<


Lista zapisów na III Bieg o Puchar Dziekana Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu 2014-06-28
formularz lista regulamin
l.p. imię nazwisko płeć miejscowość kategoria
1KatarzynaCierniewskaKWrocławAplikant
2RadomirWinnickiMPęgówAplikant
3JacekStachowiczMZielona GóraAplikant
4FilipKmiciewiczMWrocławAplikant
5Paweł PałaszewskiMWrocławAplikant
6MarcinArciszewskiMMalczyceAplikant
7MichałCalińskiMWrocławAplikant
8KatarzynaZimonKWrocławAplikant
9MałgorzataHasiewiczKKamieniec WrocławskiRadca Prawny
10Paweł BukowskiMSycówRadca Prawny
11Jakub Pitera MWrocławRadca Prawny
12PiotrKamlerMWrocławAplikant
13MaciejGardasMWrocławRadca Prawny
14SławomirByraMTrzebnicaRadca Prawny
15AnitaWoronieckaKWrocławRadca Prawny
16DobromiłBartmanMWrocławRadca Prawny
17AnnaMazurKWrocławAplikant
18Jakub SzczotkaMWrocławAdwokat
19Bartłomiej Leszczyński MWrocławAplikant
20KarolinaSobczakKTopola OsiedleAplikant
21MateuszBydłowskiMWrocławAplikant
22KatarzynaAugustyniakKWrocławRadca Prawny
23PatrycjaRosikońKWrocławAdwokat
24PaulinaBąkKBierutówAplikant
25DagmaraStryjakKWrocławAplikant
26MilenaDomalewskaKWroclawRadca Prawny
27Maciej KulińskiMWrocławAplikant
28JoannaRelugaKGdańskProkurator
29MonikaNieczajKWrocławAplikant
30MalwinaGóreckaKWrocławProkurator
31JoannaOczkowskaKBystraAplikant
32MateuszGawłowiczMWrocławAplikant
33PiotrKwiatkowskiMSmolecRadca Prawny
34JacekSankowskiMWrocławAplikant
35MartaWomperskaKWrocławAplikant
36BartoszGrecznerMWrocławAplikant
37PiotrKusakMWrocławRadca Prawny
38PiotrWylegalskiMWrocławSędzia
39MonikaSankowskaKWrocławAplikant
40KonradKrasuskiMWrocławAplikant
41OskarKracińskiMNysaAplikant
42KamilaPiotrowskaKWrocławAplikant
43Piotr KalecińskiMWrocławProkurator
44PawełWnukMWrocławAplikant
45UrszulaIlnicka - JarosiewiczKLubinAplikant
46KacperBiałostockiMWrocławAplikant
47JakubRybarczykMWrocławAplikant
48AnnaPopowiczKWrocławAplikant
49MateuszMamczarMOleśnicaAplikant
50PawełŁazarewiczMJelenia GóraAplikant
51WojciechLaskowski MWrocław Aplikant
52DariuszMadejMWrocławRadca Prawny
53WojciechSobczakMŚwięta KatarzynaAdwokat
54PawełDmochowskiMWrocławRadca Prawny
55MichałSzczegielniakMWrocławRadca Prawny
56ARTURCEPUCHMOLEŚNICAAplikant
57JerzyMakowskiMWrocławAplikant
58MałgorzataKurowska-WłodarczykMWrocławAplikant
59TomaszBalawajderMLublinAplikant
60ArielKucharczykMWrocławAplikant
61AndrzejGrzywnaMWrocławRadca Prawny
62MaksymilianOlszewskiMWrocławAplikant
63MateuszWiktorczykMWrocławRadca Prawny
64Olgierd KawałkoMBrzegRadca Prawny
65ZbigniewMoskaMChwałowiceSędzia
66BartłomiejKosickiMWrocławRadca Prawny
67AnetaGarwolKKaliszRadca Prawny
68Hanna RabendaKWrocławRadca Prawny
69PrzemysławKrzywickiMWrocławRadca Prawny
70ŁukaszŁućMWroćławRadca Prawny