaratończyk
127 stanisław laszczak Łask BBL Zduńska Wola
128 Anonim Anonim (I27L2841) SIERADZ Indywidualnie
129 Dariusz Łakomy Łask
130 Anonim Anonim (A27Ł3064) Zduńska Wola BBL Zduńska Wola
131 Katarzyna Majchrzak-Wojdera Łódź
132 Waldemar Małolepszy Baranów SPARTA ULTRA TEAM
133 Zdzisław Małolepszy Łódź NiktTeam
134 Izabela Maniecka Zduńska Wola
135 Paweł Maniecki Zduńska Wola
136 Mariusz Mann Zduńska Wola BBL Zduńska Wola
137 Agnieszka Marchel Sieradz AM
138 Konrad Matusiak Ożarów Mazowiecki
139 Tomasz Mądrzejewski Sieradz Sparta Ultra Team
140 Szymon Mendrzycki Łódź Szakale Bałut Łódź
141 Justyna Michalska-Szewczyk Zduńska Wola BBL Zduńsa Wola
142 Łukasz Michalski Łask Active Run Łask
143 Skibiński Michał Zapolice BBL Zduńska Wola
144 Michał Miller Głowno #happyrunners
145 Artur Miłek Sieradz
146 Magdalena Miłosz Sieradz KS Sieradz Biega
147 Anonim Anonim (M27M2846) Sieradz
148 Karolina Miśkiewicz Sieradz
149 Piotr Miziała Sieradz
150 Paweł Młodawski Brzeźnio
151 wiktor młotkiewicz Warta RAJSPORT ACTIVE
152 Damian Modranka Sieradz RAJSPORT ACTIVE
153 Katarzyna Mołas Zduńska Wola BBL Zduńska Wola
154 Przemysław Mroczek Konstantynów ŁódzkieMorsy
155 tatiana Nagocka łódż RYSIOTEAM
156 Roman Nowak Sieradz SCANFIL
157 Paweł Nowak Kalisz KB SUPERMARATOŃCZYK
158 Szymon Obałka Sieradz
159 Ewa OCHOCKA Łódź StrykówDuathlonTeam
160 Daniel Ofis Sieradz KuteTorpedo
161 Weronika Olejnik Zduńska wola
162 Marta Olesiak Zapolice BBL Zduńska Wola
163 Dawid Parulis Iława
164 Seweryn Pasikowski Łask Active Run Łask
165 TOMASZ PELCHEN GRÓJEC Pe1974
166 Marcin Perzyna Sieradz HSV Przebiegli Sieradz
167 Anna Pietrucha Błaszki
168 KRZYSZTOF PIGUŁA ŁÓDŹ
169 Piotr Pipia Sieradz
170 Konrad Piwnik Sieradz Scanfil
171 Aleksandra Pluskota Zduńska Wola BBL Zduńska Wola
172 Marlena Płóciennik Zduńska Wola Bbl Zduńska Wola
173 Grzegorz Podgrodzki Zduńska Wola BBL Zduńska Wola
174 Anonim Anonim (J27P3895) Zduńska Wola Pędzące Ślimaki
175 Bogumiła Potargowicz Łódź #happyrunners
176 Krzysztof Półgrabia Zduńska Wola BBL Zduńska Wola
177 Krzysztof Proce Brzeźnio
178 Marek Proszewski Sieradz KS Sieradzbiega
179 Jakub Proszewski Sieradz
180 Dorota Ptak-Czubińska Łódź
181 Anonim Anonim (K27P2765) Sieradz
182 Andrzej Putyński Sieradz
183 Kajetan Raj Chojne
184 Andrzej Rech Łódź Łódź Running Team
185 Grażyna Rech Łódź Indywidualnie
186 Zbigniew Redkiewicz Sieradz Biegam dla Ani
187 Andrzej Romek Sieradz KS Sieradz Biega
188 Malgorzata Rychlinska Zdunska Wola BBL Zdunska Wola
189 Artur Rychliński Zduńska Wola BBL Zduńska Wola
190 Mariusz Ryks Zduńska Wola BBL ZDUŃSKA WOLA
191 Sławek Siemiński Sieradz
192 Jarosław Siess Pabianice
193 Kasia Skibińska Zapolice BBL Zduńska Wola
194 Tomasz Skibiński Zapolice BBL Zduńska Wola
195 Krzysztof Skonecki Sieradz WARRIORS SIERADZ
196 Rafał Sosnowski Łódź
197 Mariusz Sowiński Łask Active Run Łask
198 Sławomir Spałek Zduńska Wola BBL Zduńska Wola
199 Katarzyna Stanowska Łódź
200 Grzegorz Stanowski Łódź FOREVER YOUNG
201 Renata Stasiak Sieradz
202 Małgorzata Struzik Łask Bieging Team Zelów
203 Adam Struzik Łask Bieging Team Zelów
204 Urszula Sujecka Bełchatów KB Spartakus Bełchatów
205 Andrzej Sujecki Bełchatów KB Spartakus Bełchatów
206 Agnieszka Sulikowska Sieradz
207 Mariusz Szaflik Łask
208 Anna Szaflik Łask
209 Anonim Anonim (E27S2734) Bełchatów KB Spartakus Bełchatów
210 Anonim Anonim (T27S2737) Bełchatów brak
211 Marta Szczepaniak Sieradz
212 ZBIGNIEW SZCZĘSNY SIERADZ SIERADZ
213 Dorota Szczudlak Łódź #Happyrunners
214 Michał Szewczyk Zduńska Wola BBL Zduńska Wola
215 Bernard Szymański Sieradz Domyślna nazwa drużyny
216 Joanna Świątek Sieradz Sąsiadki
217 Marek Świtała Brzeźnio Złoczew Team
218 Zbigniew Tabaka Goszczanów KS Sieradz Biega
219 Adam Tanaś Gołuchów Amator Biegania
220 Paulina Trzewikowska Łódź Happyrunners
221 Jacek Walczak Sieradz
222 Marcin Walczuk Brzeźnio
223 Artur Wąsicki Dobroń
224 Mariusz Wieła Brzeźnio KS Sieradz Biega
225 Sylwia Wira Sieradz
226 Jolanta Witczak LUSOWO Tarnowo Podgórne poziom bliżej
227 Tomasz Włodarczyk Zduńska Wola BBL Zduńska Wola
228 Jacek Wojdyn Łódź HSV Przebiegli Sieradz
229 Mariusz Wojtyra Sieradz
230 Anonim Anonim (M27W4363) Warta Zbiegli z Warty
231 Julia Woźniak Goszczanów
232 Igor Woźniak Goszczanów
233 Tomasz Woźniak Wróblew MUKS Wróblew
234 Maria Woźniak Goszczanów
235 Stepan Yurtsun Kępno Sparta Ultra Team
236 Tomasz Zając Bardo ultimasport.pl
237 Anna Zientala Zduńska Wola BBL Zduńska Wola
238 Adam Złomańczuk Zduńska Wola BBL Zduńska Wola
239 Szymon Żołyniak Sieradz
240 Kacper Żórawski Sieradz KS Sieradz Biega