XIII Bieg Cichociemnych, Klembów

Zapisz się Opłać start
Regulamin

Lista zapisanych (Limit zawodników 101/250)

10 KM

Numer Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
Kuligowski Adrian Radzymin Nie Radzymin Run Team
Mariusz Andrzejewski Łuków M40-49 Tak
Jacek Bajorek Wyszków M40-49 Tak
Paweł Balczyński Michałów Tak
Szymon Banasiak Wołomin Tak
Krystian Bogucki Kobyłka Nie Roaming
Agnieszka Brogowicz-Stępniewska Grójec K40-49 Nie Rozbiegany Piastów
Andrzej Brzozowski Zamość M70 Nie WKZ
Mateusz Centkowski Radzymin Nie
Joanna Ciepielewska Czarna K40-49 Tak Zabiegany Wołomin
Łukasz Dąbrowski Warszawa Nie
Grzegorz Denisiuk Klembów Tak ZGK w Klembowie
Paweł Dylewski Radzymin M40-49 Tak
Marcin Gołaszewski Wołomin M40-49 Tak Zabiegany Wołomin
Tadeusz Gòrsl Warszawa M50-59 Nie Kkb
Ryszard Gurgul Wałbrzych M60-69 Nie ŚGB
Anna Gwiazdowska Kobyłka K60 Nie
JAROSŁAW GWIAZDOWSKI Kobyłka M60-69 Nie
Kamil Haczkur Emilianów M40-49 Tak
Michał Jachacy Krusze Tak
Marcin Jachacy Tuł Tak Roaming
Paweł Jagodziński Wołomin Tak
1 Michał Jednorowski Jasienica M40-49 Tak ELEMI Jasienica Team
Sylwia Kajdas Kobyłka K50-59 Tak Zabiegany Wołomin
Katarzyna Karasiewicz Kuligów K50-59 Nie
Piotr Kozubała Wołomin Tak
Marcin Kubicki Ostrówek M40-49 Nie
Jerzy Kuczkowski OŻARÓW MAZOWIECKI M60-69 Tak
Mateusz Kuna Wolomin Tak Roaming
Rafał Londzin wyszków M50-59 Nie orange
Katarzyna Lubera Kraków Tak
Mateusz Łoniewski Wołomin Tak
Agnieszka Małaszek Wola Rasztowska K40-49 Tak Ocean Telit
Rafał Markowicz Michałów Tak
Marcin Matak Ostrówek Tak Popej
Rafał Mathiak Stary Kraszew M40-49 Tak Klembów Biega
Kornel Mathiak Stary Kraszew Tak Klembów Biega
Dariusz Mędrek Warszawa M50-59 Tak Polski Czerwony Krzyż
Katarzyna Michalik Warszawa Tak Bóbr Tłuszcz
Magda Michalska Wołomin Tak
Tomasz Miller Ząbki M40-49 Tak Biegające Ząbki
Mirosław Minkina Warszawa M50-59 Nie Minkina
Paweł Minkina Dobczyn M40-49 Tak Minkina
Edyta Minkina Dobczyn K40-49 Tak Minkina
Jan Nartowski Józefosław M60-69 Tak MORT!
Sylwester Ostrowski Tłuszcz M50-59 Tak Bobry Tłuszcz
Lena Pawłowska Nowy Kraszew Nie Nowy Kraszew Team
Paweł Pawłowski Nowy Kraszew M40-49 Nie
Maciej Piskorek Michałów Tak Michałów
Dariusz Połaski Radzymin M40-49 Nie TRIMACHINE
Karolina Popielewska Michałów Tak
Jarosław Portacha Wołomin M40-49 Nie Zabiegany Wołomin
Mariusz Potyraj Przasnysz M50-59 Nie 2 Orzeł/ Służby mundurowe
PAWEŁ PRONIEWICZ DOBCZYN M40-49 Nie
Krystian Przyszewski Klembów Tak
Bartosz Przyszewski Klembów Tak
Paweł Pyrzak Warszawa Nie
Franek Radzikowski Chrosla M50-59 Nie 53blp
Damian Rosiak Stare Grabie Tak
Maciej Siarek Klembów Nie Siarekwestcoast
Jakub Skołorzyński Ostrówek Tak
Emilia Sobczak Ostrówek Tak
Kacper Sobczak Ostrówek Nie
Grzegorz Stpiczyński Wola Rasztowska M40-49 Tak Ocean Telit
Artur Stradomski Marki M50-59 Tak Markowi Biegacze
Piotr Strzelecki Warszawa M50-59 Nie Markowi Biegacze
Robert Szast Stary Kraszew Tak Robert
Michał Szkopek Marki Tak
Mariusz Szymański Wola Rasztowska M40-49 Tak Mt 20,16
Szymon Szymański LIPINKI Nie
Michał Szymański Roszczep Nie
Mariusz Turlej Warszawa M50-59 Tak
Robert Wójcik Warszawa M40-49 Tak Robert Wójcik
Urszula Wrzesniewska Emilianów Nie Headless Chickens
Artur Wrześniewski Emilianów, Poland M40-49 Tak Headless Chickens
Pola Wysocka warszawa Nie
Dawid Zarodkiewicz Kobyłka Nie Zasuwaj

5 KM

Numer Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
Filip Balczyński Michałów Tak
Rafał Cieślar Warszawa Nie
Anna Grabowska-Nadwodna Krusze Nie RUDE RZĄDZĄ
Łukasz Jachacy Krusze Nie
Agnieszka Jusińska Tłuszcz Tak Snypki
Maciek Kotlarczyk Marki Nie
Patryk Matejak Pasek Nie
Grażyna Mietlińska Wołomin Nie
Marcin Niewęgłowski Warszawa Nie
Witold Nowaczewski Marki Nie
Agata Pacholska Warszawa Tak
Marta PIETRUCZAK Tłuszcz Tak Snypki
Wiktor Popielewski Michałów Tak
Sebastian Przygoda Rybienko Nowe Nie KB Wyszków
Katarzyna Różańska Dobczyn Tak
Paweł Różański Dobczyn Tak
Agnieszka Tomaszewska Krusze Nie Wielka Szóstka
Rafał Waś Wołomin Nie
Karolina Zakrzewska Wołomin Nie

Nordic Walking

Numer Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
Ewa Cygas Czarna Tak Zabiegany Wołomin
Anna Donica Warka Tak
Małgorzata Różańska Dobczyn Tak
Krzysztof Waligórski Marki Tak Markowi Biegacze
Beata Zawadzka Ząbki Nie Maratończyk.pl