<


Lista zapisów na SUPERMARATON REWAL BIKE SYSTEM Niechorze 2014-06-21
formularz lista regulamin
l.p. imię nazwisko płeć miejscowość dystans rodzaj roweru drużyna numer opłata godzina startu
1ROMANKRUPAMGRYFICEULTRASZOSAK.R.GRYFLAND GRYFICETAKXXXM6
2DARIUSZSTALEWSKIMGRYFICEULTRAINNYK.R.GRYFLAND GRYFICETAKXXXM4
3PIOTRSIUPKAMGRYFICEULTRASZOSAK.R.GRYFLAND GRYFICETAKXXXM5
4RYSZARDDZWONNIKMGRYFICEMEGASZOSAK.R.GRYFLAND GRYFICETAKXXXM5
5JANDOROSZKIEWICZMBIAŁYSTOKULTRAINNYK.R.GRYFLAND GRYFICETAKXXXM5
6MAREKZADWORNYMGRYFICEULTRAINNYK.R.GRYFLAND GRYFICETAKXXXM5
7URSZULAZADWORNAKGRYFICEMEGAINNYK.R.GRYFLAND GRYFICETAKXXXK4
8AndrzejKotMMurowana GoślinaMEGASZOSAŻwawe DziadkiTAKXXXM6
9TomaszBońkowskiMTrzebiatówMEGASZOSATAKXXXM3
10EugeniuszKoralewskiMWolsztynMEGASZOSATEAM KARGOWATAKXXXM6
11MarekHniteckiMKołobrzegMEGASZOSATAKXXXM4
12TOMASZALBRECHCIŃSKIMSZCZECINMINIINNYTAKXXXM3
13RobertSikoraMBarlinek - MoczkowoMINISZOSATAKXXXM5
14SzymonKoziatekMZawiercieULTRASZOSA6.00TAKXXXM4
15BartłomiejHodylMStargard SzczecińskiMINISZOSASTC STARGARDTAKXXXM3
16LechJewtuszkoMSzczecinMINISZOSASzczecin na RowerachTAKXXXM6
17PIOTRCHMIELEWSKIMSTARGARDMEGASZOSATUROWSKI ROWERYTAKXXXM3
18AndrzejSierpińskiMGorzów Wlkp.MINIINNYTAKXXXM5
19BOGUSŁAWPAZOŁAMLESZNOMINISZOSALKK LESZNOTAKXXXM5
20ZenonTarnawskiMŚwinoujścieMEGAINNYKS Uznam Ś-cieTAKXXXM6
21StanisławStaniszewskiMGoleniówMEGASZOSACALBUD PRESTOTAKXXXM5
22KAZIMIERZOZGAMKOSZALINMINISZOSAniezrzeszonyTAKXXXM5
23PiotrBąkowskiMszczecinMEGASZOSAPresto Calbud SzczecinTAKXXXM5
24ZenonMielnikMKołobrzegMINISZOSAM5
25WłodzimierzBiłatMKołobrzegMEGAINNYBicykl KołobrzegTAKXXXM6
26LechKANIGOWSKIMSŁUPSKMEGAINNYTAKXXXM5
27ArkadiuszCieślaMBykówULTRASZOSATAKXXXM3
28Dariusz StankowskiMSłupskMEGASZOSAM4
29DanielStankowskiMSłupskMINISZOSAM2
30GrzegorzStachowiakMGryficeULTRASZOSATAKXXXM6
31WacławByczkowskiMWałbrzychULTRASZOSAKKZKklasykklodzki.comTAKXXXM6
32BielAndrzejMPoliceMEGASZOSAGóral PoliceTAKXXXM5
33AndrzejBalcerzakMPoliceULTRASZOSACalbud Presto SzczecinTAKXXXM5
34EdwardKuczmarzMWrocławULTRASZOSAFelt Harfa-HarrysonTAKXXXM6
35MIROSŁAWBEDNARSKIMGryficeMINIINNYK.R.GRYFLAND GRYFICETAKXXXM3
36MARIUSZJANOWSKIMGryficeMINISZOSAK.R.GRYFLAND GRYFICETAKXXXM3
37KATARZYNA KRETKIEWICZKGryficeMEGAINNYK.R.GRYFLAND GRYFICETAKXXXK2
38JADWIGASTALEWSKAKGRYFICEMINIINNYK.R.GRYFLAND GRYFICETAKXXXK3
39PawełWojciechowskiMŚwiebodzinULTRAINNYTAKXXXM3
40PawełWidelskiMKołobrzegMINISZOSATAKxxxM5
41DanielMichałowskiMŚwinoujścieMEGAINNYM3
42ZdzisławKalinowskiMchoszcznoULTRASZOSAKaldor - VoyagerM5
43ArkadiuszZmyślonyMKoźmin Wlkp.MEGASZOSAAGK Koźmin Wlkp.M4
44karolzarosaMgryficeMEGAINNYsamotny wilkTAKXXXM4
45BogdanPoborskiMSzczecinMINISZOSASCOTT-ODLO-Road-Racing-TeamTAKXXXM5
46DariuszSolskiMStargard SzczecińskiMINIINNYSTC Stargard SzczecińskiTAKXXXM5
47BogdanJankowskiMGarzynMINISZOSALKK LESZNO Drużyna SzpikuTAKXXXM5
48AdamGulbinowiczMGoleniówMEGAINNYLEGIONY ULICYTAKXXXM4
49KrzysztofCzubiniakMSkwierzynaULTRASZOSAAGROSNET TEAMM2
50ArkadiuszRobakMPniewyULTRASZOSAOdjechani-Team.plM3
51RemigiuszOrnowskiMGdańskULTRASZOSATAKXXXM3
52DariuszPaminMPiłaMINISZOSAFriends of Glass 1TAKXXXM4
53MarekKluczyńskiMPiłaMINISZOSAFriends of Glass 1TAKXXXM2
54StanisławStaniszewskiMGoleniówMEGASZOSACALBUD PRESTO SzczecinM5
55JadwigaWieczorekKŚwinoujścieMINIINNYKS UZNAMTAKXXXK6
56StanisławWieczorekMŚwinoujścieMEGAINNYKS UZNAMTAKXXXM6
57PawełMaćkowiakMujścieMINISZOSAFriends of Glass 1TAKXXXM5
58KAZIMIERZZAWADZKIMGORZÓW WLKP.MINIINNYTAKXXXM6
59JarosławPrzybylakMLesznoMINISZOSALKK Leszno Drużyna SzpikuTAKXXXM4
60NataliaPrzybylakKLesznoMINISZOSALKK Leszno Drużyna SzpikuTAKXXXK1
61SandraPrzybylakKLesznoMINISZOSALKK Leszno Drużyna SzpikuK2
62ZdzisławNowakMSwinoujścieMINISZOSAKS " Uznam" M7
63JanKostrzewskiMNeklaMINISZOSATAKXXXM5
64PawełMakowskiMŚwiebodzinMEGASZOSATAKXXXM3
65Dariusz SzulgoMSzczecinMEGASZOSATAKXXXM4
66WigosławJakubowiczMPoznańMEGASZOSADrużyna SzpikuTAKXXXM5
67MaciejChmielewskiMStargard SzczecińskiMINISZOSASTC Stargard SzczecińskiM4
68SebastianNajdaMPiłaMINISZOSAFriends of Glass 1TAKXXXM4
69RyszardKowalskiMGościnoMINIINNYTAKXXXM3
70MarekCiechańskiMWęgorzynoULTRASZOSASTR ŚwidwinTAKXXXM2
71AGATACZEKINKStargard SzczecińskiMINISZOSASTCK2
72MarcinOzgaMSzczecinMINISZOSATAKXXXM3
73RAFAŁGIERLICZMKOŁOBRZEGMINIINNYKTC KOŁOBRZEGM3
74DanielMichałowskiMŚwinoujścieMEGAINNYTAKXXXM3
75MariuszStaszakMŚremULTRASZOSATAKXXXM4
76FerdynandMalakMLesznoMEGASZOSATAKXXXM6
77ArkadiuszRobakMPniewyULTRASZOSAOdjechani-Team.plM3
78MariuszSadowskiMSzczecinULTRASZOSAAGA TEAM MTBM4
79BartoszKasprzykMBolesławiecMINISZOSAXTRaBike TeamTAKXXXM3
80TomaszMarchelMSolec kujawskiMEGAINNYTAKXXXM2
81LeszekMarchelMSolec kujawskiMINISZOSATAKXXXM5
82AGATACZEKINKStargard SzczecińskiMINISZOSASTC StargardK2
83ZdzisławRepsMJelenia GóraMEGAINNYTAKXXXM6
84MarekJaniszewskiMBelęcinMEGASZOSAORZEŁ BelęcinTAKXXXM4
85MarekSzeszkoMZawidówMEGASZOSATAKXXXM4
86AgnieszkaMorelKGorzów WielkopolskiMINIINNYAGA TEAM MTBTAKXXXK3
87RafałMorelMGorzów WielkopolskiMINIINNYAGA TEAM MTBTAKXXXM4
88KrzysztofOlenderMWarszawaMINISZOSATAKXXXM3
89KrzysztofWróbelMSzczecinMEGASZOSACalbud Presto SzczecinM4
90MaciejLewandowskiMJelenia GóraMINIINNYTAKXXXM6
91PawełCicheckiMMaszewoMINISZOSAUKS RATUSZ MASZEWOTAKXXXM3
92Rafał WalkowskiMSzczecinMEGAINNYTAKXXXM6
93krzysztoflasotaMtorunMINISZOSACarbon teamM5
94KingaNowakKŻagańMEGASZOSATAKXXXK6
95BronisławNowakMŻagańMEGASZOSATAKXXXM6
96MałgorzataKubickaKNowogardMEGASZOSATAKXXXK4
97ArkadiuszKuraszMKoszalinULTRAINNYDZIKI KOSZALINTAKXXXM3
98KrzysztofHamułkaMŚwieszynoULTRAINNYDZIKI KOSZALINTAKXXXM3
99JanuszZabielskiMTORUŃMINIINNYM5
100TeresaOstrowskaKMoryńULTRASZOSATAKXXXK6
101ZygmuntMatejczukMSwnoujscieMINISZOSATAKXXXM7
102BartłomiejZającMŚwinoujścieMEGAINNYTAKXXXM3
103KrzysztofKnaśMWrocławMEGAINNYTAKXXXM4
104TadeuszHabajMZabrzeMEGASZOSAM6
105KrystianGliszczyńskiMŁobezMEGASZOSAszosa.orgM2
106MarianKolodziejskiMDzierżoniowULTRASZOSATAKXXXM5
107AnnaKruczkowskaKTrzebiatówMEGASZOSALUKS FalaTAKXXXK4
108CzesławaKruczkowskaKTrzebiatówMEGAINNYLUKS FalaTAKXXXK2
109MarzenaKruczkowskaKWrocławMEGASZOSALUKS FalaTAKXXXK2
110TomaszGapińskiMSzczecinMEGASZOSASzczecin na RowerachTAKXXXM5
111EwaGapińskaKSzczecinMINISZOSASzczecin na RowerachTAKXXXK4
112TomaszŻukowskiMGorzów WielkopolskiMINISZOSAŻukowscy TeamTAKXXXM1
113MagdalenaJaniszewskaKKościerzynaMINIINNYTAKXXXK3
114ŁukaszGóreckiMŻerkówMINISZOSATAKXXXM3
115AdamLucarzMberlinMINISZOSA1TAKXXXM4
116MarianKłosMZbaszynekMINISZOSATAKXXXM5
117RadosławPietrzakMStargard SzczecińskiMINISZOSASTC StargardTAKXXXM3
118PiotrPrzybyszMGdyniaMEGASZOSAM5
119MarcinSzymańskiMWarszawaULTRAINNYTAKXXXM3
120PiotrCynowskiMRacławMEGASZOSAKolarze GorzówM4
121AgnieszkaWolantKKołobrzegMINISZOSAKTCTAKXXXK3
122AdamWolantMKołobrzegMINISZOSATAKXXXM3
123RomanŻycińskiMSzczecinMEGASZOSAWP TRANSM3
124GrzegorzZiobrowskiMBarlinekMEGASZOSABarlinecka Grupa KolarskaM3
125TadeuszZagdanskiMStargard SzczecinskiMINISZOSASTC - STARGARD SZCZECINSKITAKXXXM7
126TomaszIgnasiakMCzerwienskULTRASZOSALubuszanie 73M4
127ADAMLITAROWICZMDRAWSKO POMORSKIEULTRASZOSA-----------TAKXXXM5
128MICHAŁBANDROWSKIMDRZONKÓWMEGAINNYM3
129JacekLasotaMTrzebnicaMEGASZOSAKKS TRZEBNICATAKXXXM2
130MateuszLasotaMTrzebnicaMINISZOSAKKS TrzebnicaTAKXXXM2
131KRZYSZTOFKWIATKOWSKIMLUBOŃMINISZOSABLUMEN TEAMTAKXXXM3
132MałgorzataGrucaKKobylankaMEGAINNYWMP GrucaTAKXXXK3
133PrzemysławGrucaMKobylankaMEGAINNYWMP GrucaTAKXXXM3
134BartoszGawrońskiMKołobrzegMINIINNYTAKXXXM4
135MarekMarkiewiczMPoznańMINISZOSATAKXXXM4
136Jerzy PikułaMGorzów WlkpULTRASZOSATAKXXXM5
137JakubPiotrowskiMKościanMINIINNYLKK Leszno Drużyna SzpikuTAKXXXM1
138WALDEMARWOJSZNISMSTARGARD SZCZECIŃSKIMINISZOSASTC STARGARD TAKXXXM6
139HENRYKantonowiczMSTARGARG SZCZECINSKIMINISZOSATAKXXXM6
140StanisławDołmatMGorzów Wlkp.ULTRASZOSATAKXXXM5
141AndrzejBinkowskiMBarlinekULTRASZOSABarlinecka Grupa KolarskaTAKXXXM5
142robertfeknerMlubońMINISZOSA-TAKXXXM4
143RobertWysokińskiMSzczecinULTRASZOSACALBUD PRESTO SZCZECINTAKXXXM3
144AgnieszkaPawlaczekKPrusiceMINIINNYTAKXXXK3
145TomaszPawlaczekMPrusiceMINIINNYTAKXXXM3
146JERZYWITKOWSKIMŚWIDWINMEGASZOSASTR ŚWIDWINTAKXXXM6
147MarcinRuszkiewiczMSulechówMEGASZOSARant teamM2
148MariuszTruszkiewiczMGryfinoMEGASZOSATAKXXXM4
149ArturSzyszkaMBarlinekULTRASZOSABarlinecka Grupa KolarskaTAKXXXM4
150ZBIGNIEWDUDASMBarlinekULTRAINNYGRYFLAND GRYFICETAKXXXM4
151MaciejWolanowskiMKamień PomorskiMINISZOSATAKXXXM4
152MateuszTrzeciakowskiMSolec KujawskiMEGASZOSAAUTOSM2
153KrzysztofSikoraMŚwidwinMEGASZOSASTR ŚwidwinTAKXXXM5
154JanKowalewskiMŚwinoujścieULTRASZOSAUznamTAKXXXM6
155TomaszHofmanMLusówkoMEGASZOSATAKXXXM3
156TomaszWojtkowiakMNietążkowoMINISZOSAM2
157krzysztoflasotaMtorunMEGASZOSACarbon teamM5
158STANISŁAW JUTELM TrzebiatówMEGASZOSA MASTERS - GRYFICETAKXXXM6
159WaldemarPytelMStargard SzczecińskiMINISZOSATTRiR TAKXXXM5
160TomaszGapińskiMSzczecinULTRASZOSASzczecin na Rowerach start 4 ranoM5
161PawełWojciechowskiMŚwiebodzinULTRAINNYUltra I 4:00M3
162ZygmuntMatejczukMSwinoujscie MINISZOSAM7
163MarcinKupiecMCerekwicaMEGAINNYBike Family TeamTAKXXXM2
164ArkadiuszPietruszewskiMNowogardMEGAINNYTAKXXXM4
165JanuszPietruszewskiMNowogardMEGAINNYTAKXXXM6
166RobertPastusińskiMWrocławMEGAINNYTAKXXXM4
167ArekLenkiewiczMSzczecinMINISZOSAFast-AgrotransTAKXXXM4
168MartaKwidzińskaKBolszewoMEGASZOSAK2
169PawełKoralewskiMPoznańMEGAINNYM3
170PiotrKaczorMMaszewoMINISZOSAUKS Ratusz MaszewoTAKXXXM3
171Paweł WochMBiestrzykówMEGASZOSATAKXXXM4
172WŁODZIMIERZWRÓBELMGOLINAMEGAINNYTAKXXXM3
173DariuszKruczkowskiMTrzebiatówMINIINNYTAKXXXM4
174DariuszKaczynskiMmierzynMEGASZOSATAKXXXM5
175KRZYSZTOFŁAŃCUCKIMWROCŁAWULTRASZOSAKKS TRZEBNICAM6
176IRENAKOSIŃSKAKWULTRASZOSAKKS TRZEBNICAK5
177MaciejKasprzykMBolesławiecULTRASZOSAXtraBike.plTAKXXXM3
178ZygmuntŁójMSosnowiecMEGASZOSATAKXXXM6
179PiotrMazurekMKamień PomorskiMINISZOSATAKXXXM3
180StanisławBosychMGryficeMINISZOSATAKXXXM6
181WieslawLasotaMTrzebnicaMEGASZOSAKKS TrzebnicaTAKXXXM5
182WiesławMarchlewskiMGdańskULTRASZOSAgodzina 6TAKXXXM3
183TadeuszPorzucekMGostyńULTRAINNYstart 4:00 GKR GostyńTAKXXXM6
184SzymonŚwitałaMMierzynMINISZOSAColumbus Coffee GalaxyTAKXXXM3
185DominikGajlewiczMMierzynMINISZOSAColumbus Coffee GalaxyTAKXXXM3
186RomanWęglarskiMTrzebnicaULTRASZOSAKKS TRZEBNICATAKXXXM5
187BarbaraWęglarskaKTRZEBNICAMEGASZOSAKKS TRZEBNICATAKXXXK5
188BogusławZielińskiMTRZEBNICA/BrochocinMINISZOSAKKS TRZEBNICATAKXXXM6
189HenrykZiębaMTRZEBNICAMEGASZOSAKKS TRZEBNICATAKXXXM6
190MateuszWojtkowiakMZielona GóraMINISZOSAM3
191ElżbietaMachoyKLesznoMINIINNYLKK Leszno Drużyna SzpikuTAKXXXK5
192HenrykTrzopMLesznoMINIINNYLKK Leszno Drużyna SzpikuTAKXXXM6
193MaciejZgutkaMSzczecinMEGASZOSATAKXXXM3
194WitoldBuczyńskiMSzczecinULTRAINNYSznupaTeam godz. 4.00TAKXXXM6
195ZbigniewKustraMSzczecinMINISZOSASzczecin na RowerachTAKXXXM5
196JulitaWilkKPoliceMINIINNYTAKXXXK2
197TomaszWąsatyMŻarowoMINISZOSASTC Stargard SzczecinkiTAKXXXM3
198piotrjulkowskiMOsiek ad WisłąMINISZOSATAKXXXM3
199MichałMiazgaMDZIERZONIÓWMEGASZOSAMIAZGAM3
200andrzejBłauciakMWrocławMEGASZOSASzerszenie TrzebnicaTAKXXXM5
201JarosławKosickiMSwarzędzMINISZOSATAKXXXM3
202JanuszPlesiewiczMWałczMINISZOSATAKXXXM6
203LUCJANWLAŹMSTEPNICAMINIINNYTAKXXXM4
204KazimierzCzekajMBialogardMINIINNYBTC "Orzeł" BiałogardM6
205ZbigniewSieleckiMBialogardMINIINNYBTC "Orzeł" BiałogardM6
206JózefBusseMŚremMINIINNYniezrzeszonyTAKXXXM6
207REMIGIUSZŁĄCZKAMWĄGROWIECMINISZOSABGŻ ESKA TEAMTAKXXXM3
208GrzegorzWieczerniakMGdyniaMEGASZOSATAKXXXM3
209ANDRZEJSKORUPSKIMKĄKOLEWOMINISZOSAŚMIGŁO OSIECZNATAKXXXM5
210MAŁGORZATAKOCIKKKSIĘGINICEMINISZOSASZERSZENIE TRZEBNICATAKXXXK5
211BRONISŁAWKOCIKMKSIĘGINICEMINISZOSASZERSZENIE TRZEBNICATAKXXXM5
212IreneuszLulaMGdyniaMEGASZOSATAKXXXM5
213RobertWierzbickiMMaszewoMINISZOSAUKS Ratusz MaszewoTAKXXXM3
214TomaszJarmowskiMMaszewoMINISZOSAUKS Ratusz MaszewoTAKXXXM2
215andrzejstaszakMwrześniaULTRASZOSATAKXXXM6
216WiesławAftarczukMKoszalinMEGASZOSATAKXXXM5
217DanielBorekMKoszalinMEGASZOSATAKXXXM3
218BronisławKrawczykMCzempińMEGASZOSAniezrzeszonyTAKXXXM7
219PiotrTałajczykMPoznańMINISZOSABGŻ ESKA TEAMTAKXXXM4
220PawełSojeckiMJaworznoULTRASZOSATAKXXXM3
221StanisławSłomianMBogdaniecMEGASZOSAsamTAKXXXM5
222ElżbietaKochańskaKWąbrzeźnoMEGASZOSATAKXXXK5
223PawełPeszMWrocławMEGASZOSAInsERT TeamTAKXXXM3
224DariuszNogaMŁagów LubuskiMEGAINNYInsERT TeamTAKXXXM3
225JanAmbroziakMSłubiceULTRAINNYgodzina STARTU : 04;00TAKXXXM7
226AleksanderBerdzikMPyrzyceMINIINNYTAKXXXM2
227MarekSobolewskiMKoszalinMEGASZOSATAKXXXM4
228RadosławSobieśMGdyniaMEGASZOSAM3
229Jarosław StójMŚwinoujścieMINISZOSA TAKXXXM4
230EwaSkórkaKŚwinoujścieMEGAINNYKS UznamTAKXXXK4
231JarosławMrallMGdańskMINISZOSATAKXXXM6
232MaciejZgutkaMSzczecinMINISZOSATAKXXXM3
233MichałKulikowskiMSzczecinMEGASZOSATAKXXXM3
234TomaszWolfMKoszalinULTRAINNYDZIKI KOSZALINTAKXXXM2
235TomaszKlimczakMStargard MINISZOSASTC Stargard TAKXXXM3
236ZbigniewWitkiewiczMStargard MINISZOSASTC Stargard TAKXXXM5
237JanuszkKochańskiMWĄBRZEŹNOMINIINNYTAKXXXM4
238PiotrPoprawskiMStrupinaMEGAINNYBike Family TeamM2
239RomanPrzychódzkoMKołobrzegMINISZOSAKTC KOŁOBRZEGTAKXXXM4
240SebastianPrzychódzkoMKołobrzegMINISZOSAKTC KOŁOBRZEGTAKXXXM1
241ZbigniewMaciaszczykMSzczecinMEGASZOSACalbud-PrestoM6
242TytusCzartoryskiMMorzecin MalyMINISZOSAM6
243MariuszKucharskiMPogorzelicaMINIINNYTAKXXXM4
244MaciejAndrzejczakMSzczecinMINIINNYTAKXXXM5
245RobertSzydłowskiMStargard SzczecinskiMINIINNYstc stargardTAKXXXM4
246GRAŻYNABALDYSZKWARSZAWAMINISZOSATAKXXXK6
247RYSZARDBALDYSZMWARSZAWAMINISZOSATAKXXXM6
248MaciejDukiewiczMGryficeMINISZOSACIPRTAKXXXM2
249PiotrMuchaMNIECHORZEMINISZOSACIPRTAKXXXM4
250JANNAPIERAJMRĄBINOMINISZOSATAKXXXM6
251PatrykWysopalMWarzegowoMINIINNYBike Family TeamM1
252GrzegorzWysopalMWarzegowoMEGAINNYBike Family TeamM3
253HENRYKBĘTLEWSKIMwidzinoULTRASZOSA,,STAKO" SLUPSKM4
254ArturKamedułaMKołobrzegMINIINNYZS nr 1 im. H.Sienkiewicza - K-gTAKXXXM1
255RobertHołodowskiMKoszalinMEGASZOSATAKXXXM3
256JustynaKuchalskaKKoszalinMEGASZOSATAKXXXK3
257JacekMiąsekMGryficeMINISZOSATAKXXXM3
258Władysław KaźmierczakMGryficeMINISZOSATAKXXXM5
259PiotrChlebiczMSieradzMINISZOSATAKXXXM4
260MAGDALENAZINKOWSKAKKOBYLNICAMINISZOSASOUS LE VENTTAKXXXK2
261AndrzejGuzińskiMGdańskMINISZOSATAKXXXM4
262KrzysztofBladoszewskiMSzczecinMINISZOSAFast AgrotransTAKXXXM4
263GrzegorzKowalMŚwiebodziceULTRASZOSAGVTTAKXXXM2
264RyszardKrykMbierutówMEGASZOSATAKXXXM5
265MateuszWasilewskiMSłubiceMINISZOSATAKXXXM2
266DariuszWasilewskiMSłubiceMINISZOSATAKXXXM4
267JowitaKoniecznaKRadaczewoMINIINNY--K3
268PrzemyslawSarlejaMStargard SzczecińskiMINISZOSASTC Stargard TAKXXXM4
269TadeuszHOŁUBICKIMTRZEBNICAMEGASZOSASzerszenie TrzwebnicaTAKXXXM6
270BożenaŚmiałkoKWrocławMINIINNYK4
271MichalPlominskiMKrakówMINISZOSATAKXXXM4
272DariuszWlazloMNiemczMINISZOSATAKXXXM4
273MałgorzataSzalewiczKSzczecinMEGASZOSACalbud Presto SzczecinTAKXXXK4
274BogdanKoniecznyMŚroda ŚląskaMINISZOSA50upATTAKXXXM6
275EwaHinzKKamień PomorskiMINISZOSATAKXXXK5
276MirosławWojdaMKoszalinMINISZOSADziki KoszalinM3
277henrykfortońskiMwalbrzychULTRAINNYbrakM5
278KatarzynaAdamowiczKKluczborkMEGAINNYproszę o start w pierwszej grupie megaTAKXXXK4
279MariuszKurlapskiMŚwidwinMINIINNYSTR ŚwidwinTAKXXXM3
280MieczysławAdamowiczMKluczborkMINISZOSATAKXXXM7
281KrzysztofBajMLipianyMINISZOSACYKLISTA LipianyM3
282GrzegorzOlszewskiMBielkowoMINISZOSASTC StargardTAKXXXM2
283MichałBramorskiMKołobrzegMINIINNYTAKXXXM3
284AnnaStachowiczKPrusiceMINIINNYTAKXXXK2
285WojciechZmarzłyMPrusiceMINIINNYTAKXXXM2
286PiotrProszowskiMPorajMINIINNYTAKXXXM4
287andrzejbrodziakMtrzebnicaMINISZOSAKKS TrzebnicaTAKXXXM4
288RobertWojciechowiczMKarlinoMEGAINNYTAKXXXM4
289TomaszŚledzionaMStargard SzczecińskiMINISZOSASTC STARGARDTAKXXXM2
290MirosławKłaczyńskiMWrocławMINISZOSATAKXXXM3
291EdwardHołowczakMBarlinekMINISZOSABarlinecka Grupa KolarskaM4
292WiesławaProkopczykKTrzebnicaMINISZOSASZRSZENIE TRZENICATAKXXXK4
293MarianPrzybylskiMTrzebnicaMEGASZOSASZERSZENIE TRZEBNICATAKXXXM5
294RyszardBorysiewiczMKoszalinMINISZOSADziki KoszalinTAKXXXM6
295CzesławAnkudowiczMDołujeMINISZOSATAKXXXM6
296RyszardSzelkowskiMStargard SzczecińskiMINISZOSATEAM ZMECHM5
297BarbaraKwaśniewskaKLesznoULTRAINNYAstromal/Lkk Leszno/ Drużyna SzpikuTAKXXXK4
298PIOTRJAKUBOWSKIMGORZÓW WLKPMEGASZOSAPRZYSTAŃ GORZÓW WLKPTAKXXXM6
299MarcinBernyMWysokaMINISZOSANiceFellowsTAKXXXM3
300WaldemarBiałekMŚwidwinMEGASZOSASTR- ŚwidiwnTAKXXXM5
301RYSZARDKOŁACKIMWĄGROWIECMINISZOSAMERX TEAM WągrowiecTAKXXXM6
302EligiuszLechMSzczecinMEGASZOSAITAL-AUTO TEAM SZCZECINTAKXXXM5
303MieczyslawPietrzakMszczecinMINIINNYTAKXXXM7
304ŻanetaJankowskaKGarzynMINIINNYLKK LesznoTAKXXXK4
305KrzysztofTorMKrakówMINIINNYTAKXXXM4
306GerardSamolMZieleniewoMINISZOSAKTC KołobrzegTAKXXXM4
307ZuzannaSamolKKołobrzegMINISZOSAKTC KołobrzegTAKXXXK1
308MarianKarpielMGryficeMINISZOSAKS MASTERS GRYFICETAKXXXM5
309SławomirSiełaczMPłotyMINISZOSAKS MASTERS GRYFICETAKXXXM5
310AndrzejŚwiątekMGryficeMINISZOSAKS MASTERS GRYFICETAKXXXM6
311MateuszRaciborskiMGryfinoMEGAINNYDrużyna SzpikuTAKXXXM2
312RadosławRoszkowskiMTrzygłówMINISZOSAKS MASTERS GRYFICETAKXXXM3
313HenrykModlińskiMGryficeMINISZOSAKS MASTERS GRYFICETAKXXXM6
314Jacek BiałekMGryficeMINISZOSAKS MASTERS GRYFICETAKXXXM3
315TomaszJędzuraMŚwieszewoMINISZOSAKS MASTERS GRYFICETAKXXXM3
316Sebastian MigalskiMGryficeMINISZOSAKS MASTERS GRYFICETAKXXXM3
317EugeniuszKuleszaMGryficeMINISZOSAKS MASTERS GRYFICETAKXXXM5
318MarianJanickiMGryficeMINISZOSAKS MASTERS GRYFICETAKXXXM5
319KrzysztofSkrobotMGryficeMINISZOSAKS MASTERS GRYFICETAKXXXM3
320MarekRaciborskiMGryfinoULTRASZOSADrużyna Szpiku / PGE GiEK SA O. ZEDO - start 4:00TAKXXXM4
321Grzegorz HinnelMSzczecinMINISZOSATAKXXXM6
322BogusławŻukowskiMGorzów WielkopolskiMINISZOSAŻukowscy TeamTAKXXXM3
323KacperOrłowskiMKamień PomorskiMINISZOSATAKXXXM2
324PiotrNapierałaMPoznańMINISZOSAFTI Racing TeamM3
325JanuszLampartMStargard Szczeciński MINISZOSASTC StargardTAKXXXM7
326TadeuszSowaMStargard SzczecińskiMINIINNYSTC StargardTAKXXXM7
327ArturBasalakMSzczecinMINIINNYSzczecinTAKXXXM4
328TADEUSZ BRYCHCYMKARGOWAMINISZOSATEAM KARGOWATAKXXXM5
329Przemysław CiździelMBrzeg DolnyMINIINNYM3
330RomanWoźniewiczMTrzebiatówMINISZOSATAKXXXM4