Lista zapisów na Wolbromska Ciężka Dycha 2014-06-29
formularz lista regulamin mapa
l.p. imię nazwisko płeć miejscowość drużyna
1TadeuszRamsMWolbromRun Team Wolbrom
2ZbigniewMicułaMWolbromRun Team Wolbrom
3MarcinCiempkaMWolbromWolbrom
4StefanJanowiczMJangrot
5StanisławKorczyńskiMWolbromRun Team Wolbrom
6GrzegorzOsmędaMWolbromBiegiem Na Pomoc
7PrzemysławKadulaMWolbrom
8JustynaMarzecKWolbrom
9MateuszGrzankaMWolbromAgnus Dei
10PiotrBartulaMKraków
11AndrzejOsmędaMWolbrom
12TomaszMarchajMWolbrom
13KrzysztofGamrotMWolbrom
14StanisławWcisłoMKrakówAZS AWF-Masters Kraków
15GabrielaStrojnaKWolbromAgnus Dei
16JuliaStrojnaKWolbromAgnus Dei
17MagdalenaFurgałKBoża WolaAgnus Dei
18ŁukaszOłowniaMTrzebinia
19AgnieszkaOłowniaKTrzebinia
20JoannaSkoczeńKWolbrom
21MichałMicułaMWolbrom
22DorotaKowalKJangrot
23PiotrDunajczykMPabianiceRYSIOTEAM
24MichałFurgałMBoża Wola
25MichałZiółkoMWolbrom
26DariuszDreżewskiMBibice
27AleksandraTrzaskaKWolbrom
28RafalKowalczykMCharsznicaMIECHOW BIEGA
29GrzegorzMarcinowskiMWolbrom
30JacekMarcinowskiMWolbrom
31TomaszHaberkaMwolbrom
32WojciechGromadowskiMKrakówtry runing in my shoes
33WojciechPandelMPoręba DzierżnaBiegniem bo uśniem
34Paweł JasińskiMKraków
35JacekRachwałMTrzyciąż
36KatarzynaKuśKTrzyciąż
37Piotr GałczykMModlnicaPTTK Zabierzów
38AdamŚwidaMKluczePerfect e-Line Team
39JakubBiałkaMStary SączVISEGRAD MARATON RYTRO/ALIOR BANK STARY SĄCZ
40AleksanderDraganMKielce
41JoannaKubiczekKSławkówaijkubiczek
42MarekSzczepaniukMSkała
43SylwiaSkorupkaKWolbrom
44JOANNASZCZEPANEKKOLKUSZolkuszbiega.pl
45TomaszTarczewskiMZawiercie
46MariuszBarczykMOlkuszOlkuszbiega.pl
47MichałKozeraMMiechów
48MarcinBugajMTrzemeśniaDobczycki Klub Biegacza
49IwonaPoganKOlkuszOlkusz
50GrzegorzJanoszkaMWieszowa
51MIRELABUHL-JANOSZKAKWieszowa
52JakubCabanMMoskorzewOlimpiczyk Szczekociny
53KamilCzaplaMKrzeszów nad SanemChemika Rybnik
54IZABELABŁYSKUŃKWOLBROM
55Grzegorz SrokaMOlkusz
56EwaSrokaKOlkusz
57RobertSkomroMWolbromBiegać każdy może
58GrzegorzGancarczykMSosnowiec
59RafałKrzywdaMDłużec
60DawidLebkowskiMIwanowice
61TomaszDrożyńskiMMilonki
62MichałKuligMSieniczko, OlkuszNIEZRZESZONY
63KamilTekielaMKrakówIzziRunning
64TadeuszTekielaMKraków
65AgnieszkaAmbrożkiewiczKKraków
66MIROSŁAWZIĘBOWICZMKRAKÓWamator
67ALEKSANDERBAŁAZYMKLUCZE
68JarosławKubikMJaworzno
69MarcinBierletMKwaśniównowedotacje.pl
70TomaszKowalkowskiMTarnowskie Góry
71ŁukaszRydzykMKolbarkperfect e-line team
72RafałGuzMOlkuszolkuszbiega.pl
73MichałChechelskiMOlkusz
74AdamMałysaMKlucze
75DawidLebkowskiMIwanowice
76TOMASZROGALMWOLBROMAMATOR
77GrzegorzTusznioMKlucze
78RobertProksaMMyslowicetruchtacz Myslowice
79BartoszKarońMOlkuszIKS Olkusz
80JustynaPałkaKOlkuszLKS "Kłos" Olkusz
81AgnieszkaBarczykKWolbrom
82AndrzejBarczykMWolbrom
83MarcinCiepłakMRYBNIKCHEMIKA - RYBNIK
84TomaszCiepłakMRybnikChemika
85MaciejCiepłakMRYBNIKChemika
86BogdanaCiepłakKRYBNIKChemika
87DarekOwczorzMRybnikChemika
88MarekGajewskiMRYBNIKChemika
89PawełKozeraMMiechów
90AndrzejSiwczykMRYBNIKChemika
91KrzysztofPiontekMRYBNIKChemika
92MirosławGołębiewskiMRYBNIKChemika
93PiotrBarwińskiMRYBNIKChemika
94MagdaTyrchanKZawiercieChemika
95ŁukaszChłostaMWolbrom
96KazimierzRówińskiMChrząstowiceRun Team Wolbrom
97jankaletaMkrakówjw 2771 rząska
98BeataPeperaKWolbromJudo Wolbrom
99MichałCzernekMWolbrom
100PawełWolańskiMWolbrom
101JanZiółkoMWolbrom
102Krzysztof GardełaMWolbrom
103MariuszSzczegielniakMMiechów
104JoannaFlorekKWieliczka
105MaciejNowakMMiechów
106JadwigaBalcer - DejworekKMiechów
107EmanuelWojtachaMOlkusziks
108AgnieszkaMaroszekKWolbromamator
109MarcinNabagłoMWolbrom
110DariuszStarzyńskiMSędziszów
111GrzegorzRakoczyMStarachowice