Lista zapisów na Bieg "Piwniczanki" Doliną Popradu 2014-07-20
formularz lista regulamin
l.p. opłata imię nazwisko płeć miejscowość Piwniczna drużyna
1--MarianDoboszMrytroNIEwww.biegpopradzki.pl
2TAKMateuszMikulskiMNowy SączNIEwww.biegpopradzki.pl/Visegrad Maraton Rytro/Ambasador Festiwalu Biegowego
3TAKAngelikaBrończykKNowy SączNIEVisegrad Maraton Rytro
4KarolinaKozłowskaK3NIE
5TAKMieczysławMiśMStrzeszyceNIE-
6TAKBartłomiejGrądzielMKrakówNIE
7TAKKingaKwiatkowskaKChełmiecNIEVisegrad Maraton Rytro
8TAKALICJAWALENDZIAKKMALBORKNIEGrupa Malbork
9KrzysztofKucharskiMKatowiceNIEKatowice
10TAKNataliaSadowskaKFrycowaNIEUKS Budowlani Nowy Sącz
11PawełCzechMMuszynaNIE
12StanisławCebulaMŁąckoNIEVisegrad Maraton Rytro
13TAKTomaszLeśnikMNowy SączNIE
14BarbaraBloniarczykKnowy saczNIE
15romanbanskiKnowy saczNIE
16TAKDorotaDąbrowskaKNowy sączNIEVisegrad Maraton
17JakubPająkMPiwniczna ZdrójTAKbrak
18KamilŁacnyMŁąckoNIErun-log.com
19MariuszSzkaradekMNowy SączNIEVISEGRAD MARATON RYTRO
20TAKJacek PorębaMNowy Sącz NIEVisegrad Maraton Rytro
21TAKKrystianKonopkaMNowy SączNIEMASTER RUN TEAM
22TomaszIzworskiMŁomnica ZdrójTAKVisegrad Maraton
23TAKZbigniewPodsdowskiMGorliceNIEAmbasador Festiwalu Biegowego
24LadislavMarasMPresovNIEMARAS team
25GrzegorzPtakMNowy SączNIE
26TAKJacekGrońMKrynica ZdrójNIE
27TAKKarolLisowskiMNawojowaNIE
28łukasztulejaMkrakówNIE
29TAKPIOTRMRÓZMNOWY SĄCZNIEVISEGRAD MARATON RYTRO
30DanielTarasMMalborkNIE22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO MALBORK
31PiotrSobolewskiMDzierzgońNIE22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO MALBORK
32annabodzionyKniskowaNIEvisegrad maraton rytro
33KacperHolikMbrzeskoNIE
34KrzysztofHolikMbrzeskoNIE
35TAKRafałMaćkowskiMPiwniczna ZdrójTAKVisegrad Maraton Rytro/RMD Montrail Team
36TAKANGELIKAJURCZYŃSKAKMUSZYNANIE
37MarekBaczyńskiMNowy SączNIEVisegrad Maraton Rytro
38TAKArturMichalikMNowy SączNIEVisegrad Maraton Rytro
39KamilNowakMŁąckoNIEVisegrad Maraton Rytro
40TAKAndrzejKuśnierzMGorliceNIE
41TAKRobertTomasiakMRytroNIEVisegrad Maraton Rytro
42TAKKlementynaTomasiakKRytroNIEVisegrad Maraton Rytro
43TAKCZESŁAWŁĘKAWSKIMRYTRONIEUKS Ryter
44TAKJerzyWielochaMMuszynaNIE
45TAKPiotrŁękawskiMRYTRONIEUKS Ryter
46TAKZbigniewKmietowiczMMuszynaNIE
47TAKStefanBaranMNowy SączNIE
48EwaPałuzewiczKNowy SączNIE
49TAKJacekChowaniecMNowy SączNIE
50WACLAWRYSMMysleniceNIEniezrzeszony
51AleksandraRygielKKielceNIE
52TAKUrszulaTwardyKNawojowaNIENiezrzeszony
53WaldemarBożekMRytroNIE
54AndrzejBorekMNawojowaNIETenisAsNowySącz/VisegradMaratonRytro/FestiwalBiegowyKrynica
55ElżbietaBorekKNawojowaNIETenisAsNowySącz
56ZWOLNIONYAdam MajerskiMJazowskoNIEUKS Budowlani Nowy Sącz
57TAKMirosławDropekMPiwniczna ZdrójTAK
58MirosławSamosiukMsiemiatyczeNIE
59TAKArkadiuszSzymczykMNowy TargNIE
60TAKŁukaszTrybowskiMMysłowiceNIE
61ZWOLNIONYBartoszMaćkowskiMPiwniczna - ZdrójTAKVisegrad Maraton Rytro
62TAKPaweł SułkowskiMLimanowaNIEKS LIMANOWA FORREST / OSP ŁOSOSINA GÓRNA
63TAKWojciechKamieńskiMKamionka WielkaNIEzoomens team
64JarosławMakowiecMTuchówNIEFundacja Wimed+
65barbarprymakowskaKtarnowNIEsokol
66TAKMarcinBatkoMKrakówNIECrazy Dragons
67PiotrPadulaMRytroNIE
68WojciechZiębaMNowy SaczNIEVisegrad Maraton Rytro
69AdamNiedbałMSiewierzNIESiewierz
70TAKJacekMordarskiMNawojowaNIEBiegam Bo Lubię
71TAKJakubMordarskiMNawojowaNIEBiegam Bo Lubię
72TAKMarekTomasiakMBarciceNIEVisegrad Maraton Rytro
73GrzegorzBudrzeńskiMBukowina TatrzańskaNIECAM-ON
74TAKPiotrSmydaMPiwniczna-ZdrójTAK
75TAKTadeuszNazimMSkawinaNIE
76TAKMichałZiembaMRzeszówNIEbrak
77TAKDanielKoszykMNowy SączNIE
78Grzegorz DziałaMWieliczkaNIEJasiek Mela Team
79TAKMichałSewerynMKrakówNIE
80TAKTomaszOgorzałyMPrzysietnicaNIE
81MateuszSmydaMPiwniczna - ZdrójTAK
82TAKBartlomiejOlbrychMBieczNIEnastopy.pl Running Team
83TAKWojciechNowakMNiepołomiceNIEFIZJOPUNKT NIEPOŁOMICE
84ZWOLNIONYWojciechDamianMPiatkowa NIEKS JEDNOSC Nowy Sacz
85ZWOLNIONYJanDamianMPiatkowa NIEKS JEDNOSC Nowy Sacz
86ZWOLNIONYIgnacy StrojnyMNowy SaczNIEKS Jednosc Nowy Sacz
87ZWOLNIONYMaciejPopieluchMNowy SaczNIEKS Jednosc Nowy Sacz
88ZWOLNIONYKarolSmajdorMNowy SaczNIEKS Jednosc Nowy Sacz
89ZWOLNIONYDawidDamianMNowy SaczNIEKS Jednosc Nowy Sacz
90ZWOLNIONYDamianNowakMNowy SaczNIEKS Jednosc Nowy Sacz
91ZWOLNIONYAleksandraSmajdorKMarcinkowiceNIEKS Jednosc Nowy Sacz
92ZWOLNIONYOliwia NowakKNowy SaczNIEKS Jednosc Nowy Sacz
93JacekAbramczykMrytroNIEVisegrad Maraton Rytro
94TAKIrenaKisińskaKNowy SaczNIEGrupa Biegowa Sądeczanin
95ZWOLNIONYSoniaMiczołekKPaszynNIEKS Jednosc Nowy Sacz
96ŁukaszMarmolMNowy SaczNIEKS Jednosc Nowy Sacz
97ZWOLNIONYWiktoriaŁukasikKNowy SaczzNIEKS Jednosc Nowy Sacz
98barbarprymakowskaKtarnowNIEsokol
99TAKMarcelNawalanyMPiwnicznaTAK
100TAKleszekpiętaMtrzcinicaNIE
101ArekStrzelczykMLewniowaNIE
102MichałGrzankaMKrakówNIE
103KazimierzKuligMRytroNIEUKS RYTER
104TAKAndrzejSochackiMStaszówNIE
105AdamWinczuraMTarnówNIEStowarzyszenie Sportowe Sokół Tarnów
106TAKŁukaszPlebańczykMKrakówNIE
107ArekStarobratMWarszawaNIE
108TAKGrzegorzPaleczekMStary SączNIEVege Runners
109TAKTomaszSabadaszMWarszawaNIEKawiarnia Florencja
110TAKBarbaraZygadłoKNowy SączNIE
111PawełWolskiMTrzebnicaNIETSS Kret Trzebnica
112TAKKingaPorębskaKPiwniczna ZdrójTAK
113TAKBeataŁomnickaKPiwniczna ZdrójTAK
114TAKMałgorzataSmydaKPiwniczna ZdrójTAK
115TAKjuliadziedzicKstary saczNIEvisegrad maraton rytro
116TAKTomasz WojsławMNowy SączNIE
117LESZEKBEHOUNEKMZakopaneNIETG Sokół Zakopane
118KAROLKULIGMRYTRONIEUKS RYTER RYTRO
119TAKJarosławRyznarMJasłoNIE
120TAKMagdalenaKuśnierzKGorliceNIEBlade Runners
121ZWOLNIONYJakubKuśnierzMGorliceNIEBlade Runners Gorlice
122ZWOLNIONYKrzysztofKuśnierzMGorliceNIEULKS LIPINKI
123TAKPawełSmereckiMRymanów ZdrójNIEUzdrowisko Rymanów
124TAKTadeuszPitońMKościeliskoNIE
125TAKMariaPitońKKościeliskoNIE
126TAKLEOPOLDJAMROMGORLICENIEGorlice
127RobertFranczykMNowy SączNIECARABUS
128TAKKarolinaNowakKPiwnicznaTAK
129TAKGrzegorzDziałaMWieliczkaNIE
130BogdanŚcibiszMSosnowiecNIETKKF Saturn Czeladz
131ZWOLNIONYMichalChmielewskiMOtwockNIE
132ZWOLNIONYMaciekChmielewskiMOtwockNIE
133TAKŁUKASZMIKULSKIMNOWY SĄCZNIEVISEGRAD MARATON RYTRO
134TAKPiotrPociechaMJelnaNIEVisegrad Maraton Rytro
135IreneuszMarczykMTarnobrzegNIEPROdentica Team
136TAKANDRZEJMOSKALMBIECZNIE
137TAKRomanaKantorKStary SączNIEANI
138TAKKINGAKANTORKNOWY SĄCZNIEANI
139kamilTrojakMTarnówNIESokół Tarnów
140TAKPawełGorzynikMKorczynaNIEVege Runners
141ElżbietaCzajkaKDębowiecNIEVege Runners
142ZWOLNIONYNataliaMikulskaKNowy SączNIE
143TAKJerzyPoszelężnyMJasłoNIE
144TAKIreneuszŁachmanekMGorliceNIE
145ZWOLNIONYPawełPorembaMNowy SączNIE
146ZWOLNIONYMichalinaDąbrowskaKOrleNIE
147ZbigniewŚmieszekMLimanowaNIEUltramaraton Limanowa
148TAKKamilMikulskiMNowy SączNIE
149ZWOLNIONYMichałDudczakMRytroNIE
150ZWOLNIONYRobertPorębaMNowy Sącz NIEVisegrad Maraton Rytro
151TAKAnnaSamborskaKLipinkiNIE
152EdwardMuchaMLimanowaNIELIMANOWA FORREST
153TAKPawełTokarczykMMuszynaNIE
154TAKWłodzimierzTokarczykMMuszynaNIE
155TAKMICHAŁBRZEZINAMKRAKOWNIEENDORFINA KRK
156TAKJózefMadejMOświęcimNIEZadyszka Oświęcim
157TAKKamilaZarycznyKNowy SączNIE
158MarekStępieńMPORĘBA SPYTKOWSKANIE
159TAKJarosławKisińskiMNowy SączNIEVisegrad Maraton Rytro
160TAKSławomirGrzebykMLubeniaNIE
161TAKŁukaszSierotowiczMNowy SączNIE
162MarcinPalikMKielceNIEMOSiR Kielce
163TAKLeszekPytelMKlęczanyNIE
164TAKKamilBańkowskiMNowy SączNIE
165TAKMariaTwardyKNawojowaNIE
166TAKSzymonKołekMNowy SączNIE
167TAKGrzegorzWawroMKrakówNIEKross Kraków
168TAKKrzysztofMirekMKamionka Mała NIE
169ZWOLNIONYAda MalinowskaKNowy Sącz NIE
170TAKBogdanGawełMOświęcim-ZaborzeNIEFestiwal Biegowy w Krynicy
171TAKBartłomiejGawełMOświęcim-ZaborzeNIEMiłośnik Sportu
172TAKmariuszguniaMoświęcimNIE
173DorotaProcykKnowy saczNIE
174TAKMarekJareckiMGdyniaNIE
175TAKGrzegorzWysowskiMPtaszkowaNIE
176ZWOLNIONYPawełPyjasMKrakówNIENie
177TAKŁukaszKozłowskiMNowy SączNIE
178TAKMichał RomanMBinarowaNIE
179ZWOLNIONYJuliaChowaniecKNowy SączNIE
180TAKDariuszMaszczakMKrakówNIEBiegam Bo Lubię Kraków
181TAKAndrzejBełkoMGorliceNIEZbója Becza
182TAKRafałSawczynMGorliceNIEGrupetto Gorlice
183TAKŁukaszPawlakMŚwidnikNIE-
184TAKMariuszPapieżMzamiescieNIEMOK Mszana Dolna
185ZWOLNIONYBartoszDziałaMWieliczkaNIERodzinka
186ZWOLNIONYFilipPodgórskiMRYTRONIE
187TAKKamilTrojakMTarnówNIESokół Tarnów
188TAKEdytaPychKMuszynaNIE
189TAKMonikaRogóżKMuszynaNIE
190TAKMateuszWiktorMNawojowaNIE
191TAKRobertSkóraMRzeszówNIE
192TAKAnnaHopejKMuszynaNIE
193TAKKrzysztofZielińskiMWysowa-ZdrójNIE
194ZWOLNIONYDawidZielińskiMWysowa-ZdrójNIE
195ZWOLNIONYMonikaFerencKWysowa-ZdójNIE
196TAKEdwardUhorczakMSosnowiecNIE
197IgorSzlochMKrakówNIENowa Huta Team
198AleksandraJachimczykKChrzanówNIE
199TAKHENRYKHEŁMECKIMCHEŁMIECNIE
200TAKSŁAWOMIRHADROMDUBIECKONIEOLIMP ENDURANCE TEAM
201RomanKitaMBrzeskoNIEBKB VICTORIA BRZESKO
202TAKMarcinKoszykaMBochniaNIEbrak
203StanisławKitaMJadownikiNIEBKB VICTORIA BRZESKO
204TAKEduardHapakMUzhorodNIEJM Demolex Bardejov
205SławomirDropekMPiwniczna-ZdrójTAK
206TAKGrzegorzGołębiowskiMNowy SączNIEmBank
207ZWOLNIONYAleksander CiwińskiMNowy SączNIESzkoła Postawowa nr 7 w Nowym Sączu
208WojciechPloskonkaMNowy SaczNIENarciarnia
209WacławDubrawskiMPiwnicznaTAKVisegrad Maraton Rytro
210TeresaManowskaKPiwnicznaTAK
211ZWOLNIONYKajetanTomasiakMRytroNIEVisegrad Maraton Rytro
212MirosławPrędkiMPrzysiekiNIEULKS Lipinki
213TAKJerzy DybaśMJasłoNIE
214TAKKarolinaCzarneckaKZakopaneNIEKB Śnieżka 1602
215TAKOlgaBołtućKOtfinówNIE
216RobertTrzosMKrakówNIEMasters Korona Kraków
217AnnaSitekKDebicaNIE
218RomanBańskiMNowy SączNIE
219ZWOLNIONYWojciechTokarczykMRytroNIEUKS Budowlani Nowy Sącz
220RadosławKłeczekMKrakówNIEASA TEAM - BIEGIEM PO ZDROWIE
221ZWOLNIONYMateuszKaminskiMŁukowicaNIE
222TAKOrestBabiakMBardejowNIEJM Demolex Bardejov
223TAKJan MochnackiMBardejovNIEJM Demolex Bardejov
224TAKRomanArbetMBardejovNIEJM Demolex Bardejov
225Elżbieta ZuchowiczKDabrowa GorniczaNIESolidarnosc
226AndrzejDulakMRytroNIEUKS RYTER RYTRO
227PrzemysławBieńMRygliceNIE
228HenrykWarzechaMŁąckoNIE UKS Budowlani Nowy Sącz
229DominikaBolechowskaKRabka-ZdrójNIEZKKT