<


Lista zapisów na XXXV BIEG PIĘCIU STAWÓW im. ZDZISŁAWA BURDY 2014-06-15
formularz lista regulamin
l.p. opłata numer imię nazwisko płeć miejscowość dyscyplina jestem niepełnosprawny drużyna
1PiotrMagieraMMyszkowBIEG 10KMNIE
2TAKAdamZamoraMŻarkiBIEG 10KMNIE
3JarosławHurasMMyszkówBIEG 10KMNIELKS Myszków
4TAKZbigniewAdamowskiMMyszkówBIEG 10KMTAKBrak
5TAKPiotrAdamowskiMMyszkówBIEG 10KMNIEBrak
6TAKZbigniewSzecówkaMPorajBIEG 10KMNIEAmbitni Amatorzy
7TAKRobertTuoraMMyszkówBIEG 10KMNIEAmbitni Amatorzy
8TAKMateuszKostrzewskiMMyszkówBIEG 10KMNIE
9TAKRafałGalińskiMParkoszowiceBIEG 10KMNIEAmbitni Amatorzy
10TAKMarekDorobiszMMyszkówBIEG 10KMTAK
11KrzysztofSzwedMLubliniecBIEG 10KMNIEWKB META LUBLINIEC
12ArturKorumbelMPrzybynówBIEG 10KMNIE
13TAKPAWEŁWIDAWSKIMSosnowiecBIEG 10KMNIEHarpagan Sosnowiec
14SylwiaMiśta-DorobiszKMyszkówBIEG 10KMNIE
15TAKRobertBaworMCzęstochowaBIEG 10KMNIE
16MartaUlcyfer-KostrzewskaKMyszkówNORDICNIE
17TAKHenrykKępińskiMBełchatówBIEG 10KMNIEKB Spartakus Bełchatów
18AdamZaczekMGliwiceBIEG 10KMNIE
19TAKSylwesterGórskiMCzęstochowaBIEG 10KMNIE
20TAKRafałFormickiMZawiercieBIEG 10KMNIE
21EmiliaBąkKKoziegłowyBIEG 10KMNIE
22TAKDariuszOciepaMMyszkówBIEG 10KMNIE
23TAKEwaOciepaKMyszkówBIEG 10KMNIE
24MateuszMyrtaMPorębaBIEG 10KMNIE
25TomaszTarczewskiMZawiercieBIEG 10KMNIE
26EWARUSINKDABROWA GORNICZABIEG 10KMNIETKKF MOSIR CZELADZ
27--DARIUSZSMACZYNSKIMDABROWA GORNICZABIEG 10KMNIETKKF MOSIR CZELADZ
28TAKMAGDALENAIWANIUKKKNURÓWBIEG 10KMNIE
29RafałWrocławskiMPORAJNORDICNIEniezrzeszony
30GrzegorzCzerniewskiMSosnowiecBIEG 10KMNIENiezrzeszony
31JustynaGajekKSosnowiecBIEG 10KMNIENiezrzeszona
32TAKNataliaJamrozikKWarszawaBIEG 10KMNIE
33ZWOLNIONYJakubAmbrosMRoznov pod RadhostemBIEG 10KMNIEKoprivnice
34ZWOLNIONYJosefKvitaMKoprivniceBIEG 10KMNIEKoprivnice
35ZWOLNIONYDarinaKrausovaKNovy JicinBIEG 10KMNIEKoprivnice
36TAKTomaszMarchewkaMLgota MokrzeszBIEG 10KMNIE
37TAKJanMachowskiMKoziegłowyBIEG 10KMNIEZawisza Stara Kużnia
38AlbertŻywiołekMStary Kocin k.CzęstochowyBIEG 10KMNIENiezrzeszony
39MichałHejdukMCzęstochowaBIEG 10KMNIE
40TAKTamaraKoczurKMyszkówBIEG 10KMNIEAmbitni Amatorzy
41EwaKuziorKJaworznikBIEG 10KMNIE
42Tomasz KuziorMJaworznikBIEG 10KMNIE
43ZWOLNIONYPetrNavaraMStramberkBIEG 10KMNIEKoprivnice
44ZWOLNIONYMartinKellerMKoprivniceBIEG 10KMNIEKoprivnice
45BartłomiejOlbrychMBieczBIEG 10KMNIEKP Biecz
46TAKKrzysztofSornatMMyszkówBIEG 10KMNIELKS Myszków
47TAKPAWEŁMUCHAMMYSZKÓWBIEG 10KMNIE
48TAKMarekMolskiMMyszkówBIEG 10KMNIE
49TAKMarcinSzmukierMKoziegłowyBIEG 10KMNIE
50TomaszHućMKoszęcinBIEG 10KMNIE
51TAKArkadiuszBujłowMKATOWICEBIEG 10KMNIEGISZOWIEC
52TAKPrzemysławStalaMŻarkiBIEG 10KMNIEMercedes Benz Team
53TAKMartaSzydłowskaKŻarkiBIEG 10KMNIE
54TatianaGalińskaKParkoszowiceNORDICNIEAmbitni Amatorzy
55krzysztofmiaraMlubliniecBIEG 10KMTAK
56ŁukaszSówkaMPankiBIEG 10KMNIEGOKiS Panki
57MariuszFrączekMMyszkówBIEG 10KMNIE
58agnieszkaptasKczeladzBIEG 10KMNIEtkkf mosir czeladz
59TAKJuliaŚwiebodaKMyszkówBIEG 10KMNIEGimnazjum nr5 w Myszkowie
60TAKBłażejRatmanMMyszkówBIEG 10KMNIE
61AntoniDądelaMKrzepiceBIEG 10KMNIEKB Florian Zajączki Drugie
62TAKMałgorzataMajcherczykKTrzebiniaBIEG 10KMNIE
63TAKArkadiuszPtakMCzęstochowaBIEG 10KMNIENiezrzeszony
64TAKBeataWrońskaKJasłoBIEG 10KMNIE
65MagdalenaWrońskaKJasłoBIEG 10KMNIE
66AgnieszkaMatlikKKaletyBIEG 10KMNIEGB "Gwarek" Tarnowskie Góry
67TAKKrzysztofPysiewiczMKatowiceBIEG 10KMNIEniezrzeszony
68RomanKurasMMyszkówBIEG 10KMNIE
69TAKSebastianSymaMMyszkówBIEG 10KMNIE
70TAKMariuszKapelaMBytomBIEG 10KMNIEBSR Team Bytom
71LeszekCzekalskiMMyszkówBIEG 10KMNIEniezrzeszony
72TAKTomaszMarcinskiMSosnowiecBIEG 10KMNIE
73AdrianStępieńMMyszkówBIEG 10KMNIE
74PiotrSzczepańskiMMyszkówBIEG 10KMNIEStreet Workout Myszków
75jolantaptasKczeladzNORDICNIEtkkf mosir czeladz
76PiotrPytelMMyszkówBIEG 10KMNIEStreet Workout Myszków
77Adam SzymaniakMCzęstochowaBIEG 10KMNIE
78ALBERTŻYWIOŁEKMStary Kocin k.CzęstochowyNORDICNIENiezrzeszony
79PawełKasprzakMZabrzeBIEG 10KMNIEKS Podokręg Zabrze
80TAKAnnaGórskaKCzęstochowaNORDICNIE
81TAKDanielSokulskiMDabrowa GorniczaBIEG 10KMNIE
82TAKANNAKAPUŚCIŃSKAKŚWIĘTOCHŁOWICEBIEG 10KMNIEOŚRODEK JOGGINGU
83AndrzejJędruszekMGliwiceBIEG 10KMNIE
84TAKMariuszSzymkowskiMCzęstochowaBIEG 10KMNIE
85TAKAGNIESZKAJANOCHAKŻARKI LETNISKOBIEG 10KMNIEAMBITNI AMATORZY
86TAKAdrianKotarbaMMyszkówBIEG 10KMNIE
87TAKMarekMichaliMCzestochowaBIEG 10KMNIE
88TAKGRAŻYNAZIELIŃSKAKDOBIESZOWICENORDICNIE
89TAKANNAPRZYBYŁEKKDOBIESZOWICENORDICNIE
90TAKPawełSornatMOpoleBIEG 10KMNIEJW 1907 Opole
91TAKPiotrJanochaMŻARKI LETNISKOBIEG 10KMNIE
92TAKBogdanThomallaMZabrzeBIEG 10KMNIETomchem OBR
93TAKRafałKępskiMMyszkówBIEG 10KMNIELibero Myszków
94MarzenaHeflikKPorębaBIEG 10KMNIEtrenujtriathlon.pl
95TomaszHeflikMPorębaBIEG 10KMNIEtrenujtriathlon.pl
96TAKTomaszSzlenkMMyszkówBIEG 10KMNIEAmbitni Amatorzy
97TAKPawełDratwaMZawiercieBIEG 10KMNIE
98KonradKulakMKroczyceBIEG 10KMNIE
99TAKMichalinaZłockaKZawiercieBIEG 10KMNIE
100TAKAnnaBisikiewiczKSosnowiecNORDICNIE
101TAKMichałGarbatMSosnowiecNORDICNIE
102TAKRyszardGarbatMSosnowiecNORDICNIE
103TAKŁukaszGarbatMSosnowiecNORDICNIE
104TAKTatianaGalińskaKParkoszowiceBIEG 10KMNIEAmbitni Amatorzy
105AndrzejBubelMMysłówNORDICNIE
106TAKzbigniewstaniecMczestochowaBIEG 10KMNIE
107BeniaminWiedemannMPorębaBIEG 10KMNIEGRUPA PALEO
108TAKAndrzejSutkowskiMMyszkówBIEG 10KMNIEAVIVA
109BogdanŚcibiszMSosnowiecBIEG 10KMNIETKKF Saturn Czeladz
110TAKGrzegorzMichalikMCzęstochowaBIEG 10KMNIE
111TAKAdamRYBAKMZawiercieBIEG 10KMNIEWKU w Będzinie
112MonikaFajkier-MaciągKZawiercieBIEG 10KMNIE
113KarolinaPęczekKMyszkówBIEG 10KMNIEAMBITNI AMATORZY
114Radosław HalukMMyszkówBIEG 10KMNIEAmbitni Amatorzy
115IzabelaHalukKMyszkówBIEG 10KMNIEAmbitni Amatorzy
116TAKBartoszBrzezinaMBytomBIEG 10KMNIE
117MartaSzydlowskaKWysoka LelowskaNORDICNIE
118DawidMaślankiewiczMŻarkiBIEG 10KMNIE
119TAKmaciejkonczakMkrotoszynBIEG 10KMNIE
120TAKZenonCupiałMMyszkówBIEG 10KMNIE
121TAKMariuszCupiałMMyszkówBIEG 10KMNIE
122TAKŁukaszKulakMmyszkówBIEG 10KMNIE
123TAKAdrianaWróbelKŁazyBIEG 10KMNIEPaleo
124TAKAndrzejWróbelMŁazyBIEG 10KMNIE
125TAKAniaKsiężykKKatowiceBIEG 10KMNIEMacrologic
126TAKMirekKsiężykMKatowiceBIEG 10KMNIEMacrologic
127TAKMariusz BłachowiczMMyszkówBIEG 10KMNIEShogun Mysłowice
128PawełKnapikMSiewierzBIEG 10KMNIE
129AgnieszkaDeskaKJanówNORDICNIEulks run podkowa janów
130MateuszKusajMJanówNORDICNIEulks run podkowa janów
131EdytaBoguniaKJanówNORDICNIEulks run podkowa janów
132TAKPiotrMikołajczykMBędzinBIEG 10KMNIETKKF Czeladz
133TAKDamianWysockiMBędzinBIEG 10KMNIEAGATSU
134TAKPawełPatelskiMWarszawaBIEG 10KMNIE
135DawidKluzaMGniazdówBIEG 10KMNIE
136TAKJacekStarzykMOlkuszBIEG 10KMNIE
137TAKBożenaStarzykKOlkuszNORDICNIE
138TAKBOŻENA GARBATKSOSNOWIECNORDICNIE
139TAKTomaszBienerMZawiercieBIEG 10KMNIEAMBITNI AMATORZY
140TAKPaweł PanekMDąbrowa GórniczaBIEG 10KMNIE
141TAKKrzysztofKurek.MŁazyBIEG 10KMNIEBiegaj z Bananem
142TAKŁukaszNasiadkaMSkałkaBIEG 10KMNIE
143PiotrPasierbińskiMKanieBIEG 10KMNIEtrisfera
144TAKDAGMARABEDNARCZYKKZAWIERCIEBIEG 10KMNIEGRUPA PALEO
145TAKAndrzejBacińskiMWarszawaBIEG 10KMNIEPompiarze
146TAKPrzemysławOgłazaMPorajBIEG 10KMNIE
147JANUSZKURZAKMZAWIERCIEBIEG 10KMNIE
148TAKMichałPichetaMMyszkówBIEG 10KMNIE
149TAKJOANNAKAPTACZKMYSZKÓWNORDICNIE
150TAKMARCINKAPTACZMMYSZKÓWBIEG 10KMNIE
151TAKKorneliaZaława KMyszków BIEG 10KMNIEOlimpijczyk
152TAKIRENAĆWIKLIŃSKAKCZELADŹBIEG 10KMNIECZELADŹ
153TAKJakubPiekarczykMMyszkówBIEG 10KMNIEAmbitni Amatorzy
154TAKSebastianKisilMMyszkówBIEG 10KMNIENiezrzeszony
155TAKJarosławFilawskiMPostępBIEG 10KMNIE
156TAKMarlenaJaworekKSiewierzBIEG 10KMNIE
157TAKmarcinmajerowskiMSiewierzBIEG 10KMNIE
158TAKMarcinPasikowskiMŻarkiBIEG 10KMNIEPositive Energy
159MarcinMzykMBoronówBIEG 10KMNIE
160KrzysztofOwczarskiMCzeladźBIEG 10KMNIECzeladź piaski