<


Lista zapisów na 10 Ząbkowicka 2014-08-30
formularz lista regulamin
l.p. opłata numer imię nazwisko płeć miejscowość powiat Z-ce drużyna
1TAKIwonaFaronKMiędzylesieNIE
2TAKMarcinPacholakMZąbkowice ŚląskieTAKSILESIAN GRAIN
3TAKJoannaGłowackaKZabkowice SlTAKSilesian Grain
4TAKAgnieszkaWronaKZąbkowice ŚląskieTAK
5TAKDanielMoskalMZąbkowice ŚląskieTAK
6ewadłużniewskaKGora KalwariaNIEFGB
7MariuszKubiczMZąbkowice ŚląskieTAK
8MarekUrbańskiMZąbkowice ŚląskieTAK
9TAKMirosławŁęczekMNysaNIE
10JustynaŁęczekK48-300NIE
11TAKJoannaKozyraKKamieniec ZąbkowickiTAK
12KamilKmiecińskiMNysaNIE
13TAKADAMPALIMAKAMZĄBKOWICE ŚLASKIETAK
14MichalPtakMZąbkowice ŚląskieTAK
15Jakub KielarMZąbkowice ŚląskieTAK
16TAKJacekBorkowskiMZąbkowice ŚląskieTAK
17WojciechKasowskiMWrocławNIEKS Młodzi Wilcy
18MalgorzataGrudzienKZabkowice Sl.TAK
19sławomirzapałaMzwróconaTAKMAKERIS TEAM
20TAKBogusławTomakaMZąbkowice Śl.TAK
21AleksandraDobrowolskaKhaczówNIE
22TAKJanuszPleśniarskiMZąbkowice ŚląskieTAK
23EmmaĆwiklakKZąbkowice ŚląskieTAK
24TAKSŁAWOMIRSOBIERAJMBARDOTAKKP PSP ZĄBKOWICE ŚL.
25TAKWojciechPtakMZąbkowice ŚląskieTAK
26TAKDariusz ŁaszczewskiMBudzówTAK
27TAKMaciejFryńMOlbrachcice WielkieTAK
28TAKAgataCekieraKZąbkowice ŚląskieTAK
29TAKKatarzynaZiemianek-ZielińskaKStoszowiceTAK
30TAKOlgaBaszarkiewiczKZąbkowice śląskieTAK
31TAKŁukaszZebzdaMKamieniec ZąbkowickiTAK22 BPG
32TAKWitoldStolarczykMZąbkowice ŚląskieTAKZKKK
33TAKKacperBurzałaMOżaryTAK
34TAKMikołajWitczakMBielawaNIE
35TAKAnetaKubiczKZąbkowice ŚląskieTAK
36TAKSebastianPiskorskiMZąbkowice ŚląskieTAK
37TAKPaulaBłauciakKLutomierzTAK
38TAKTeresaNOWAKKZiębiceTAKZSP Ziębice
39TAKMałgorzataGLINA KRAWCZYKKStarczowTAKKSM Byczen
40TAKMariuszSzpilarewiczMZiębiceTAKZSP Ziębice
41TAKMartaDrabikKKamieniec ZąbkowickiTAK
42TAKArturDrabikMKamieniec ZąbkowickiTAK
43MartaMalinowskaKWarszawaNIEFajna Grupa Biegowa
44TAKDanielSzlagaMZiębiceTAKSparta Ziębice
45TAKDariuszAdachMZąbkowice ŚląskieTAKZKKK
46MagdalenaKwiekKZąbkowice ŚląskieTAKM&M
47MaciejCzernekMOławaNIEM&M
48TAKDanielSekułaMZiębiceTAKSPARTA ZIĘBICE
49RyszardKlitaMZąbkowice ŚląskieTAK
50TAKRafałSzpilarewiczMZłoty StokTAKZKKK
51TAKWojciechŻmijaMZąbkowice ŚląskieTAK
52PiotrPopielMKamieniec ZąbkowickiTAKFajna Grupa Biegowa
53TomaszStachnikMZąbkowice ŚląskieTAK
54TAKRobertSadzikMBardoTAK
55MateuszOstapiukMZąbkowice ŚląskieTAKPark Rowerowy Czarna Góra
56MarcinSkrzypinskiMNowa RudaNIE
57TAKTomaszSzymańskiMZąbkowice ŚląskieTAKFajna Grupa Biegowa
58krystiankubikMstarczówTAKkp psp ząbkowice śląskie
59rafałsopuchMkamieniec ząbkowickiTAKkp psp ząbkowice śląskie
60TAKPiotr ŚlęzakMWrocławNIEFajna Grupa Biegowa
61TAKWojciechMajMZąbkowice ŚląskieTAK
62Grzegorz Wołczyk MZiebiceTAKSparta
63TAKBożenaBogaczyńska-AdachKZąbkowice ŚląskieTAK
64TAKKingaStolarekKZiębiceTAK
65TAKTomaszJanikMBardoTAKKP PSP Ząbkowice Śląskie
66TAKzygmuntpawlikMOławaNIE
67TAKDawidMularczykMBiskupice OławskieNIEJRG Jelcz-Laskowice
68TAKkarinazajacKziebiceTAK
69TAKTomaszDuszyńskiKStrzelinNIE
70TAKBARTOSZPIOTROWSKIMZĄBKOWICE ŚLĄSKIETAK
71MarekWydmuchMBardoTAKKP PSP Ząbkowice Śląskie
72TAKAndrzejNowakMZiębiceTAK
73TAKKamil Niemiec MNowa Ruda NIE
74TAKHalinaCzyżKKamieniec ZąbkowickiTAKZSP Ziębice
75TAKALEKSANDRADZIEDZICKA-FERENCKZĄBKOWICE ŚLĄSKIETAK
76TAKPiotrCabajMZąbkowice ŚląskieTAK
77TAKKrzysztofRobakMGogołówNIEOSP Gogołów
78TAKŁukaszKosmalaMSwidnicaNIEDrużyna Pierścienia
79TAKRafalMakowieckiMWroclaw--Drużyna Pierścienia
80TAKKrzysztofPikMWrocławNIE
81TAKMariolaFedanKBardoTAK
82TAKGrzegorzSowaMZiębiceTAK22bpg
83TAKWiesławBednarczykMBrzegNIE
84TAKJakub SewerynMLaskiTAK
85ŁukaszKulczewskiMWrocławNIEKB Vamos Amigos Wrocław
86TAKBarbaraMałkowskaKZąbkowice ŚląskieTAK
87MARIANMACHOŃMŚWIDNICANIE
88TAKJarosławBorukałoMKłodzkoNIEniezrzeszony
89TAKMAREKBRASZKAMKAMIENIEC ZABTAK
90TAKAnnaJanowiczKKłodzkoNIEniezrzeszona
91DANIELWYRZUCKIMOSTROSZOWICENIE
92TAKHenrykOstropolskiMDzierżoniówNIE
93TAKAnnaGołębiowskaKKrosnowiceNIE
94TAKStanisławCzyżMKamieniec ZąbkowickiTAK
95JACEKWRÓBELMBRZEGNIEGRABISZYŃSKI
96TAKLeszekŻurekMZąbkowice Śl.TAKniezrzeszony
97TAKNorbertKulawiakMKłodzkoNIE
98TAKZenonPuszczewiczMPisarzowiceNIEniezrzeszony
99TAKMariuszMiernickiMDzierżoniówNIE
100TAKAndrzejSzachMNiemczaNIE22 BPG
101TAKSylwesterKozakMCzerwieńczyceNIE22 BPG
102MichałPtakKZąbkowice ŚląskieTAKREBELIA
103IrekSzczepaniakKZąbkowice ŚląskieTAKREBELIA
104TAKJanRotterMWrocławNIE
105TAKSTANISŁAWMAKOWSKIMZĄBKOWICE ŚLĄSKIETAK
106TAKMarcinŁukasiewiczMLądek ZdrójNIE
107AgataŻukKOstroszowiceNIE
108TAKDamiancenarskiMKamieniec ZąbkowickiTAKPIEKŁO BYCZEŃ
109TAKAGATALESIAKKZIĘBICETAK
110TAKRomanDudekMDzierżoniówNIE
111TAKRemigiuszDudekMZiębiceTAK
112TAKJuliaZającKZiębiceTAK
113TAKBartoszPanekMKamieniec ZąbkowickiTAK
114TomaszKonieczkoMBożkóNIE
115MartaLewickaKKłodzkoNIE
116TAKMarekChołubekMOławaNIEOławska Strefa Biegowa
117TAKWaldemarNiemiecMNowa RudaNIEDruzyna Szpiku KGHM
118TAKDariuszChołubekMOławaNIEOławska Strefa Biegowa
119TAKŁukaszBadeckiMZąbkowice Śl.TAK-------
120RyszardOsadnikMZąbkowice ŚląskieTAK
121TAKKlaudiaKustraKNysaNIE
122TAKPIOTRZAGAŁAMŚWIDNICANIEWWW.MOJEMIASTO.SWIDNICA.PL
123GrzegorzKaczorMZgorzelecNIESpeed Busters ;)
124TAKPatrykChrzanowskiMBielawaNIE
125JacekDżugajMDąbrowaNIENiezrzeszony
126TAKJakubDudaMWleńNIE
127TAKPawełDrozdowski MBielawa NIE
128TAKBOGDANSTOCKIMŚCINAWKA ŚREDNIANIE
129TAKWiesławSzydłowskiMŻarówNIE
130ArturBańskiMZąbkowice ŚląskieTAK
131ZbigniewTykaMOpoleNIE
132PawełNiewiadowskiMLasociceNIE
133TAKGrzegorzBaraniukMPieszyceNIE
134maciejgłośnickiMZąbkowice śląskieTAK
135TAKWojciechGóralczykMPieszyceNIE
136TAKJacekKozłowskiMPieszyceNIE-
137TAKAgataDereńKStara ŁomnicaNIELKS ISKRA JASZKOWA
138GrzegorzDereńMStara ŁomnicaNIE
139TOMASZTANDERESZCZAKMzłoty stokTAK
140PIOTRDANIKMKAMIENIEC ZĄBKOWICKINIE
141TAKPatrykBorukałoMKłodzkoNIE
142TAKGrzegorzZiołaMWiedeńNIEBorn to Run
143TAKKatarzynaChomiakKJedlina-ZdrójNIEJedlińskie Towarzystwo Sportowo-Turystyczne
144TAKPaulinaZiołaKWiedeńNIEBorn to Run
145TAKLeokadiaGłowackaKSrebrna GóraTAK
146TAKJarekCieślakMDzierżoniówNIEPOLSKA WALCZĄCA
147TAKPrzemysławTomalikMMalczyceNIETieto Running Team
148RyszardKawałkoMLegnicaNIEerbud
149TAKAnetaMarkowskaKNowa RudaNIE
150TAKRobertTomkówMNiemodlinNIEFAST FOOT Opole
151TAKmalgorzataslotaKDąbrówkaNIE
152TAKLidiaNiekraśKKłodzkoNIE:-)
153TAKDominikKruminMWilczkowiceNIEWKB Piast Wrocław
154TAKMartaKrukiewiczKNowa Ruda- SłupiecNIE
155TAKKrzysztofPruciakMPiekary ŚląskieNIERun-log.com
156TAKKatarzynaSilarskaKZłoty StokTAK
157TAKPrzemysławBurchackiMSkokowaNIEPRUSICKIE CENTRUM FITNESS
158TAKPrzemysławBagińskiMNiemczaNIE
159TAKWiesławKowalMZiębiceTAKSPARTA Ziębice
160TAKAntoniKlimekMZąbkowice ŚląskieTAK
161TAKRobertRerutkoMZąbkowice ŚląskieTAK
162JerzyUliaszMBystrzyca KłodzkaNIEL.K.S.Iskra Jaszkowa
163TAKSzymonKlunderMZiębiceTAK
164GrzegorzOpiołaMZabkowice Sl.TAKFajna Grupa Biegowa
165TAKLeszekSilarskiMZłoty StokTAK
166RyszardOsadnikMZąbkowice ŚląskieTAK
167TomaszKrzywickiMBystrzyca KłodzkaNIE
168TAKJarosławRoślickiMOzorowiceNIETU EUROPA
169TomaszKubiakMJelcz-LaskowiceNIEKB Harcownik
170TAKKrzysztofWierciochMOławaNIESCA Oława
171TAKDanielSucheniaMWałbrzychNIE
172TAKKrzysztofWolińskiMKamieniec ZąbkowickiTAK
173LeszekBoczekMWrocławNIE
174TomaszKrzystekMSiechniceNIE
175TAKKrystianWójcikMZąbkowice ŚląskieTAK
176TAKJacekFedorowiczMWrocławNIEKB Vamos Amigos Wrocław
177KrzysztofGacekMBystrzyca KłodzkaNIE
178TAKIzabelaLisowskaKZąbkowice ŚląskieTAK
179TAKAdamDziurlejaMBoguszynNIE
180DawidSzostopalMNysaNIE
181TAKAgnieszkaSackiewicz-WiącekKJedlina - ZdrójNIE
182TAKZdzisławTomaszewskiMWałbrzychNIE
183TAKAnnaKozinaKKłodzkoNIE
184TAKJolantaBauerKZąbkowice ŚląskieTAK
185TAKHenrykGórakMTychyNIE40-latek Tychy
186TAKMartaJarmużekKBydgoszczNIE
187TAKBeataDereń KStara Łomnica NIELKS ISKRA JASZKOWA
188TAKDamianGrzegorczykMWrocławNIE
189TAKArturMisiakMStronie ŚląskieNIE
190TAKGrzegorzUramekMOborniki ŚląskieNIE
191TAKPawełRejkowiczMŚwidnicaNIE
192TAKGrzegorzNiskiMBielawaNIE
193TAKRafałJackowiczMSobótkaNIEKB Sobótka
194TAKDorotaSilarskaKZłoty StokTAKWOSIEK TEAM
195TAKDanielFydrychMBielawaNIEBielawa
196katarzynawąchałaKząbkowice ślaskieTAK
197TAKMarcinMąkoszaMDębowiecTAK30+
198TAKGrzegorzKozinaMRadkówNIE
199TAKKonradJankowskiMDzierżoniówNIE
200Damian ZiomekMZąbkowice ŚląskieTAK
201Ewelina ZiomekKZąbkowice ŚląskieTAK
202TAKMARCINKUBIAKMWROCŁAWNIEBIEGAMY WE WROCŁAWIU
203DorotaOrzechowskaKBiały KościółNIE
204TAKAndrzejJedynakMZąbkowice ŚląskieTAK
205TAKMagdalenaTworkowskaKKamieniec ZąbkowickiTAK
206TAKEwelinaStrzeszynaKStary WielisławNIE
207TAKAleksandraMatysiakKgrodzisk wlkp.NIE
208NikodemSzyminczakMGrodzisk wlkp.NIE
209TAKMateuszJakowskiMBardoTAK
210TAKArkadiuszPałacMOpoleNIEnie
211RafałKaczmarskiMWabieniceNIEKB Lupus Oleśnica
212MichałOstrowskiMStrzelinNIEStrzeliński Klub Biegacza
213TAKMalgorzataRajczybaKWroclawNIE
214TAKŁukaszPiskorzMBorek StrzelinskiNIEStrzeliński Klub Biegacza
215TAKBartłomiejWojsławMMarcinowiceNIEGLKS MARCINOWICE
216TAKStanisławSumMKłodzkoNIE
217TAKJarosławWorekMGłuchołazyNIE
218TAKMarekLeśnickiMStanowiceNIEStrzegomska 12
219TAKPiotrSzymańskiMZąbkowice Śl.TAK
220TAKewa wisniewskaKRogoznicaNIEniezrzeszony
221TAKKazimierzGłuszczakMŚwinoujścieNIEBKS MANIAK WOLIN
222TAKAgnieszkaCisekKStrzelinNIE
223TAKMarcelinaMońkoKNowa RudaNIE
224TAKMirelaMońkoKNowa RudaNIE
225TAKRafałIgnacikMZąbkowice Śl.TAK
226PawełOstrowskiMStrzelinNIEStrzeliński Klub Biegacza
227TAKSylwesterŁabuzMDzierżoniówNIEMKB SEMPER HUMILIS WROCŁAW
228TomaszMarszałMLegnicaNIE
229TAKKatarzynaGaczyńskaKPaczkówNIETeam Paczkw
230TAKJoannaChitKZąbkowice ŚląskieTAK
231TAKŁukaszBogusMKamieniec Ząbkowicki TAKWWW.AUTOBOGUS.PL
232TAKTeresaWarzechaKPaczkówNIE
233TAKPiotrWitekMBardoTAK
234TAKryszardbukMBielsko-BiałaNIEAKB-Supermaraton-100-Bielsko-Biała
235MarekZbyrytMNowa RudaNIE
236TAKKarolinaGaczyńskaKPaczkówNIETeam Paczkw
237TAKWojceichKurzypMZąbowice ŚlTAK
238RyszardKlimasMWałbrzychNIEJTST Jedlina -Zdrój
239TAKStudzinskiRobertMGlucholazyNIEJuvenia Glucholazy
240TAKMarekRokickiMPACZKOWNIEPaczków Team
241TAKAngelikaLatosekKWielogóraNIE
242TAKTomaszKasprzakMWrocławNIE
243TAKMarcinKornaśMBraszowiceTAKKornaś TEAM
244JoannaChitKZąbkowice ŚląskieTAK
245TAKŁukaszMucMPolanica ZdrójNIE
246TAKSzymonWójtowiczMWrocławNIE
247TAKTomaszWójtowiczMWrocławNIE
248JacekŚliwinskiMHenrykówTAKsamotny wędrowiec
249TAKAniaGrużlewskaKDzieżoniówNIE
250TomaszCieślaMZabrzeNIE6300
251TAKJakubGdaniecMWrocławNIEGoggle Pro Active Eyewear Team
252KamilCiechomskiMWroclawNIEPrzychodnia GAJ
253TAKArkadiuszTołłoczkoMChwałowiceNIEKB Harcownik Jelcz-Laskowice
254TAKStanisławCzajkowskiMJelcz-LaskowiceNIEKB Harcownik Jelcz-Laskowice
255MarekGlanowskiMBystrzyca KłodzkaNIE
256radosław szmitMbiały kościółNIE
257TAKKordianBobowskiMWrocławNIECentrum Taekwondo Wrocław
258BartłomiejKrawczyszynMBychowoNIE-
259TAKArkadiuszLesieńMOstrów WielkopolskiNIE
260TAKMikołajŚwicarzMOstrów Wlkp.NIEPodatki i Ciastka
261TAKArkadiuszGaczyńskiMWrocławNIEPaczków Team
262TAKPaulinaWojtanowskaKBielawaNIE
263TAKSławomir JacekSmelkaMZąbkowiceTAK
264TAKMartaWąsowiczKKamieniec ZąbkowickiTAK
265MariuszTokarczykMLegnicaNIEGimnazjum św. Franciszka Auto-Tech Legnica
266TAKJustynaCiechomskaKWrocławNIE
267WojciechKurzypMZąbowice ŚlTAK
268TAKArturŻakMWałbrzychNIE
269TAKKrzysztofZnamirowskiMWrocławNIERadio Wrocław
270TAKPiotrMilczarekMDuszniki ZdrójNIE14th Louisiana Infantry Regiment
271ArturSkowronekMWroclawNIE
272ArturSkowronekMWroclawNIE
273TAKWojciechSzmagierewskiMWrocławNIE
274TAKKrzysztofAleksandrowiczMChrząstawa WielkaNIE
275ZbigniewAlchimowiczMZloty-StokTAKDam rade
276TAKKRZYSZTOFBOGUSMKAMIENIEC ZĄBKOWICKITAKWWW.AUTOBOGUS.PL
277RyszardNesterewiczMKłodzko--
278TAKAnnaGrześkowiakKWałbrzychNIEGrupa Biegowa Wałbrzych
279TAKMarcinDudzińskiMWałbrzychNIEGRUPA BIEGOWA WAŁBRZYCH
280TAKArturSochaMWałbrzychNIEBiegaj - Zapobiegaj
281TAKPiotrNiewczasMWałbrzychNIEGrupa Biegowa Wałbrzych
282RafałSendeckiMWałbrzychNIEGrupa Biegowa Wałbrzych
283RafałSendeckiMWałbrzychNIEGrupa Biegowa Wałbrzych
284AndrzejNowickiMBielawaNIEWielka Sowa
285TAKEugeniuszStaniewskiMZgorzelecNIE
286TAKJan WiercińskiMWrocławNIE
287TAKMarlena WiercińskaKWrocławNIE
288TAKKatarzynaKalitaKStanowiceNIE
289MarcinStaromłyńskiMMiliczNIEKs. Krotosz
290TAKZbigniewWoszczakMStrzelinNIEStrzeliński KlubBiegacza
291TAKJolantaWoszczakKStrzelinNIEStrzeliński KlubBiegacza
292TAKkatarzynapawlakKwrocławNIEradio wrocław
293TAKTomaszSobczykMwROCŁAWNIEluks żórawina
294TAKZygmunt MarekBombaMZłoty StokTAKdam rade
295TAKDagmaraAlchimowiczKZłoty StokTAKZłoty Stok
296TAKRadosławKrzysiekMGłogówNIE
297TAKMarcinBorowikMZąbkowice ŚląskieTAK
298TAKRadomirLoziaMZąbkowice ŚląskieTAKUrodzeni w Ząbkowicach
299TAKMonikaŁukasik-DuszyńskaKStrzelinNIE
300TAKRafałDajczakMNowa RudaNIE
301TAKJanekPaściakMGrodzisk MazowieckiNIE
302TAKDominikBraszkaMKAMIENIEC ZABTAK
303TAKAmeliaHorodyńskaKKłodzkoNIE
304TAKKrzysztofFlisMZąbkowice ŚląskieTAK
305ŁukaszMucMPolanicaNIE
306TAKDorotaTomeraKBystrzyca KłodzkaNIE
307TAKKonradTomalaMWrocławNIEThe Space Jockeys!
308TAKAleksanderMarzecMZąbkowice ŚląskieTAK
309TAKMarcinChorzępaMJelcz-LaskowiceNIE
310TAKKatarzynaNiemczyk-MachałaKBielawaNIE
311TAKAnna BabiczKBielawaNIE
312TAKRobertSmolskiMZąbkowice Śl.TAK
313TAKzbigniewprus-mierzwińskiMostrów wlkpNIEks maraton ostrów wlkp.
314TAKHubertSynowMZiębiceTAK
315TAKAdam JaworskiMZąbkowice ŚląskieTAK
316TAKGrzegorzMaciaszekMzdunska wolaNIEkw psp lodz
317ZbigniewPierunMKobierzyceNIE
318TAKMarekKowalskiMOpoleNIE
319TAKPiotrOpanasiewiczMWilczaNIE22BPG
320MariuszRyżyMSiechniceNIE
321TAKSławomirKroczMZąbkowice ŚląskieTAK
322TAKWojciechWierciochMOławaNIE
323RadosławKłeczekMKrakówNIEASA TEAM - BIEGIEM PO ZDROWIE / POLGER TRANSPORT
324TAKŁukaszKozłowskiMWałbrzychNIEGRUPA BIEGOWA WAŁBRZYCH
325PawełBogdałMMiedzygorzeNIEULKS Bystrzyca Klodzka
326Dominika LeszczyńskaKWrocławNIEULKS BystrzycaKlodzka
327RomanBogdałMBystrzyca KlodzkaNIEULKS Bystrzyca Klodzka
328TAKMarcinMatyjaszczykMJelenia GóraNIE22BPG
329TAKAdrianRadziszewskiMZąbkowice ŚląskieTAK
330DanielGarbaczMLubnów TAK
331TAKIlonaTradeckaKWałbrzychNIEBiegaj-Zapobiegaj
332TAKzbigniewżukMWałbrzychNIEKB FAURECIA WAŁBRZYCH
333PiotrMałasMWrocławNIE
334TAKKazimierzSzkudlarekMStronie ŚląskieNIE
335TAKPIOTRMARKOWSKIMNOWA RUDANIE22bpg
336RyszardMydłowskiMŚwidnicaNIE
337TAKPawełStolarczykMZąbkowice ŚląskieTAKZKKK
338TAKKatarzynaTerleckaKZąbkowice ŚląskieTAKZKKK
339TAKMichałGałązkaMWrocławNIE
340TAKKrystianKasprzykMStolecTAK
341TAKTomaszŁazarewiczMZąbkowice ŚląskieTAKFajna Grupa Biegowa
342BłażejRejnowskiMZiębiceTAK
343TAKTomaszSokołowskiMKrakówNIE
344TAKBartekPirógMNysaNIE
345TAKPiotrStryszewskiMZiębiceTAK
346OleksandrLabziukMWinnicaNIEAhilles Leszno
347TAKPiotrekPsujaMWrocławNIE
348TAKMaciejDoboszMZąbkowice ŚląskieTAKTrójnóg
349TAKJANUSZBARTYZELMZĄBKOWICE ŚLĄSKIETAK
350numerimięnazwiskoTeam
3511DariuszAdachZKKK
3522DagmaraAlchimowiczZłoty Stok
3533KrzysztofAleksandrowicz-
3544AnnaBabicz-
3555ŁukaszBadecki-------
3566PrzemysławBagiński-
3577GrzegorzBaraniuk-
3588JANUSZBARTYZEL-
3599OlgaBaszarkiewicz-
36010JolantaBauer-
36111WiesławBednarczyk-
36212PaulaBłauciak-
36313KordianBobowskiCentrum Taekwondo Wrocław
36414BożenaBogaczyńska-Adach-
36515ŁukaszBogusWWW.AUTOBOGUS.PL
36616KRZYSZTOFBOGUSWWW.AUTOBOGUS.PL
36717Zygmunt MarekBombadam rade
36818JacekBorkowski-
36919MarcinBorowik-
37020JarosławBorukałoniezrzeszony
37121PatrykBorukało-
37222MAREKBRASZKA-
37323DominikBraszka-
37424ryszardbukAKB-Supermaraton-100-Bielsko-Biała
37525PrzemysławBurchackiPRUSICKIE CENTRUM FITNESS
37626KacperBurzała-
37727PiotrCabaj-
37828AgataCekiera-
37929DamiancenarskiPIEKŁO BYCZEŃ
38030JoannaChit-
38131MarekChołubekOławska Strefa Biegowa
38232DariuszChołubekOławska Strefa Biegowa
38333KatarzynaChomiakJedlińskie Towarzystwo Sportowo-Turystyczne
38434MarcinChorzępa-
38535PatrykChrzanowski-
38636JustynaCiechomska-
38737JarekCieślakPOLSKA WALCZĄCA
38838AgnieszkaCisek-
38939StanisławCzajkowskiKB Harcownik Jelcz-Laskowice
39040HalinaCzyżZSP Ziębice
39141StanisławCzyż-
39242RafałDajczak-
39343AgataDereńLKS ISKRA JASZKOWA
39444BeataDereńLKS ISKRA JASZKOWA
39545MaciejDoboszTrójnóg
39646MartaDrabik-
39747ArturDrabik-
39848PawełDrozdowski-
39949JakubDuda-
40050RomanDudek-
40151RemigiuszDudek-
40252MarcinDudzińskiGRUPA BIEGOWA WAŁBRZYCH
40353TomaszDuszyński-
40454ALEKSANDRADZIEDZICKA-FERENC-
40555AdamDziurleja-
40656IwonaFaron-
40757MariolaFedan-
40858JacekFedorowiczKB Vamos Amigos Wrocław
40959KrzysztofFlis-
41060MaciejFryń-
41161DanielFydrychBielawa
41262KatarzynaGaczyńskaTeam Paczkw
41363KarolinaGaczyńskaTeam Paczkw
41464ArkadiuszGaczyńskiPaczków Team
41565MichałGałązka-
41666JakubGdaniecGoggle Pro Active Eyewear Team
41767MałgorzataGLINA KRAWCZYKKSM Byczen
41868JoannaGłowackaSilesian Grain
41969LeokadiaGłowacka-
42070KazimierzGłuszczakBKS MANIAK WOLIN
42171AnnaGołębiowska-
42272HenrykGórak40-latek Tychy
42373WojciechGóralczyk-
42474AniaGrużlewska-
42575DamianGrzegorczyk-
42676AnnaGrześkowiakGrupa Biegowa Wałbrzych
42777AmeliaHorodyńska-
42878RafałIgnacik-
42979RafałJackowiczKB Sobótka
43080MateuszJakowski-
43181TomaszJanikKP PSP Ząbkowice Śląskie
43282KonradJankowski-
43383AnnaJanowiczniezrzeszona
43484MartaJarmużek-
43585AdamJaworski-
43686AndrzejJedynak-
43787KatarzynaKalita-
43888TomaszKasprzak-
43989KrystianKasprzyk-
44090AntoniKlimek-
44191SzymonKlunder-
44292MarcinKornaśKornaś TEAM
44393ŁukaszKosmalaDrużyna Pierścienia
44494WiesławKowalSPARTA Ziębice
44595MarekKowalski-
44696SylwesterKozak22 BPG
44797AnnaKozina-
44898GrzegorzKozina-
44999JacekKozłowski-
450100ŁukaszKozłowskiGRUPA BIEGOWA WAŁBRZYCH
451101JoannaKozyra-
452102SławomirKrocz-
453103MartaKrukiewicz-
454104DominikKruminWKB Piast Wrocław
455105RadosławKrzysiek-
456106MARCINKUBIAKBIEGAMY WE WROCŁAWIU
457107AnetaKubicz-
458108NorbertKulawiak-
459109WojceichKurzyp-
460110KlaudiaKustra-
461111AngelikaLatosek-
462112AGATALESIAK-
463113ArkadiuszLesień-
464114MarekLeśnickiStrzegomska 12
465115IzabelaLisowska-
466116RadomirLoziaUrodzeni w Ząbkowicach
467117SylwesterŁabuzMKB SEMPER HUMILIS WROCŁAW
468118DariuszŁaszczewski-
469119TomaszŁazarewiczFajna Grupa Biegowa
470120MirosławŁęczek-
471121MarcinŁukasiewicz-
472122MonikaŁukasik-Duszyńska-
473123GrzegorzMaciaszekkw psp lodz
474124WojciechMaj-
475125RafalMakowieckiDrużyna Pierścienia
476126STANISŁAWMAKOWSKI-
477127BarbaraMałkowska-
478128AnetaMarkowska-
479129PIOTRMARKOWSKI22bpg
480130AleksanderMarzec-
481131MarcinMatyjaszczyk22BPG
482132AleksandraMatysiak-
483133MarcinMąkosza30+
484134MariuszMiernicki-
485135PiotrMilczarek14th Louisiana Infantry Regiment
486136ArturMisiak-
487137MarcelinaMońko-
488138MirelaMońko-
489139DanielMoskal-
490140ŁukaszMuc-
491141DawidMularczykJRG Jelcz-Laskowice
492142LidiaNiekraś:-)
493143KatarzynaNiemczyk-Machała-
494144WaldemarNiemiecDruzyna Szpiku KGHM
495145KamilNiemiec-
496146PiotrNiewczasGrupa Biegowa Wałbrzych
497147GrzegorzNiski-
498148TeresaNOWAKZSP Ziębice
499149AndrzejNowak-
500150PiotrOpanasiewicz22BPG
501151HenrykOstropolski-
502152MarcinPacholakSILESIAN GRAIN
503153ADAMPALIMAKA-
504154ArkadiuszPałacnie
505155BartoszPanek-
506156JanekPaściak-
507157katarzynapawlakradio wrocław
508158zygmuntpawlik-
509159KrzysztofPik-
510160BARTOSZPIOTROWSKI-
511161BartekPiróg-
512162SebastianPiskorski-
513163ŁukaszPiskorzStrzeliński Klub Biegacza
514164JanuszPleśniarski-
515165KrzysztofPruciakRun-log.com
516166zbigniewprus-mierzwińskiks maraton ostrów wlkp.
517167PiotrekPsuja-
518168WojciechPtak-
519169ZenonPuszczewiczniezrzeszony
520170AdrianRadziszewski-
521171MalgorzataRajczyba-
522172PawełRejkowicz-
523173RobertRerutko-
524174KrzysztofRobakOSP Gogołów
525175MarekRokickiPaczków Team
526176JarosławRoślickiTU EUROPA
527177JanRotter-
528178AgnieszkaSackiewicz-Wiącek-
529179RobertSadzik-
530180DanielSekułaSPARTA ZIĘBICE
531181JakubSeweryn-
532182KatarzynaSilarska-
533183DorotaSilarskaWOSIEK TEAM
534184LeszekSilarski-
535185malgorzataslota-
536186Sławomir JacekSmelka-
537187RobertSmolski-
538188TomaszSobczykluks żórawina
539189SŁAWOMIRSOBIERAJKP PSP ZĄBKOWICE ŚL.
540190ArturSochaBiegaj - Zapobiegaj
541191TomaszSokołowski-
542192GrzegorzSowa22bpg
543193EugeniuszStaniewski-
544194BOGDANSTOCKI-
545195WitoldStolarczykZKKK
546196PawełStolarczykZKKK
547197KingaStolarek-
548198PiotrStryszewski-
549199EwelinaStrzeszyna-
550200DanielSuchenia-
551201StanisławSum-
552202HubertSynow-
553203AndrzejSzach22 BPG
554204KazimierzSzkudlarek-
555205DanielSzlagaSparta Ziębice
556206WojciechSzmagierewski-
557207MariuszSzpilarewiczZSP Ziębice
558208RafałSzpilarewiczZKKK
559209WiesławSzydłowski-
560210TomaszSzymańskiFajna Grupa Biegowa
561211PiotrSzymański-
562212PiotrŚlęzakFajna Grupa Biegowa
563213MikołajŚwicarzPodatki i Ciastka
564214KatarzynaTerleckaZKKK
565215ArkadiuszTołłoczkoKB Harcownik Jelcz-Laskowice
566216BogusławTomaka-
567217KonradTomalaThe Space Jockeys!
568218PrzemysławTomalikTieto Running Team
569219ZdzisławTomaszewski-
570220DorotaTomera-
571221RobertTomkówFAST FOOT Opole
572222IlonaTradeckaBiegaj-Zapobiegaj
573223MagdalenaTworkowska-
574224GrzegorzUramek-
575225TeresaWarzecha-
576226MartaWąsowicz-
577227MarlenaWiercińska-
578228JanWierciński-
579229KrzysztofWierciochSCA Oława
580230WojciechWiercioch-
581231ewawisniewskaniezrzeszony
582232MikołajWitczak-
583233PiotrWitek-
584234BartłomiejWojsławGLKS MARCINOWICE
585235PaulinaWojtanowska-
586236KrzysztofWoliński-
587237JarosławWorek-
588238ZbigniewWoszczakStrzeliński KlubBiegacza
589239JolantaWoszczakStrzeliński KlubBiegacza
590240KrystianWójcik-
591241SzymonWójtowicz-
592242TomaszWójtowicz-
593243AgnieszkaWrona-
594244PIOTRZAGAŁAWWW.MOJEMIASTO.SWIDNICA.PL
595245karinazajac-
596246JuliaZając-
597247ŁukaszZebzda22 BPG
598248KatarzynaZiemianek-Zielińska-
599249GrzegorzZiołaBorn to Run
600250PaulinaZiołaBorn to Run
601251KrzysztofZnamirowskiRadio Wrocław
602252ArturŻak-
603253WojciechŻmija-
604254zbigniewżukKB FAURECIA WAŁBRZYCH
605255LeszekŻurekniezrzeszony
606-ZbigniewAlchimowiczDam rade
607-ArturBański-
608-LeszekBoczek-
609-PawełBogdałULKS Bystrzyca Klodzka
610-RomanBogdałULKS Bystrzyca Klodzka
611-JoannaChit-
612-KamilCiechomskiPrzychodnia GAJ
613-TomaszCieśla6300
614-MaciejCzernekM&M
615-EmmaĆwiklak-
616-PIOTRDANIK-
617-GrzegorzDereń-
618-AleksandraDobrowolska-
619-ewadłużniewskaFGB
620-JacekDżugajNiezrzeszony
621-KrzysztofGacek-
622-DanielGarbacz-
623-MarekGlanowski-
624-maciejgłośnicki-
625-MalgorzataGrudzien-
626-RafałKaczmarskiKB Lupus Oleśnica
627-GrzegorzKaczorSpeed Busters
628-WojciechKasowskiKS Młodzi Wilcy
629-RyszardKawałkoerbud
630-JakubKielar-
631-RyszardKlimasJTST Jedlina -Zdrój
632-RyszardKlita-
633-RadosławKłeczekASA TEAM - BIEGIEM PO ZDROWIE / POLGER TRANSPORT
634-KamilKmieciński-
635-TomaszKonieczko-
636-BartłomiejKrawczyszyn-
637-TomaszKrzystek-
638-TomaszKrzywicki-
639-TomaszKubiakKB Harcownik
640-MariuszKubicz-
641-krystiankubikkp psp ząbkowice śląskie
642-ŁukaszKulczewskiKB Vamos Amigos Wrocław
643-WojciechKurzyp-
644-MagdalenaKwiekM&M
645-OleksandrLabziukAhilles Leszno
646-DominikaLeszczyńskaULKS BystrzycaKlodzka
647-MartaLewicka-
648-JustynaŁęczek-
649-MARIANMACHOŃ-
650-MartaMalinowskaFajna Grupa Biegowa
651-PiotrMałas-
652-TomaszMarszał-
653-ŁukaszMuc-
654-RyszardMydłowski-
655-RyszardNesterewicz-
656-PawełNiewiadowski-
657-AndrzejNowickiWielka Sowa
658-GrzegorzOpiołaFajna Grupa Biegowa
659-DorotaOrzechowska-
660-RyszardOsadnik-
661-RyszardOsadnik-
662-MateuszOstapiukPark Rowerowy Czarna Góra
663-MichałOstrowskiStrzeliński Klub Biegacza
664-PawełOstrowskiStrzeliński Klub Biegacza
665-ZbigniewPierun-
666-PiotrPopielFajna Grupa Biegowa
667-MichalPtak-
668-MichałPtakREBELIA
669-BłażejRejnowski-
670-StudzinskiRobertJuvenia Glucholazy
671-MariuszRyży-
672-RafałSendeckiGrupa Biegowa Wałbrzych
673-RafałSendeckiGrupa Biegowa Wałbrzych
674-ArturSkowronek-
675-ArturSkowronek-
676-MarcinSkrzypinski-
677-rafałsopuchkp psp ząbkowice śląskie
678-TomaszStachnik-
679-MarcinStaromłyńskiKs. Krotosz
680-IrekSzczepaniakREBELIA
681-radosławszmit-
682-DawidSzostopal-
683-NikodemSzyminczak-
684-JacekŚliwinskisamotny wędrowiec
685-TOMASZTANDERESZCZAK-
686-MariuszTokarczykGimnazjum św. Franciszka Auto-Tech Legnica
687-ZbigniewTyka-
688-JerzyUliaszL.K.S.Iskra Jaszkowa
689-MarekUrbański-
690-katarzynawąchała-
691-GrzegorzWołczykSparta
692-JACEKWRÓBELGRABISZYŃSKI
693-MarekWydmuchKP PSP Ząbkowice Śląskie
694-DANIELWYRZUCKI-
695-sławomirzapałaMAKERIS TEAM
696-MarekZbyryt-
697-DamianZiomek-
698-EwelinaZiomek-
699-AgataŻuk-