Lista zapisów na Bieg Niepodległości 2014-11-10
formularz lista regulamin
l.p. numer imię nazwisko płeć miejscowość klub opłata
1108GrzegorzForyckiMLegnicaPiekary Centrum FitnessTAK
2MarcinPaźMZabrodzie-
3143MIECZYSŁAWWOJDYŁAMWROCŁAWniezrzeszonyTAK
4JulitaWróblewskaKWarszawa
5128TomaszMuraszkoMLegnicaTAK
6GrzegorzKaniorM58-506 Jelenoa GóraORANGETAK
7MieczysławSalaM58-506 Jelenoa GóraOrange
8AureliaGieryszowskaKNowogrodziec
9OskarSzkudłoM59-160 RadwaniceZadzior Buczyna; Gmina RadwaniceTAK
10MariuszBABIJMLegnicaTAK
11MichałKowalskiMCzerwieńskMichNET - Ronin Czerwieńsk
12OskarSzkudłoM59-160 RadwaniceZadzior Buczyna, Gmina RadwaniceTAK
1342Wioletta MazurKLegnicaFitness Piekary LegnicaTAK
14ŁukaszPanasiukMJaworTAK
153ElżbietaKościkKLegnicaKB LEW LEGNICATAK
16AgnieszkaKrótkaKLegnicaDrużyna SzpikuTAK
17JanuszFerencMLudwikowice Kl.usks ludwikowiceTAK
18114Arkadiusz MaciejewskiM59-220 LegnicaTAK
19KarolinaGłowackaKBolesławiecTAK
20EwaBaranK59-216 SpalonaKB LEW LEGNICA
21JacekTekieleMLegnicaFeniks LegnicaTAK
22sandradąbekKlegnica
2371EwaKumpinKLegnicaTAK
2415Anna MendakKLegnicaTAK
25Patrycja LiszkiewiczKLegnica
2616AgataSkopKLegnicaTAK
27AgnieszkaPietruchaKLegnicaKB LEW
28104KrystianTrzmielewskiMLegnicaGoggle Pro Active Eyewear TeamTAK
29AdrianDębickiMLegnica
30JerzyDąbrowskiMPolkowiceDrużyna Szpiku KGHMTAK
31MariuszMiernickiMDzierżoniówTAK
32KrzysztofJaśkowskiMZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJATAK
33AnnaJaśkowskaKZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJA
34MarianŻukowskiMKwiatkowiceKrokus KwiatkowiceTAK
35MałgorzataKlimowicz-BodysKWrocławFAST FOOT OpoleTAK
36danielprykaMlegnica
3789MarekTryfonMLegnicaTAK
38MikołajWitczakM58-260 BielawaniezrzeszonyTAK
39RyszardKawałkoMLegnicaKB Lew LegnicaTAK
4036MichałBiskupMNowa Wieś LegnickaTAK
41MarcinKowalczykMChojnów
42KatarzynaWójcikKSpalona, 59-216 Kunice
43EwelinaWilkKZłotoryjaOlaws Złotoryja
4422JanuszKozyraMLegnicaKB LEW LEGNICATAK
45132szymonkasprowskiMlegnicaTAK
46DARIUSZPOSZELĘZNYMWARSZAWA
47MaciejPawlinowMJaworTAK
48RafałDudekMLegnicaTAK
49RobertKarwackiMJaworSIG LegnicaTAK
5035MarekMarkowskiMLegnicaKS Feniks LegnicaTAK
51SebastianKoziołMLegnica
52AnnaJasińskaK59-220 Legnica
53KrzysztofKaszanekMLubinTAK
54KatarzynaKłosowiczKLegnica
55ŁukaszGradMLegnicaKB LEW LEGNICATAK
56Alicja KozdrońKLubin
57DARIUSZKOZDROŃMLUBIN
58JacekBartodziejskiM58-140 Jaworzyna Śląska
59HenrykOstropolskiMDzierżoniówWKB Piast Wrocław
60JuliaNowackaKOleśnicaKB Szerszeń OleśnicaTAK
61ArkadiuszNaporaMTwardogóraTAK
62IlonaMaćkewiczKLubin
63AgnieszkaŁukomskaKLubin
64MałgorzataŚwiatłońKchojnówTAK
65PawełDanekMLegnicaTAK
66JanuszWojnarowiczMZgorzelecEDI TEAM ZgorzelecTAK
67Mirosław GórnickiMJELENIA GÓRALZS TAK
68PiotrRostkowsiMJelenia GóraLZS TAK
69RYSZARDNOWAKOWSKIMJELENIA GÓRATAK
70tadeuszszołuchaMlegnicakb lew legnica
71100PiotrOskwarekMTrzebuniaTAK
7223MARIUSZMARCINIAKMLUBINamatorTAK
73PiotrMatusikMLegnicaFeniks Legnica
74NataliaKarpiakKLegnicaEylert Legnica
75MagdalenaPańczukKLegnicaEylert Legnica
76krzysztofklausMwroclaw
77SzymonLatałaMŚroda ŚląskaTAK
7829AndrzejKołodziejMMiłkowiceBiegająca Kasta Miedziowego MiastaTAK
7930MichałKołodziejM59-222 MiłkowiceOSP MiłkowiceTAK
80MarekKozłowskiMJaworTAK
8147RomanPolanowskiMLegnica--
82AnnaŻurakowskaKLegnicaFITNESS PIEKARY LEGNICATAK
83MaciejLechMLubinBiegająca Kasta Miedziowego Miasta
84IgorLechMLubinBiegająca Kasta Miedziowego Miasta
85TomekLiebertMLegnicaSTIGAL Legnica
86117SzymonPrzysuchaMLegnicaTAK
87KrzysztofWinnickiMKrzeczyn Wielki
88AgnieszkaWinnickaKKrzeczyn Wielki
8926DamianDzwonkowskiMLegnicaTAK
90KrzysztofSpychalskiMLegnicaZSB LEGNICA
91WitGrosickiMLegnicaFeniks Legnica
92GrzegorzMużyłoMRujaKB LEW Legnica
93KamilBoguckiMLegnicaFeniks LegnicaTAK
94GRZEGORZKARANKIEWICZMLEGNICAFeniks LegnicaTAK
95SZYMONPIĘDELMZłotoryjaOlaws ZłotoryjaTAK
96ANNAMARCINEKKLEGNICAArena fitness&squash Legnica
97EdytaSZYMKOWIAKKSnowidzaFITNESS PIEKARY LEGNICATAK
98ZBIGNIEWSZEWCMJAWORnzTAK
99AndrzejKosiołM51-649 WrocławWKW WiadrusTAK
10040henrykambrosiewiczMlegnicakb lew legnicaTAK
101LucjanStudziennyMLubinemerytTAK
102MaciejDrozdMKrakówTAK
10379MartaSzumańskaKLegnicaTAK
104RomanFitaMKOŻUCHÓWŚwiat Maratończyka KożuchówTAK
105103MarekAndruchówMLegnicaTAK
106ArkadiuszSaramaM59-300 LubinBiegająca Kasta Miedziowego MiastaTAK
107MateuszMadejMWilczy LasUKS TUKAN IwinyTAK
108ŁukaszGołąbekM59-220 Legnica
109GrzegorzDymM59-300 LubinBiegająca Kasta Miedziowego MiastaTAK
110DariaDymK59-300 LubinTAK
111MarekSobiłoMLubinBiegająca Kasta Miedziowego MiastaTAK
112MirosławJkubowskiM59-220 LegnicaKB LEW LEGNIATAK
113MariuszKozakM59-700 BolesławiecTYTUSTAK
114Jarosław LatuszekMGarwolintruchtacz.pl
115Agnieszka LatuszekKGarwolintruchtacz.pl
11681Joanna StankeKLegnicaTAK
11778AlicjaZielińskaKLegnicaniezrzeszonaTAK
118StanisławZadrożnyMGarwolinTAK
119AgnieszkaKonaszczukKLegnicaTAK
120MarekWojnowiczMLubkówTUKAN IWINYTAK
121101KrzysztofProńkoMLegnicaTAK
122irenamajłowskaKgorzów wlkpTAK
123aleksandermajłowskiMgorzów wlkpTAK
124MarcinNowakMLegnica
12533Dariusz FrydryckiMLegnicaTAK
12692JOANNAMALAKKLEGNICATAK
127DARIUSZBEŁDOWSKIMLegnicaFeniks Legnica
12813GrzegorzWężykMlegnicaNiezrzeszonyTAK
129EwaMoszyńskaKLegnicaKB LEWTAK
130PawełPłaskońMWołówKB Lew Legnica
131PaulinaKręcichwostKGłuchołazy
132MariuszKwapisMRujaKB Lew LegnicaTAK
13368annakłakKzielona góradrużyna gazety zielona góraTAK
13449DanielKociłowiczMLegnicaIRBET TEAMTAK
13554Agnieszka Skiba-KociłowiczKRzeszotaryIRBET TEAMTAK
13653IreneuszSkibaMRezeszotaryIRBET TEAMTAK
13752TomaszBekasMLegnicaVERGETAK
138PawełMatnerMNysaNYSA BIEGA
139Jacek MartyneczkoM59-300 LubinMTS Drużyna Szpiku KGHM
140MariuszTokarczykMLegnicaGimnazjum św. Fransiszka-Auto-Tech LegnicaTAK
141NataliaTomusiakKBudziszów WielkiKB LEW LEGNICATAK
14282ElżbietaZubkoK59-216 KuniceTAK
143EDYTASKRZYPAKLEGNICA
14443TeresaStabrowska-HuzarKLipceTAK
14570JacekSzewczykMLegnicaTAK
146Paweł JaszczyszynM59-230 ProchowiceTAK
147krzysztofSkuzaMLegnicastudio urody JULIA legnica ukl.NMP 5H
148ArkadiuszGierczakMLubin
149WiktorSzeligowskiMLegnicaTAK
150PawelBezkorowajnyMlegnicaTAK
151PrzemysławKoziołMLegnica
152KonradMarkiewiczMZłotoryja
153KamilSzmajMwrocławTAK
154PiotrKowalskiMwrocław
15532WadimSielutinMLegnicaamatorTAK
156NorbertchmielowiecMLegnica
157Tadeusz SzołuchaMLegnicaKB Lew LegnicaTAK
158WładysławMalinowskiM59-230 ProchowiceKrokus KwiatkowiceTAK
15950WojciechŚwiszczMLegnicaTAK
160BeataChmielkowskaKPolkowice
161EwaKonopskaKJerzmanowa
162MałgorzataSzeligaKBolesławiec
163Anna WermuthKLubin
164grzegorzkonopińskiMlubinDrużyna Szpiku
165KrystianBielawskiM59-220 LegnicaFreeKosmo
166MarcinWieczorekMIwinyTukan IwinyTAK
167PiotrDrozdMLegnicaKB LEW LEGNICA
168MartaSzumańskaKLegnicaTAK
169PawełNaporaMLegnicaCentrum Fitness Piekary
170MichałBrzezowskiKOsiecznicaTAK
17167SylwiaChmielewskaKLegnica (dolnośląskie)KB Lew/Drużyna SLDTAK
172EwelinaCebula-SołtysiakKProchowice
173KonradDuplaMWrocławTAK
174KamilHalotMLegnicaTAK
17531ARTURGUŁAJMLEGNICAKB LEW LEGNICATAK
176KrzysztofKozakiewiczMLegnicaTAK
177MarcinSkibaMRzeszotaryIRBET TEAMTAK
178Magdalena WitkowskaKJałowęsyIRBET TEAMTAK
17937DARIUSZCIERZNIEWSKIMLEGNICAKB LEW LEGNICATAK
180PawełOlechnowskiMLegnicaTAK
181ZbigniewGURYNMLEGNICATAK
182SławomirSawałaMLubinBiegająca Kasta Miedziowego MiastaTAK
183JerzyDygudajMBieniowiceKB LEW LEGNICATAK
184BartoszSzuberMLubin
185PiotrSzpigielMBraniewoJW 2980TAK
18665robertgilMlegnicaTAK
18769MaciejStecMLegnicaTAK
188BogusławWINTERMKrotoszyceTAK
189JANBIELAWSKIMŚCINAWASTART ŚCINAWA
19096ErnestOlesińskiMLegnicaMichał Wójcik TeamTAK
191MariuszRudewiczMLegnicaTAK
192AdamMorawskiMLubin 59-300niezrzeszonyTAK
193MaciejJaniaMJaworTAK
194MICHAŁLENKIEWICZM59-400 JAWORJKB TKKF JAWORZANIE JAWORTAK
19591IreneuszDrożdżMLEGNICATAK
196GrzegorzPlińskiMLegnica-TAK
197TadeuszZiołaMBogatyniaEDI TEAM ZgorzelecTAK
19897GrzegorzPietrukiewiczMLegnickie PoleTAK
19987JOLANTAKUCZYKKLEGNICAKB LEW LEGNICATAK
20086JAROSŁAW KUCZYKMLEGNICAKB LEW LEGNICATAK
201SandraGrygorowiczKLubinTAK
202DominikChrabołMLubinTAK
203Anna PaszkiewiczKZłotoryjaOlaws ZłotoryjaTAK
204126ŁUKASZKWIATKOWSKIMLUBINJASNA STRONA MOCYTAK
205SYLWERIUSZkicałaMLUBINMTS KGHM DRUZYNA SZPIKUTAK
206SEBASTIANKICAŁAMLUBINMTB OBISZÓW TEAM
207Włodzimierz SerafinMLegnicaKB Lew LegnicaTAK
208140mariuszrutkowskiMlegnicaamatorTAK
209KatarzynaDziekanowskaKWrocławamatorTAK
210JanuszMaczugowskiMKamienna GóraOldboys kamienna góraTAK
211NataliaLipińskaKLegnicaWSOWL
212AndrzejMarcinkiewiczMLegnicaKonfeks LegnicaTAK
213MichałKołodziejMZłotoryjaOLAWS Złotoryja
21412EdytaGorskaKLegnicaTAK
215PiotrHajtko M56-100 WołówTKKF WOŁOWTAK
21690Katarzyna DrągiewiczKLegnicaTAK
217PiotrJędrasikMLegnica-TAK
218januszwęgrzynMBrunówTAK
21988ŁUKASZŁABAJMLEGNICATAK
220121ŻanetaKirejKLegnicaZESPÓŁ PLACÓWEK SPECJALNYCHTAK
221119IRENEUSZROKOSZMLegnicaZESPÓŁ PLACÓWEK SPECJALNYCHTAK
222MichałHuzarskiMLegnicaDrużyna Szpiku
223118ArturRandlaM59-220 LegnicaNGB Korona LegnicaTAK
224142EwelinaTrzeciakKLegnicaTAK
22564PawełJaniakM5/31ZPSTAK
226marcinsmolanMlegnica
227FranciszekMoszyńskiMLegnica
228DanielKrzeczkowskiMLegnica
229Julia NowackaKOleśnicaKB SZERSZEŃ OLEŚNICA
230WiesławRadzickiMZłotoryjaNiezrzeszonyTAK
231Anna MiązekKLubinBiegajaca Kasta Miedziowego Miasta--
232MaciejHabaMWilków-OsiedleTAK
233JarosławMorawskiMLegnicaFENIKS LEGNICA
23476Piotr KurekMLegnicaTAK
23525KrzysztofCieślakMLegnicaTAK
236grzegorzpawłowskiMgłogówZG polkowice-sieroszowice
237KrzysztofLewandowskiMSpalona--
238WiktorLewandowskiMSpalona--
239MarlenaWawrzynowiczKLegnica
240Krzysztof KowalczykMJawor
241AgnieszkaTomaszewskaK51-671 WrocławTAK
24228mariuszklimczakMlegnicaTAK
243MarcinTomaszewskiMLegnica
24439MonikaTomaszewskaKLegnicaKB LEW LEGNICATAK
245MarekJankowskiMLegnica
246OlgaKuźmińskaKLubinTAK
247JarosławBryjaMLubinTAK
24824JulitaTaracińskaKLegnicaTAK
249MarekDrapikowskiM59-220 LegnicaPolskie Stowarzyszenie Nordic Walking TAK
25072WALDEMARHRECZANYMLegnickie PoleKB LEW LEGNICATAK
251JacekJędroMCzerwieńskRonin Team CzerwieńskTAK
252MichałKowalskiMCzerwieńskMichNET - Ronin CzerwieńskTAK
253BartłomiejWalkowskiMZielona GóraTAK
25441JAROSŁAW ŁUNIEWSKIMLegnicaniezrzeszonyTAK
25562BartłomiejMarcońMLegnicaSparta LegnicaTAK
256111PiotrNadybskiMLegnicaSparta LegnicaTAK
257TomaszCieślikMGóraBiegająca Kasta Miedziowego MiastaTAK
258MichałOlszewskiMLegnica
259127MagdalenaKwiatkowskaKLegnicaTAK
260WOJCIECHZELAZNYMLEGNICA
261TomaszWojdynoM59-500 ZłotoryjaOlaws ZłotoryjaTAK
262FilipKwiatkowskiMLegnicaTAK
263Augustyn FabjańskiMWrocławaktywni klecinaTAK
264ŁUKASZBUDNIKMWROCŁAWK VAMOS AMIGOS
265ŁUKASZHRECZANYMLegnickie PoleKB TAK
266AGNIESZKAZELAZNAKLEGNICA
267KamilZbrógMLegnica
268VIKTORSTARODUBTSEVMLWOWJM DEMOLEX BARDEJOV
269Grzegorz weglarzMlegnica
270PatrykweglarzMlegnica
271MariuszPowałowskiMLubin
27220AdamWiszMLegnicaTAK
27321BartłomiejKorusMLegnicaTAK
274AgaKowalskaKWrocławMimi & Andy Dream Team TAK
275Krzysztof JaroszM59-220 LegnicaniezrzeszonyTAK
276WaldemarSochaMRaciborowiceUKS Tukan IwinyTAK
277andrzejkucabMlubin 59-300TAK
278MateuszJaroszM59-220 LegnicaSYNEXUSTAK
279ArturJerdonekMLubinTAK
280Agnieszka JerdonekKLubin
281KatarzynaGoneraKJaworTAK
282RadoslawRybinskiMLegnicathe Edge - MMA LegnicaTAK
283KacperKażarnowiczMLegnicaTAK
284Agata Kawa-JerkaKKoskowiceGnająca Temida
285AnnaZaczyńskaKLubin
286CzesławKrajewskiMErnestynówTAK
287MARCINBORATYNMLegnicaI LO LegnicaTAK
288KamilJacewiczMLegnicaFITNESS PIEKARY LEGNICATAK
289DominikMichalakMPrzemkówDrużyna Szpiku SitechTAK
290AleksandraSokołowskaKLegnica
291IdaliaKulikKLegnicaTAK
292DariaPiskorzKPolkowiceDrużyna Szpiku SitechTAK
293RobertPiskorzMPolkowiceTAK
294MichałPiskorzMPolkowiceTAK
295AdamSkórkaMZłotoryjaOlaws ZłotoryjaTAK
296LUCJANŁADAM59-300 LUBINCBJ LUBIN
297MariuszGrzesikMLegnicabrak
298JarekZarembaMLubinbiegająca kasta miedziowego miastaTAK
29914PawełGomułkaM59-220 LegnicaniezrzeszonyTAK
300MariuszPlesińskiMŚwiętoszów 59-72610BKPanc
301PrzemysławRogowskiMLegnicaTAK
302Ewa SzwedoKLegnicaTAK
303KAMILKAMIŃSKIM59-300 LUBIN17 WBZTAK
304RafałKrótkiMLegnicaTAK
305JAKUBBARTKOWIAKMlubinBKMMTAK
306GRZEGORZKUCHTAMJAWORnz
307PiotrMatusikMLegnicaFeniks LegnicaTAK
308BartoszNoworolMLegnicaTAK
309DariuszBALAMLegnicaWolny TybetTAK
310AdrianDębickiMLegnica
311PrzemysławOleśMChojnówTAK
312FilipPrusikMLegnicaTAK
313MariolaMiązekKBaszynTAK
314MarcinMiązekMBaszynTAK
315MartaBlicharskaKLegnicaFitness PiekaryTAK
31660PaulinaKucharczykKLegnicaFitness Piekary LegnicaTAK
317KATARZYNAKAMIŃSKAK59-300 LUBINTAK
318AnnaKaniaKPrzemkówTAK
319DanielLuberaMLegnicaKlub Sportowy TęczaTAK
320AnnaStefanowiczKPrzytok
321GrzegorzPepłońskiMLubinSII
322Jarosław SzczuckiMLegnicabiegacz amatorTAK
323GrzegorzSzczuckiMLegnicabiegacz amatorTAK
324HENRYKSTRZELCZAKMNOWA RUDAMARATON NOWA RUDATAK
325AdrianZającMLegnicaTAK
326PatrycjaIgnaczakKTargoszynTAK
327TomaszPiwowarczykMLegnicaTAK
328JędrzejKozińskiMWrocławTAK
329Wojciech KopećMOlsztynekPaged Sklejka Team KopećTAK
330Grzegorz TomczakMpoznanTAK
331AnetaFiodorekKLegnicaTAK
332EwaBaranK59-216 SpalonaKB LEW LEGNICA
333MICHAŁMACIEJEWSKIMpoznańdrużyna szpiku
33480MarcinTołłoczkoMBartoszówTAK
33574MartaNiemiecKlegnicaTAK
336PawełOczeretkoMLegnicaLEW O IMIENIU FENIKS
337JadwigaOstrowskaKZiemniceKB LEW LEGNICATAK
338JakubNależnyMLegnicaTAK
339115Małgorzata GławędaKLegnicaKB LEW LEGNICATAK
340DawidSzkodzińskiMLegnicaFeniks LegnicaTAK
341PrzemysławGórskiMLegnicaTAK
342PiotrPirusMMściwojów 59-407TAK
343PiotrStockiMLubinTAK
344
345SebastianKrólMLegnicaKB Lew LegnicaTAK
346AndrzejCyrankowskiMSnowidzaTAK
34777DawidSobierajMKraszewiceLKS TAK
34859MAGDALENAMIKULSKAKROSOCHATAPIEKARY CENTRUM FITNESSTAK
349JagodaRoszkoKlegnicaTAK
35034ŁukaszSzczygiełMLegnicaTAK
351BeataKuberaKLegnicaTAK
35219ŁukaszMulawaMLegnicaTAK
35318JulitaGrzegolecKLegnicaTAK
354TomaszLatosińskiMLegnicaTAK
355JolantaSzwarnógKdobczyceWSOWL
35693PatrycjaJopekKKamieniec Ząbk.TAK
357DamianGrzegorzMLegnica
35851WojtekNicpońMLegnicaKB LEW LegnicaTAK
359DamianHukMLegnicaTAK
360Paweł Wieczorek MWrocław
361MonikaKuleszaKZgorzelecTAK
362MarekMojeckiM59-220 LegnicaBractwo Rycerskie Ziemi LegnickiejTAK
363PiotrŁazarowiczMJaworTAK
364Katarzyna ŁazarowiczKJaworTAK
365natalianagirnjakKwinnitsaahilles leszno
366MariuszJaskotMŁawszowaTAK
367wiktornagirnjakMwinnitsaahilles leszno
368Adam HarasiukMWrocławDuszpastersrstwo Akademickie Solniczka
369MariuszJaskotMŁawszowa
370DanutaPiskorowskaKWrocławTAK
371SebastianAndrzejewskiMLubinTAK
372PiotrBałaMWrocław
37346JarosławRabczenkoMLegnica 59-220TAK
374Daniel ManieckiMLubinTAK
375ADAMMRUKMlegnica
376MarcinSeweryniakMLegnicamusc.pl UNITED POLANDTAK
377TOMASZANTOSIAKMZłotoryjaTofikiTAK
378137MariuszKołodziejMLegnicaTofiki TAK
379138Alicja KołodziejKLegnicaTofiki TAK
380JAROSLAW DRUCIAREKMSZPROTAWAJW 23 99 ŚWIETOSZÓW
381AndrzejRydzMJaworJKB TKKF JAWORTAK
382ArturGółkowskiMLubinBiegająca Kasta Miedziowego MiastaTAK
383EmiliaGółkowskaKLubinBiegająca Kasta Miedziowego MiastaTAK
384AdriannaGółkowskaKLubin
385EwelinaMarczykKLegnica
386Stanisław JaworskiMRujaKB LEW LEGNICATAK
387MarcinWoźniakMLegnica
38844PatrycjaLiszkiewiczKLegnicaTAK
389120AdrianGnotMLegnicaZespół Placówek SpecjalnychTAK
390JolantaKurzawskaKLubinKlub Sportowy Polkowice
391RenataJędrasiakKLubinKlub Sportowy PolkowiceTAK
392EugeniuszGrzywaMNowa Wieś LegnickaTAK
39327MarianKretMRokitnicaOLAWS ZłotoryjaTAK
39448PiotrSonginMLegnicaTAK
395RoksanaSonginKLegnica
396MarcinPiechowiczMWrocławWKB Piast
39717MariolaMinginKLegnicaTAK
39811DARIUSZMICHALUKMMIROSZOWICETAK
399SławomirSławińskiMKamienna Góraadrenalina24.com.plTAK
400GIENEKRYCHLEWSKIMSUWARY
401RafałBardzińskiMLegnicaTAK
402SylwesterBardzińskiMLegnicaTAK
403TomaszMuraszkoMLegnicaSparta Legnica
404WIESŁAWPOPIACKIMSICHÓWKB LEW
405AnnaŁubniewskaKWrocławBiegamy we WrocławiuTAK
406bogdangrygorowiczM59-300 lubinrs.polkowiceTAK
40745OskarUngieratMLegnicaTAK
40838RobertKuriataMZłotoryjaOLAWS-GATES ZłtoryjaTAK
409
410
411MagdalenaWójcikKLubinWOLNY TYBET--
412MARTA WODEKKLEGNICAWOLNY TYBETTAK
413
414lucynaStępieńKlubinKS Polkowice
415
416URSZULAMERENAKLEGNICAWOLNY TYBETTAK
417KatarzynaZawieruchaKLegnica
418
419AnnaWójtowiczKLubinBiegająca Kasta Miedziowego MiastaTAK
420TatianaKozubowaKOstrow WlkpFINISZ KALISZ
421TatianaKozubowaKOstrow WlkpFINISZ KALISZ
422OleksiyObuhowskiMOstrow WlkpFINISZ KALISZ
423WasylKowalMOstrow WlkpFINISZ KALISZ
424JuliaHilaKLegnica
425MarekJerkaMKoskowiceWOLNY TYBET
426
427YuriyBlahodirMOstrow WlkpFINISZ KALISZ
428KRZYSZTOFSKIBAMWalbrzychZG Polkowice Sieroszowice
42975StanislawLubońskiMLegnicaKlub Turystyki Pieszej Zwolniony
430DawidGrabowskiMLegnica
431KrzysztofWalaMJaworJKB TKKF JAWOR
432TomaszChawawkoMDemnoTC. TEAM
433109Tadeusz EckertMLegnicaUkts legnicaTAK
434
435
436PiotrCytryńskiMKościelec
437MariuszZawieruchaMLegnica
438JaninaWoronko -Zaczyńska KLubin KS Polkowice TAK
439
440ANNAMIĄZEKKLUBINBIEGAJACA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA
441TomaszSobczykMWrocławLUKS ŻÓRAWINA
442EwaCzerskaKLegnica
443RafałCzerskiMLegnica
44461DariuszSzczepanikMLegnicaTAK
445AnatolPondelMLubinK.S.Polkowice
446RuslanSavchukMKolomyjaAchilles-LesznoTAK
447OleksiiGoncharMLubnyAchilles Leszno TAK
448IUKHYMCHUKMykolaMLuckAchilles-Leszno
449JERONOPERISKwinnitsaBENEDEK-TEAM
450KIPRUTO KIPCHIRCHIR JUSTUSMwinnitsaBENEDEK-TEAM
451KIPROTICHAGNES JERUTOMwinnitsaBENEDEK-TEAM
452SIRMA HARON KIPTOOMwinnitsaBENEDEK-TEAM
453YADAA CHEMTAI CONSALATERKwinnitsaBENEDEK-TEAM
454Andrzej Sadowski MPustków Żurawski WKB Piast Wrocław
45566AndrzejBarełkowskiMSiedliska 3aTAK
456VolodymyrTimashov MUkraina, DoneckAchilles Leszno
457AlbertStępieńMLegnica
458MichałGomoliszekMLegnica
459SzymonMarcinkiewiczMLegnica
46056JoannaHajdukKLegnicaTAK
461JoannaHajdukKLegnica
462
463
464
465
466
467
468
469
470
471
472
473
474
475
476
477
478
479
480