<


Lista zapisów na III Bieg im. Józefa Szudego 2014-07-12
formularz lista regulamin
l.p. opłata imię nazwisko płeć miejscowość drużyna
1TAKKacperPiechMBiała PodlaskaStowarzyszenie Biegowe Pogórze-Bartkowa
2TAKGabrielaRolkaKNowy SączStowarzyszenie Biegowe Pogórze-Bartkowa
3PawełKozeraMMiechów
4TAKKonradSkrzypiecMNowy Sącz
5TAKRyszardKobajloMGrodek n/DunajcemStowarzyszenie Biegowe Pogórze-Bartkowa
6TAKPiotrBodioMNowy Sącz
7TAKPaulinaKopytoKGorzyceAkropol
8DorotaSosnowskaKBiłgorajAZS AWF Kraków
9JanuszRaczycMTarnów
10TAKMateuszMikulskiMNowy SączVisegrad Maraton Rytro
11TAKGrzegorzCzyżMBogumilowice
12ZbigniewPodsdowskiMGorliceAmbasador Festiwalu Biegowego
13MarekBaczyńskiMNOWY SĄCZVISEGRAD MARATON - RYTRO
14TAKMieczysławMiśMStrzeszyce-
15TAKArturMichalikMNowy Sącz
16KamilNowakMŁąckoVisegrad Maraton Rytro
17JanuszWiśniewskiMToruń
18TAKZbigniewMamlaMWarszawaTrucht Tarchomin Team
19MaciejJuraMNowy Sącz
20KrzysztofTrojanowskiMLimanowaKS Limanowa Forrest
21KamilŁacnyMŁąckorun-log.com
22MateuszKlisowskiMNowy Sącz
23TAKJozefDzikowskiMTymowaniezrzeszony
24RafałTomczykMWrocławFeniks Legnica
25StanisławCebulaMŁąckoVisegrad Maraton Rytro
26TAKJacekPorębaMNowy SączVisegrad Maraton Rytro
27NataliaSadowskaKNawojowaUKS Budowlani Nowy Sącz
28TAKRafałMisztalMChrzanów
29TAKDorotaWiśniowskaKMaszków
30TAKMałgorzataPotoczekKNowy Sącz
31GRZEGORZWITEKMLISIA GÓRA
32TAKJakubMordarskiMNawojowaBiegam Bo Lubię
33TAKJacekMordarskiMNawojowaBiegam Bo Lubię
34AnnaCichowskaKPilzno
35PatrykWitekMTarnów
36TAKLeszekPytelKKlęczany
37TAKTadeuszNazimMSkawina
38TAKJerzyDybaśMJasłoPektyna Pektowin Jasło
39TAKKingaKwiatkowskaKChełmiecVisegrad maraton Rytro
40TAKEwaSaratKTarnówRUN TARNÓW
41TAKAngelikaBrończykKNowy SączVisegrad Maraton Rytro
42TAKJacekKwarciakMKraków
43TAKBożenaKwarciakKKraków
44TAKJarosławMakowiecMTuchówFundacja Wimed+
45AdamPłanikMTarnów
46KazimierzGrandaMJasłoLotos Jasło
47TAKDanielKoszykMNowy Sącz
48PiotrTurczaMKrakówKolegium Sędziów Kraków
49TAKAnnaDybaśKJasłoZespół Szkół Społecznych w Lipnicy Dolnej
50TAKMichałPiwodaMRzeszów
51PRZEMYSŁAWKUŹMAMJANOWICE
52TAKMarekStępieńMPoręba SpytkowskaVictoria Brzesko
53PiotrKowalskiMKraków
54GrzegorzMarkowiczMCzarna
55TAKPiotrKoziołMKraków
56TAKIwonaBastaKSłowikowaVISEGRAD MARATON RYTRO
57TAKGrażynaBastaKSłowikowaVISEGRAD MARATON RYTRO
58JOANNAOKARMAKGORLICE
59AgnieszkaFaronKKrakówNorafsport
60TAKFilipPiekarzMOłpiny
61TAKKrzysztofKordysMBłonie
62TAKMaciejSchabińskiMGródek nad DunajcemMASTER RUN
63TAKSylwesterAugustyńskiMKrakówBiegnę, Żeby Bartek Mógł Biegać.
64TAKKamilSkibaMTarnówPTG Sokół Tarnów
65TAKZygmunt ŁyżnickiMMszana DolnaMarkam MOK Mszana Dolna
66AndrzejKuśnierzMGorlice
67Sabina WydraKMszana DolnaMOK Mszana Dolna
68TAKJanWydraMMszana DolnaMOK Mszana Dolna
69TAKJerzy CzyszczońMMszana DolnaMOK Mszana Dolna
70TAKMariuszPapieżMMszana DolnaMOK Mszana Dolna
71TAKPiotr MajkowskiMMszana DolnaMOK Mszana Dolna
72barbaraprymakowskaKtarnowsokol
73TAKPawełMoździerzMTarnówSokół Tarnów
74TAKMichałSatałaMNiepołomiceNiepołomice Biegają
75TAKWACLAWRYSMMysleniceniezrzeszony
76PiotrMaciaszekMCiężkowice
77ZbigniewŚmieszekMLimanowaUltramaraton Limanowa
78TAKmartadomagalska-grędysKTarnówbezklubowo
79TAKDorotaDąbrowskaKNowy SączVisegrad Maraton Rytro
80PrzemysławBieńMRyglice
81Zygmunt MalewskiMBochnia
82TAKMichał Pajor Mjastrzębia runshop.pl
83TAKDominikJurkiewiczMBrzeskoBKB Victoria Brzesko
84TAKPiotrMikołajczykMBędzinTKKF Czeladz
85GrzegorzBudrzeńskiMBukowina TatrzańskaCAM-ON
86MichałZiembaMRzeszówbrak
87TAKKarolLisowskiMNawojowa
88TAKDamianDarłakMDębica
89TAKŁukaszSzczygiełMBrzeźnica
90KamilPiękośMDębicaSłoneczna RUN
91IrenaWiatrKDąbrowa Tarnowska
92StanisławWiatrMDąbrowa Tarnowska
93AgnieszkaStachuraKBurów-
94TAKTomaszOzgaMDębicaSłoneczna RUN
95SławomirŻarnowskiMMoszczenica
96Sylwia NowakKNiepołomiceNiepołomice
97MaciejNowakMMiechów
98BartoszNosekMBrzegi
99RomanKitaMBrzeskoBKB Victoria Brzesko
100MagdalenaRomerowicz-KabatKTarnów
101JacekKuwikMKraków
102TAKMichałJesiołowskiMKraków
103stanislawkitaMjadowniki
104TAKRafałZauchaMTUCHÓWLKS Burzyn
105ZbigniewJaworowskiMWarszawaSpartanie Dzieciom
106TAKSTANISŁAWGRABKAMKRAKÓWniezrzeszony
107TAKPiotrStróżykMBiecz
108MarekSzczepaniukMKraków
109TAKAdrianWieciechMNowy Wiśnicz
110ŁukaszŚWIĘCHMKrakówKrakowskie Borsuki
111DominikNieszkowieckiMWieliczka
112TAKArturPiętaMKraków
113WincentyBukowiecMUjanowice
114TAKDamianŻołądźMbogumilowice
115ArekStrzelczykMLewniowa
116TAKGrażynaHanusiak-SowaKBibice
117TAKGrażynaStrojekKKocmyrzów
118TAKBartłomiejHanusiakMKraków
119TAKPawełSmędowskiMSękowaULKS Lipinki
120DanielPotokMPaleśnicaULKS Lipinki
121TAKDariuszKellerMKrakówNight Runners Kraków
122TAKROBERTMAKOWIECMTUCHÓWFUNDACJA WIMED+/FESTIWAL BIEGOWY W KRYNICY
123KatarzynaKitaKJadownikiBKB Victoria Brzesko
124TomaszKitaMJadownikiBKB Victoria Brzesko
125TAKIzabellaMoskalKWarszawaKB ERGO
126TAKMichałKozeraMMiechów
127AdamWinczuraMTarnówStowarzyszenie Sportowe Sokół Tarnów
128TAKGrzegorzWoźniakMChełm
129TAKLechUlmanMMyślenice
130TAKMonikaSmutekKNowa Jastrząbka
131MAGDALENAJUSZCZYKKBOCHNIA
132MateuszKresekMkraków
133RomanBańskiMNowy Sącz
134TAKjuliadziedzicKstary saczvisegrad maraton rytro
135IGNACYMŁOCEKMRZYKI
136TAKAngelikaJurczyńskaKMuszynaVisegrad Maraton Rytro
137DionizySzczudłoMDębica
138TAKKarolinaCzarneckaKZakopaneKB Śnieżka 1602
139TAKTadeuszMajMKraków
140ANNAWOJNAKŁużnaULKS LIPINKI
141TomaszPociechaMKrygULKS Lipinki
142TAKMarekNadkański MMszana DolnaMOK Mszana Dolna
143TAKPaulinaGolecKKraków
144HENRYKHEŁMECKIMCHEŁMIEC
145tomaszolszewskiMdębica
146PiotrPociechaMJelnaVisegrad Maraton Rytro
147BarbaraBloniarczykKnowy sacz
148ZbigniewJaworowskiMWarszawaSPARTANIE DZIECIOM
149TAKTOMASZSTĘPIEŃMKRAKÓW
150TAKMATEUSZŁYSIKMKRAKÓW
151AnetaStelmachKNawojowa
152EdwardMuchaMLimanowa
153TAKAdamCzerwińskiMKrakówAdam Czerwiński TEAM
154MieczysławCichowskiMPILZNO
155TOBIASZPALUCHMRYGLICERunForFun Ryglice
156Łukasz KoziołMDębica
157AndrzejPotockiMKrakówInteria Runners Team
158MarcinMrózMMarcinkowice
159ArkadiuszBuźniakMNowy SączSekcja KiER-As
160AdamPieprzyckiMTarnówTOPR
161KamilBańkowskiMNowy Sącz
162MirosławPrędkiMPrzysiekiULKS LIPINKI
163MirosławMyrlakMTarnówwww.raiser.pl
164MaciejŻyraMJasłoN.Z
165KrzysztofKrokMMuszyna
166MarekStępieńMBrzeskoBKB Victoria Brzesko
167ArturBrączykMJareniówkaN-Z