Lista zapisów na V Bieg na Szwederowie 10 km 2014-09-14
formularz lista regulamin
l.p. opłata imię nazwisko płeć miejscowość drużyna N
1ZAPŁACONOKacperGralikMBydgoszczBYDGOSKIE OKONIENIE
2ZAPŁACONOEugeniuszTrzcińskiMBydgoszczSIR NIE
3ZAPŁACONOSzymonWojtysiakMBydgoszczBydgoskie OkonieNIE
4ZAPŁACONOSylwesterTuczyńskiMBydgoszczBydgoskie OkonieNIE
5ZAPŁACONORafałTomeczekMBydgoszczNIE
6ZAPŁACONOArkadiuszKempaMBydgoszczBydgoszcz biegamy Razem-z Biegiem NaturyNIE
7ZAPŁACONOMichałKosińskiMBydgoszczKB ŁAPKANIE
8MałgorzataJarek-KabuaKBydgoszczBydgoszcz Biega Razem Z Biegiem NaturyBBR NIE
9ZAPŁACONOMieczysławBartnikMBydgoszczNIE
10Dariusz StangreckiMBydgoszczKB ŁapkaNIE
11ZAPŁACONOJACEKKLINIKOWSKIMŚwiekatowoPOLSKANIE
12MikołajSawickiMBydgoszczELEKTRONIK BYDGOSZCZNIE
13ZAPŁACONOIlonaRybkaKBydgoszczNIE
14ZAPŁACONOMonikaCiesielskaKBydgoszczLimonka TeamNIE
15ZAPŁACONOPrzemysławDrapiewskiMBydgoszczBBR zBiegiemNatury BydgoszczNIE
16ZAPŁACONOBeataDrapiewskaKBydgoszczBBR zBiegiemNatury BydgoszczNIE
17AgnieszkaCzaplewskaKBydgoszczKB ŁapkaNIE
18ZAPŁACONOZbigniewParuckiMBydgoszczNIE
19IreneuszNitkaMNakło n . NotNakielski Klub BiegaczaNIE
20ZAPŁACONOGrzegorzCzarneckiMBydgoszczBrzoza BiegaNIE
21ZAPŁACONOTOMASZSYNAKIEWICZMBYDGOSZCZBS NAKŁO NAD NOTECIĄNIE
22WaldemarWełnickiMZamość k. BydgoszczyGOSIR OsielskoNIE
23ZAPŁACONOGrzegorzObrębskiMBydgoszczNIE
24ZAPŁACONORafałPakulskiMBydgoszczNIE
25ZAPŁACONOJacekPaczkowskiMStrzelnoSport i Rekreacja MogilnoNIE
26ZAPŁACONOPiotrGrapatynMBydgoszczBydgoszcz na StartNIE
27ZAPŁACONOAnetaKugaczKBydgoszczBBR zBiegiem Natury BydgoszczNIE
28EwaUrbańskaKBydgoszczZBN BydgoszczNIE
29KarolinaHołowniaKZamość---
30ZAPŁACONORobertGąsiorowskiMBydgoszczBBR z Biegiem Natury BydgoszczNIE
31DawidWawrzyniakMBydgoszczBBR z Biegiem Natury BydgoszczNIE
32KamilCzajkowskiMBydgoszczBBR z Biegiem Natury BydgoszczNIE
33ZAPACONOMateuszBosiackiMBydgoszczBBR z Biegiem Natury BydgoszczNIE
34ZAPŁACONOMarcinGostomczykMNakło nad NoteciąNIE
35MARIUSZ JACEKRAKOCZYMOKONEKMAŁY WOJOWNIK - OKONEKNIE
36ZAPŁACONOAgnieszkaChodurKBydgoszczNIE
37KatarzynaKożuchowskaKBydgoszczBBR ZBN--
38ZAPŁACONOArkadiuszRajsMOsielskoNIE
39BartekMichałekMBydgoszczBBR z Biegiem Natury Bydgoszcz--
40ZAPŁACONOSławomirOllickMBydgoszczNIE
41KAZIMIERZOSZUBSKIMBYDGOSZCZ4RUN TEAM BYDGOSZCZ--
42ZAPŁACONOKINGAJOACHIMIAKKMROCZANIE
43ZAPŁACONOSylwiaKośmickaKBydgoszczNIE
44JakubPiszczekMPoznańAstoria BydgoszczNIE
45JoannaMaciejewska-BłachewiczKBydgoszczBYDGOSKIE CHARTY--
46ZAPŁACONOBARTOSZBIERNACKIMBYDGOSZCZNIE
47ZAPŁACONOEugeniuszOlkowskiMBydgoszczNIE
48MonikaSTAROŃKBYDGOSZCZbrak--
49ZAPŁACONOJakubFilipiakMBydgoszczSzwederowoNIE
50ZAPŁACONOWojciechNejaMBydgoszcz---NIE
51ZAPŁACONOWiesławRautMBydgoszczNIE
52ZAPŁACONOJacekSudołMBydgoszczIPA BydgoszczNIE
53ZAPŁACONOAndrzejHutekMBydgoszczNIE
54ZAPŁACONOZbiegniewŚwierczyńskiMCzerskTAK
55ZAPŁACONOPrzemysławRybaMBydgoszczNIE
56ZAPŁACONOJarosławGackowskiMBydgoszczNIE
57ZAPŁACONOMartynaKonickaKBydgoszczNIE
58ZAPŁACONOGrażynaGierszewskaKBydgoszczNIE
59ZAPŁACONOZDZISŁAWMIELCZAREKMBYDGOSZCZSZWEDEROWONIE
60ZAPŁACONOBartłomiej TucholskiMBydgoszczBydgoskie OkonieNIE
61ZAPŁACONORafałKozłowskiMBydgoszczNIE
62ZAPŁACONOPiotrTomkielMBydgoszczNIE
63ZAPŁACONOElżbietaKwiatkowskaKBydgoszczNIE
64ZAPŁACONODanutaKossonKwarszawaNIE
65MarcinTucholskiMBydgoszczNIE
66RadosławŁyszczarzMBydgoszczNIE
67ZAPŁACONOMirosławLuzakMBydgoszczMWiK BydgoszczNIE
68ZAPŁACONOMarzenaGrochowalskaKBydgoszczNIE
69ZAPŁACONOTomaszGrochowalskiMBydgoszczTKKF Kolejarz BydgoszczNIE
70PawełLatosMBydgoszcz--
71PiotrBiedziakMBydgoszczBPS BBRNIE
72ZAPŁACONOPiotrKołodziejczakMBydgoszczNIE
73ZAPŁACONOGrzegorzPowałkaMWarszawaklub SYRENKATAK
74ZAPŁACONOPiotrJankowskiMBydgoszczYankesiNIE
75ZAPŁACONODanielŚlazińskiMBydgoszczNIE
76PiotrKujawaMBydgoszczZBN BBR BYDGOSZCZ--
77ZAPŁACONOMirosławDelińskiMBydgoszczNIE
78ŁukaszStefanowiczMBydgoszczNIE
79PiotrMantyckiMBydgoszczniezrzeszonyNIE
80ZAPŁACONODawidMajchrzakMBydgoszczNIE
81ZAPŁACONOAdrianStobierskiMBydgoszczNIE
82ZAPŁACONOTomaszKołakowskiMBydgoszczNIE
83ZAPŁACONOEMILIAKOŚMICKAKBYDGOSZCZNIE
84ZAPŁACONOKatarzynaKośmickaKBydgoszczNIE
85ZAPŁACONOMaciejKowalkowskiMToruńNIE
86ZAPŁACONOFranciszekTrzcińskiMChełmnoSport i Rekreacja NIE
87JolantaGurnaKBydgoszczsport i Rekreacja "START"NIE
88WiktoriaGurnaKBydgoszczSport i Rekreacja "START"NIE
89ZAPŁACONOTomaszSiuchnińskiMBydgoszczASSECONIE
90ZAPŁACONOMichałWolańskiMBydgoszczCROSS WarszawaTAK
91GrzegorzDróbkaMBydgoszcz--
92ZAPŁACONODawidCylMBydgoszczUM BydgoszczyNIE
93ZAPŁACONOMarekCieślikMŚlesinniezrzeszonyNIE
94TomaszKołakowskiMBydgoszczNIE
95ZAPŁACONOMONIKASZALAKBYDGOSZCZNIE
96ZAPŁACONORafał MachnikowskiMToruńKNS ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZTAK
97GrzegorzWieseMKoronowoTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZNIE
98ZAPŁACONOPrzemysławRadeckiMBydgoszczNIE
99ZAPŁACONOANDRZEJBRATEKMBYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZNIE
100ZAPŁACONOWojciech DebnerMKoronowoKSN ŁUCZNICZKATAK
101ZAPŁACONOMariuszŻakMBydgoszczNIE
102ZAPŁACONOMaciejCegielskiMŚwiekatowoOddział ŻW w BydgoszczyNIE
103ZAPŁACONOTomaszMylerMBydgoszczNIE
104ZAPŁACONOMagdalenaKornausKBydgoszczNIE
105ZAPŁACONOZbysławKantorskiMBydgoszczPowerade TeamNIE
106RobertPawlakMBydgoszczIPA BydgoszczNIE
107MarcinKuziołaMBydgoszczOculus BydgoszczNIE
108ZAPŁACONORobertCiepłowskiMBydgoszczIPA BydgoszczNIE
109MichałKosińskiMBydgoszczKB ŁAPKANIE
110ZAPŁACONOZbigniewPodkówkaMBydgoszczNIE
111ZAPŁACONOTomaszKoseckiMBydgoszczNIE
112PawełRoźniakowskiMBydgoszczOculus BydgoszczNIE
113ZAPŁACONOKRZYSZTOFZIMMERMTORUŃTIM S.A.NIE
114ZAPŁACONOMikołajBrandtMInowrocławNIE
115ZAPŁACONOKarolinaFurmaniakKBydgoszczNIE
116ZAPŁACONOTomaszPuławskiMBydgoszczRowerowaBydgoszcz.orgNIE
117GrzegorzDróbkaMBydgoszczNIE
118ZAPŁACONOMartynaSzubaKDługa KościelnaNIE
119DAGMARAWRÓBLEWSKAKBYDGOSZCZElektronik BydgoszczNIE
120ZAPŁACONOGrzegorzMałowieckiMPrzecławCross WarszawaTAK
121ZAPŁACONOMariuszZachejaMKruszesyrenka WarszawaTAK
122ZAPŁACONOJarosławJagiełaMBydgoszczTKKF Kolejarz BydgoszczNIE
123ZAPŁACONOMariuszKryskeMBiałe Błota4 RUN TEAM BYDGOSZCZNIE
124ZAPŁACONOTomaszMałeckiMToruńBBL Toruń/ TIM SANIE
125ZAPŁACONOPiotrWdowiakMBydgoszczNIE
126ZAPŁACONOAnnaKaraśKSzczecinTAK
127MirosławDelińskiMBydgoszcz NIE
128ZAPŁACONORadosławTylutkiMBarcinASSECONIE
129ZAPŁACONOSławomirKalinowskiMBydgoszczNIE
130ZAPŁACONOPiotrHorodyskiMBydgoszczTKKF Kolejarz BydgoszczNIE
131ZAPŁACONOMaksymilian KaczyńskiMBydgoszczNIE
132ZAPŁACONOArturMichalskiMŁochowoNIE
133ZAPŁACONOWaldemarWdowiakMBydgoszczNIE
134ZAPŁACONORobertLangowskiMBydgoszczNIE
135MariuszKaliszMGrudziądzNIE
136PrzemysławKrawczykMToruńNIE
137ZAPŁACONOAnnaSzczepaniakKBydgoszczNIE
138PiotrPileckiMBydgoszczNIE
139ZAPŁACONOPrzemekZachwiejaMBydgoszczLabosportNIE
140BeataHetelKBydgoszcz--
141ZAPŁACONOKrzysztofŁobockiMBydgoszczFAT BURNING TEAMNIE
142ZAPŁACONOJakubChojnackiMBydgoszczFAT BURNING TEAMNIE
143ZAPŁACONORobertWiatrMBydgoszczASSECONIE
144ZbigniewStawickiMBydgoszczNIE
145PawełLinkowskiKBydgoszczNIE
146ZAPŁACONOKamilŁazMBydgoszczNIE
147ZAPŁACONOPaulinaJarzębinskaKBydgoszczNIE
148ZAPŁACONOTomaszNawrotMBydgoszczNiezrzeszonyNIE
149ZAPŁACONOMichałLendeckiMBydgoszczRESERVED TEAMNIE
150ZAPŁACONOBartoszDobrowolskiM88-400RESERVED TEAMNIE
151ZAPŁACONOMarcinGrzegórskiMBydgoszczNIE
152ZAPŁACONOTomaszGóźdźMBydgoszczNIE
153ZAPŁACONOAgnieszkaMagusiakKBydgoszczRWT w BydgoszczyNIE
154ZAPŁACONOJarosławJabłońskiMCiechocinekBBL ToruńNIE
155ZAPŁACONODAWIDKLAWIKOWSKIMBYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZNIE
156ZAPŁACONOPawełKrzemkowskiMBydgoszczNIE
157ZAPŁACONOŁukaszGauraMBydgoszcz666NIE
158ZAPŁACONOmarcinniewolskiMŻninjackassNIE
159MichałKucaMBydgoszcz--
160ZAPŁACONOPawełPiweckiMBydgoszczNIE
161MariuszSzyszkaMBydgoszcz4RUN TEAM BYDGOSZCZNIE
162ZAPŁACONOTomaszChosinskiMBydgoszcz--NIE
163ZAPŁACONOAndrzejKalinowskiMBydgoszczNIE
164ZAPŁACONOPawełGoniaMBydgoszczXOSA ArchitekciNIE
165ZAPŁACONOAnnaGorzejewskaKMurowaniecNIE
166ZAPŁACONOPIOTRKubowiczMbydgoszczTeam LimonkaNIE
167ZAPŁACONOJanuszLENCMBydgoszczTKKF Kolejarz BydgoszczNIE
168ZAPŁACONOTadeuszGRZELAKMBydgoszczBYDGOSZCZ NA STARTNIE
169ZAPŁACONOHelenaRadowskaKBydgoszczNIE
170ZAPŁACONOKarolKuzielMBydgoszczBydgoskie OkonieNIE
171ZAPŁACONOEwaPianowskaKBydgoszczBiuro Inżynierii ŚrodowiskaNIE
172ZAPŁACONOMarekPianowskiMBydgoszczBiuro Inżynierii ŚrodowiskaNIE
173ZAPŁACONOŁukaszGorbaszewiczMBydgoszczBiuro Inżynierii ŚrodowiskaNIE
174ZAPŁACONOJarosławKursMBydgoszczTKKF KolejarzNIE
175ZAPŁACONODorotaGumowskaKBydgoszczNIE
176MilenaGóźdźKBydgoszczNIE
177ZAPŁACONOJustynaKalinowskaKBydgoszczBieg głównyNIE
178ZAPŁACONOTomaszGorgolMBydgoszczRWT w BydgoszczyNIE
179HuertGorgolMBydgoszczRWT w BydgoszczyNIE
180ZAPŁACONOJACEKBASAMKRUSZWICAKRUSZWICANIE
181ZAPŁACONOMichałMasłowskiMBydgoszczNIE
182ZAPŁACONORyszardAndrzejewskiMBydgoszczWzgórze WolnościNIE
183ZAPŁACONOSławomirMakowskiMBydgoszczNIE
184ZAPŁACONOHALINAGIOLDAKBYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZNIE
185AleksandraKucharskaKBarwiceNIE
186ZAPŁACONOMarcinSchmidtMBydgoszczNIE
187PawełPiweckiMBydgoszczNIE
188ZAPŁACONOJakubRompalskiMTucholaNIE
189PawełSiupkaMRadom-NIE
190ZAPŁACONOKamilZachajMNowa Wieś WielkaNIE
191ZAPŁACONOWaldemarWiśniewskiMBydgoszczNIE
192KrzysztofBarańskiMwąbrzeźno--
193ZAPŁACONOJacekCichockiMToruńNIE
194ZAPŁACONOMaciejDąbrowskiMPłockStowarzyszenie CROSSTAK
195ZAPŁACONOJędrzejGralikMBydgoszczBydgoskie OkonieNIE
196ZAPŁACONOMaciejZielińskiMBydgoszczNIE
197ZAPŁACONOOlafZielińskiMBydgoszczNIE
198ZAPŁACONOElżbietaZielińskaKBydgoszczNIE
199ZAPŁACONOBożenaKwiatkowskaKBydgoszczNIE
200ZAPŁACONORafałKędzierskiMBydgoszczDE-STRESS BydgoszczNIE
201MaciejptakMBydgoszczNIE
202ZAPŁACONOArturPrzygodaMBydgoszczNIE
203ZAPŁACONOANTONISIKORAMGĄSAWAŻNIŃSKI KLUB BIEGACZA 1992NIE
204ZAPŁACONOMAKSYMILIAN POPIELA MBYDGOSZCZ BS NAKŁO NAD NOTECIĄ NIE
205ZAPŁACONOMARCINPELCMBydgoszczTKKF Kolejarz BydgoszczNIE
206ZAPŁACONOMACIEJMALINOWSKIMBYDGOSZCZniezrzeszony NIE
207ZAPŁACONOPiotrSzymczakMŁódźFundacja KrwinkaTAK
208ZAPŁACONOMichałIwińskiMBydgoszczNIE
209ZAPŁACONODariuszKiełkowskiMUnisławASSECONIE
210ZAPŁACONOWojciechKiełpińskiMBydgoszczASSECONIE
211ZAPŁACONOArturLewickiMBydgoszczLege artisNIE
212ZAPŁACONOMateuszCzachowskiMBydgoszczNIE
213ZAPŁACONOAngelikaKowalskaKPrzyłękiBrzoza BiegaNIE
214ZAPŁACONOPRZEMYSŁAWMUSIAŁMBYDGOSZCZTAK
215ZAPŁACONODariuszWodzyńskiMBydgoszczNIE
216ZAPŁACONOMateuszNaporaMBydgoszczNIE
217ZAPŁACONOAleksandraKaraśMPłockStowarzyszenie CROSSNIE
218ZAPŁACONOTomaszSzochMBydgoszczNIE
219ZAPŁACONOMichałOrzechowskiMBydgoszczniezrzeszonyNIE
220ZAPŁACONOMarekKociszewskiMBydgoszczKaperNIE
221ZAPŁACONOBEATASUCHOMSKAKŚWIECIEOPENTAX24.plNIE
222ZAPŁACONOMAREKSUCHOMSKIMŚWIEKATOWOOPENTAX24.PLNIE
223ROMANSIWKOWSKIMBYDGOSZCZNIE
224ZAPŁACONOGrzegorzBarańskiMBydgoszczNIE
225ZAPŁACONOJoannaZdrojkowskaKBydgoszczBBRNIE
226ZAPŁACONOJacekZiółkowskiMWarszawaStowarzyszenie CROSSTAK
227ZAPŁACONOSławomir JeżowskiMWarszawaStowarzyszenie CROSSTAK
228ZAPŁACONOMichałKamińskiMBydgoszczNIE
229ZAPŁACONOPawełKaminski MMurowaniecNIE
230ZAPŁACONOJarosławŁącznyMBydgoszczKaperNIE
231ZAPŁACONOPawełJurkowskiMBydgoszczTOASTMASTERS BYDGOSZCZNIE
232DariuszKropińskiMBrzoza-NIE
233ZAPŁACONOPiotrBalikMBydgoszczNIE
234ZAPŁACONOKrzysztofGierszMBydgoszczNIE
235ZAPŁACONOAnnaSzczukaKTrzciniecNIE
236ZAPŁACONOPatrycjaMarcinkowskaKBydgoszczNIE
237ZAPŁACONOPrzemysławŚwiątkowskiMBydgoszczRESERVED TEAMNIE
238ZAPŁACONOKarolinaKwiatkowskaKBydgoszczEGZONICONIE
239ZAPŁACONONicolasZielińskiMBydgoszczEGZONICONIE
240RobertPawlakMBydgoszczIPA BydgoszczNIE
241ZAPŁACONOKrzysztofKutyłaMBydgoszczVII Liceum OgólnokształcąceNIE
242ZAPŁACONOMaciejGrochowskiMBYDGOSZCZNIE
243ZAPŁACONOMariuszBoguckiMBydgoszcz-NIE
244ZAPŁACONORobertGałczyńskiMTarnowskie GóryTAK
245ZAPŁACONOEwaBosekKSzubinKSN ŁUCZNICZKATAK
246ZAPŁACONOGrzegorzBosekMTyczynKSN ŁUCZNICZKATAK
247ZAPŁACONOPIOTRJANKOWSKIMLEGIONOWOSYRENKA WARSZAWATAK
248ZAPŁACONOMARIUSZGOŁĄBEKMSTAROGARD GDAŃSKITAK
249ZAPŁACONOAleksandraKozickaKBydgoszczNIE
250MonikaWoźniakKBydgoszcz--
251ZAPŁACONOGrzegorzDeptułaMOsielskoVII Liceum OgólnokształcąceNIE
252ZAPŁACONOWojciechStefanowiczMBydgoszczBBR zBiegiemNatury BydgoszczNIE
253ZAPŁACONOKarolKnapikMBydgoszczNIE
254ZAPŁACONOTomaszChmurzyńskiMBydgoszczTAK
255IgorPisarskiMBydgoszcz--
256dawidbiałekMNakło nad NoteciąMEZAR NAKŁONIE
257ZAPŁACONOEmiliaMroczkowskaKbydgoszczNIE
258ZAPŁACONOTomaszSzrajberMBydgoszczNIE
259ZAPŁACONOKarol WoźnickiMBydgoszczNIE
260ZAPŁACONOZbigniewMilewskiMBydgoszczTKKF Kolejarz BydgoszczNIE
261ZAPŁACONOMarcinLotaMOsówiecLOTKINIE
262KatarzynaKotKInowrocławNIE
263ZAPŁACONOAleksanderCzepekMBydgoszczBrzoza BiegaNIE
264Tomasz ĆwiklińskiMBydgoszczNIE
265ZAPŁACONOPawełBokiejMBydgoszczNIE
266ZAPŁACONOKarolNiszczotaMBydgoszczBrzoza BiegaNIE
267DanutaGórskaKSicienkoNIE
268RadosławGórskiMSicienkoNIE
269ZAPŁACONOTomaszGruszczyńskiMBydgoszczNIE
270ZAPŁACONOMaksymilianLiberaMBydgoszczIV LO BydgoszczNIE
271ZAPŁACONOWojciechIgnarskiMBydgoszczNIE
272ZAPŁACONOTomaszBukowskiMBydgoszczNIE
273JAROSŁAWWILLMAMBYDGOSZCZTKKF Kolejarz BydgoszczNIE
274TomaszKruszewskiMToruńTKKKNIE
275ZAPŁACONOWojciechLutowskiMBydgoszczTKKF Kolejarz BydgoszczNIE
276ZAPŁACONOPiotrŚliwińskiMToruńTAK
277ZAPŁACONOMirosław SzczęnsnyMToruńNIE
278ZAPŁACONOMarzenaKiełpikowskaKBydgoszczNIE
279ZAPŁACONOMichałKurjatoMBydgoszczDeSpontansNIE
280ZAPŁACONOAlicjaBratkowskaKBydgoszczNIE
281AndrzejŚliwaMSzubin--
282PiotrPopczakMBydgoszczFuchs Oil TeamNIE
283ZAPŁACONOMałgorzataRadłowskaKBydgoszczNIE
284ZAPŁACONOKingaHojnowskaKBydgoszczNIE
285ZAPŁACONOKrzysztofBadowskiMBydgoszczKSN Łuczniczka BydgoszczTAK
286ZAPŁACONOGeorginaMylerKBydgoszczKSN Łuczniczka BydgoszczTAK
287TomaszGąsiorekMBrzozaBrzoza BiegaNIE
288AdamŻywicaMBydgoszczBrzoza BiegaNIE
289ZAPŁACONOŁukaszCichyMBydgoszczKSN Łuczniczka BydgoszczTAK
290ZAPŁACONOPiotrDekowskiMBydgoszczNIE
291DamianPiernikowskiMLubanieWKB PLAST-MIX MaratończykNIE
292ZAPŁACONOBogdanRycąbelMBydgoszczNIE
293ZAPŁACONORafałDankowskiMPotuliceNIE
294ZAPŁACONOPawełJarońskiMBydgoszczNIE
295ZAPŁACONOMichalinaLubiewskaKBydgoszczNIE
296ZAPŁACONOKatarzynaJankowskaKBydgoszczNIE
297KarolJankowskiMBydgoszczNIE
298krzysztofleszczyńskiMBYDGOSZCZNIE
299ZAPŁACONOPiotrWęgrzyńskiMBydgoszczBBR NIE
300ZAPŁACONOWojciechBugalskiMBydgoszczNIE
301ZAPŁACONOZbigniewRąbalskiMBydgoszczXOSA ArchitekciNIE
302TOMASZPODOLSKI MKoronowoUKS CZAPLA BIAŁE BŁOTANIE
303MARTAKIEŁPIKOWSKAKŚwiekatowoUKS CZAPLA BIAŁE BŁOTANIE
304ZAPŁACONOMICHAŁHENSELEKMBYDGOSZCZNIE
305ZAPŁACONOŁukaszSkąpskiMBydgoszczKSN Łuczniczka BydgoszczTAK
306ZAPŁACONOAdamZiębaMBydgoszczTriSpaceNIE
307ZAPŁACONOBogumłMoroszczakMBydgoszcz4RUN TEAM BYDGOSZCZNIE
308ZAPŁACONOJoannaLachKBydgoszczNIE
309ZAPŁACONOWojciechDziekanMBydgoszczKabel TeamNIE
310ZAPŁACONOAlbertTubajaMBydgoszczKABEL TEAMNIE
311
312
313
314
315