IX Półmaraton Węgorza 2013.05.02 - Lista Zapisanych

Osoby zapisane bez potwierdzonej wpłaty
proszone o przedstawienie potwierdzenia przelewu (przy odbiorze numeru)

formularz lista lista
l.p. imię nazwisko płeć rocznik miejscowość lekarz weterynarii żołnierz drużyna koszulka opłata wózkarz
1MarcinBryndaM1988OleckoNIENIEMaratonka GrajewoSTAK
2AndrzejGibasM1968MalborkNIETAK22 Baza Lotnictwa Taktycznego MalborkSNIE
3ZbigniewŁuńskiM1952MrągowoNIENIEKlub biegacza MrągowoSTAK
4MarekMakowskiM1960WęgorzewoNIETAKVęgoria Węgorzewo / 24 WOG GiżyckoMTAKNIE
5JanuszKosatkoM1977Bemowo PiskieNIETAKULAMA TEAMSTAK
6ZygmuntStaniszewskiM1960SzczuczynNIENIESTAK
7MartaBarcewiczK1986BisztynekNIENIE12tri.plMNIE
8HubertŁempickiM1988KętrzynNIENIESNIE
9ZygfrydLibanM1943TczewNIENIENieSNIE
10PawełMejM1972Baczków--TAKSNIE
11AdamSzabłowskiM1983GdańskNIENIESNIE
12CezaryGwizdałaM1970WarszawaNIENIEKuźnia TriathlonuSTAK
13ArturMatczakM1956WęgorzewoNIENIESTAK
14ZenonKruminM1955KętrzynNIENIEGrupa Securitas-PurzeczkoXLTAK
15EdytaOrganekK1977Giżycko----STAK
16WojciechMarkowiczM1985WęgorzewoNIETAK11 mpa WęgorzewoMTAK
17grzegorzkopaniaM1979augustowNIENIEMNIE
18MariuszDrożdżM1969Olsztyn----LNIE
19RYSZARDWALENDZIAKM1973MALBORKNIETAK22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO MALBORKLNIE
20DawidWorobiecM1990Górowo IłNIENIELNIE
21ALICJAWALENDZIAKK1977MALBORKNIENIEVALDANO TEAMMNIE
22MarcinSOSNOWSKIM1987BartoszyceNIETAKJW 1248 BartoszyceLTAKNIE
23KrzysztofKwiatkowskiM1959ElblągNIENIEEL-bażantLTAK
24IwonaKwiatkowskaK1959ElblągNIENIEEL-bażantSTAK
25GrzegorzSoborskiM1984WęgorzewoNIETAK11 mpaXLNIENIE
26WojciechElminowskiM1962ElblągNIENIEMTAK
27AndrzejMazurkiewiczM1953Wólka KozodawskaNIENIEKB ActiveSports WarszawaXLTAK
28Sylwia CymekK1978PiatnicaNIENIESNIE
29DariuszJurewiczM1974GołdapNIENIEŁowcy Przygód gołdapSNIE
30PavelMasheiM1979BelarusNIENIE-MNIE
31WawrzyniecRybakM1979GdańskNIENIEBiegający TczewMTAK
32MarekCzyżM1980WęgorzewoNIETAK11 mpa WęgorzewoLTAK
33LechSalitaM1960GnieznoNIENIEAltom GnieznoMTAK
34LechŻabińskiM1956RudaNIENIEMaratonka GrajewoMNIE
35PrzemysławRETERSKIM1977KOSZALINNIETAKCSSP KoszalinXLNIE
36RobertŁachaczM1979SzczytnoNIENIELTAK
37MARCINHERMANM1978SZCZYTNONIENIEMTAK
38JarosławJaszczukM1977BraniewoNIETAK11 mpa WęgorzewoXLTAK
39JarosławMrozowiczM1971ElblągNIENIEMNIE
40MAREKRAKOWSKIM1969GIŻŚYCKONIENIEXLTAK
41MaciejMaksymiukM1981ŁomżaNIENIELTAK
42PawełKaszkielM1989SzypliszkiNIENIELTAKNIE
43TomaszGąsiorekM1962Brzoza----Hotel BrzozaLNIE
44ADAMŻYWICAM1977BYDGOSZCZNIENIEBRZOZA BIEGALNIE
45MARYLAKUŹMIŃSKAK1982BRZOZANIENIEBRZOZA BIEGASTAKNIE
46PawełŁaskarzewskiM1980WęgorzewoNIETAK11 mpa WęgorzewoLTAK
47AnnaGrabowskaK1980SzczytnoNIENIESTAK
48ArturPŁACZEKM1977GiżyckoNIETAK11 mpa Węgorzewo/ ŻÓŁWIK GiżyckoLTAKNIE
49AgnieszkaMalinowska-SypekK1972WarszawaNIENIEMNIE
50PiotrMatejkoM1954Orneta NIENIEMNIE
51MateuszSobierajM1984GdyniaNIENIEMTAK
52DawidPosiadałaM1980WęgorzewoNIENIEMTAK
53PIOTRPAZERAM1984SZYDŁOWIECNIENIELNIE
54AnnaSzpunarK1993Zajdy k/OleckaNIENIEMaratonka GrajewoSTAK
55PawełStećM1970OrzyszNIETAK2 RBLog WarszawaLTAKNIE
56JakubSzerszenowiczM1981GiżyckoNIENIELNIE
57JanMajewskiM1947MrągowoNIENIEKlub Biegacza MrągowoLTAK
58FilipWróblewskiM1975WarszawaNIENIEENTRE.PL TeamSNIE
59piotrowskiwitoldM1955wegorzewoNIENIEXLTAK
60JustynaKępaK1984wegorzewoNIETAKvęgoria węgorzewoSTAKNIE
61ArkadiuszBujakM1975EłkNIENIEXLTAK
62GrzegorzPietrusiewiczM1971RadziejeNIENIEMTAK
63MonikaKuleszaK1980OrzyszNIENIEMTAK
64EdwardSegetM1960WegorzewoNIENIEVęgoriaMTAK
65JędrzejKrasnoborskiM1985WęgorzewoNIENIELTAK
66MariuszPredenkiewiczM1978WęgorzewoNIETAK11 mpa WęgorzewoXLNIENIE
67SZCZEPANMACIEJEWSKIM1956WĘGORZEWONIENIEVĘGORIALTAK
68ARTURBRYŁAM1971Bartoszyce--TAK20 BZMTAK
69MariuszPIETRZYKM1974WęgorzewoNIETAK11 mpa WęgorzewoXLTAKNIE
70TomaszOlszewskiM1991JezioranyNIENIEniezrzeszonyLNIE
71TomaszBielskiM1973GołdapNIENIEŁowcy Przygód GołdapMTAK
72PIOTRSOWAM1982GIZYCKONIENIEXLTAK
73IrinaSomavaK1990BelarusNIENIE-SNIE
74RafałMISZKIELM1975WęgorzewoNIETAK11 mpa WęgorzewoMTAKNIE
75AdamOlszewskiM1993JezioranyNIENIEniezrzeszonyLNIE
76MarcinSiudejM1984MrągowoNIETAKKLUB BIEGACZA MRĄGOWOSNIE
77JACEKDŁUŻNIEWSKIM1975ŁOMŻANIENIEKS ŁOMŻANIESTAKNIE
78DawidWobolewiczM1991BartoszyceNIETAKWATLTAK
79AndrzejKamińskiM1976OlsztynNIENIEMNIE
80RobertMiecielicaM1981Stare JuchyNIETAKSTAK
81RobertŚmiełowskiM1971BiskupiecNIENIELTAK
82MichałPawlikowskiM1984WarszawaNIENIELTAK
83TomaszKisielewskiM1975BiskupiecNIENIEXLTAK
84RYSZARDGÓRSKIM1958GOŁDAPNIENIEŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAPSNIE
85TomaszOksiędzkiM1989BrwinówNIENIERaiffeisen-Leasing RunnersMTAK
86AndrzejChełkowskiM1973GiżyckoNIETAKSTAK
87ŁukaszPawlakM1985PszczółkiNIENIELTAK
88KrzysztofObuchowskiM1985GołdapNIENIEŁowcy Przygód GołdapSTAK
89RafałOlkowskiM1979Lidzbark WarmińskiNIETAKJW 2039LTAK
90MonikaSawiczK1992Lidzbark WarmińskiNIENIEAKB Lidzbark WarmińskiMNIE
91PawełMijaczM1984GiżyckoNIETAKSTAK
92PiotrMoskalikM1971OlsztynNIENIELTAK
93ŁukaszNiedźwiedźM1989BartoszyceNIETAK20 BZ BartoszyceMTAKNIE
94lukaszduchnowskiM1984ełkNIETAKorzyszMTAKNIE
95TomaszRakowskiM1977Lidzbark WarmińskiNIETAK9 warmiński pułk rozpoznawczyMTAK
96ZbigniewKorzeniewskiM1977JarotyNIENIEwww.needgod.comMTAK
97KarolKrzyżanowskiM1972SołkiNIENIEMaratonka GrajewoSTAK
98KrzysztofDrężekM1965GrajewoNIENIEMaratonka GrajewoLTAK
99Stanisław AdamOlbryśM1967NasielskNIENIEKB Pimar LegionowoLTAK
100PawełWierzbickiM1978PiasecznoNIENIESTAK
101KrzysztofKozłowskiM1961PieniężnoNIENIEXLNIE
102GrzegorzKotowiczM1975BudryNIENIEMTAK
103PiotrKubarewiczM1980BiskupiecNIENIEBISKUPIECLTAK
104DariuszDawidejtM1986AugustówNIENIEATP AugustówLTAKNIE
105AdamSzydlikM1976ŁomżaNIENIEKS ŁomżanieSTAKNIE
106HubertJankowskiM1988GiżyckoNIETAKSNIE
107KrzysztofGrygoM1960ŁomżaNIENIEKS ŁomżanieMTAKNIE
108MarekChołotaM1979ŻoryNIETAKAkademia BieganiaLTAK
109karolobertowskiM1980węgorzewoNIETAK11 mpa WęgorzewoLTAKNIE
110DariuszSkonecznyM1962OlsztynNIENIELTAK
111JacekKiślukM1978MikołajkiNIENIEKlub Biegacza MrągowoMNIE
112KrystianSikorskiM1992BartoszyceNIETAK20BZ BartoszyceLTAKNIE
113RafałKrzyckiM1977WarszawaNIENIEKB ERGOLNIE
114Miłosz Lenart M1965Kętrzyn NIENIELTAK
115MichałKijewskiM1976węgorzewoNIETAK11 mpa WęgorzewoMTAK
116Tomasz Wójcicki M1975MrągowoNIETAKXLNIE
117MichałBorowskiM1980GrajewoNIENIEMaratonka GrajewoXLNIE
118AndrzejGodlewskiM1985BorawskieNIENIEKS ŁOMŻANIELNIE
119PiotrSojkowskiM1982WarszawaNIENIEMTAKNIE
120SławomirŁabudaM1975braniewoNIETAK JW 4260 ElblągMNIE
121JacekCybulM1988SępopolNIETAK9 Pułk RozpoznawczyLNIE
122BogdanBarewskiM1954WarszawaNIENIEWarszawiakyMNIE
123BożenaMiasojedowK1954WarszawaNIENIEAKS Polonia WarszawaSTAK
124KalinaBarteckaK1985GdyniaNIENIEwww.pomozprzemkowi.plSTAK
125PiotrBarteckiM1981GdyniaNIENIEwww.pomozprzemkowi.plLTAK
126AnnaHintzK1975WęgorzewoNIETAK11 mpa WęgorzewoSTAK
127PiotrBogdanM1987SzczuczynNIENIESzczuczyn A/WISSALTAK
128KAMILBORKOWSKIM1983EŁKNIETAKXLTAK
129JanuszWałachM1974WęgorzewoNIENIEWęgorzewoXLTAKNIE
130MariuszSierzputowskiM1961OlsztynNIENIESTAKNIE
131TomaszJasińskiM1986GiżyckoNIETAK11 mpa WęgorzewoMTAK
132MarekStrześniewskiM1957PiasecznoNIENIEIMPACT TeamXLTAK
133TadeuszBarszczewskiM1974MrągowoNIETAKKlub Biegacza MrągowoMNIE
134MieczysławGurgielewiczM1975GiżyckoNIETAKMNIE
135DawidPachlińskiM1991ŁęczycaNIETAK11 mpa WęgorzewoMTAK
136ArkadiuiszANDRUKAJTISM1976WĘGORZEWONIETAK11 mpa WęgorzewoMTAK
137AndrzejZagórnyM1957Węgorzewo----wózekLTAKTAK
138PawełPałatM1986ElblągNIETAK11 mpa WęgorzewoLTAKNIE
139JANGRACJASZM1955CHOCZNIANIENIEMTAKNIE
140Damian BałtrukanisM1988SuwałkiNIETAKJW 1747LTAKNIE
141DominikKruminM1981Kobierzyce--NIEWKB Piast WrocławMTAKNIE
142Marek SiekierskiM1987GniewkowoNIETAK11 mpa WęgorzewoMTAK
143TomaszDziemiańczukM1980SuwałkiNIETAKXLTAK
144MarcinKawkaM1983WęgorzewoNIETAKLTAKNIE
145sergii okseniuk M1980luck NIENIEMNIE
146oksana didan K1988luck NIENIEMNIE
147marekpaluchM1975GiżyckoNIENIEMTAKNIE
148MichałŻołnierowiczM1974Zegrze PołudnioweNIETAKMTAK
149MonikaKuleszaK1980OrzyszNIENIEMNIE
150tetyana belovolK1969odessaTAKNIESNIE
151sergeymarchukM1986kovelTAKNIELNIE
152MirosławKOŁODZIŃSKIM1978BARTOSZYCENIETAKnieLTAK
153MaciejDuniecM1972WarszawaNIENIEMTAK
154TomaszTYLAKM1985WęgorzewoNIETAKXLTAKNIE
155Andrzej DąbrowaM1971Wola PrzypkowskaNIENIELoVoXLTAKNIE
156BogdanSzczegodzińskiM1972RozprzaNIENIET-Mobile Running TimeLTAKNIE
157ZbigniewWandachowiczM1957SzczecinNIENIEKSI MNIETAK
158MarekSzczepańskiM1958SzczecinNIENIEKSI XLNIETAK
159JoannaPetaszkoK1977MrągowoNIENIESTAKNIE
160KamilHabykM1987WęgorzewoNIENIEVegoria WęgorzewoMTAKNIE
161JustynaDąbrowaK1977Wola PrzypkowskaNIENIELoVoSTAKNIE
162JacekPogorzelskiM1973WarszawaNIENIESTAKNIE
163ZbigniewNiedźwieckiM1974WęgorzewoNIENIEMTAKNIE
164RafałDuckiM1991GiżyckoNIENIEMNIENIE
165PrzemysławJasiulewiczM1978SuwałkiNIETAKLTAKNIE
166RolandMarzęckiM1973WęgorzewoNIETAK11 mpa WęgorzewoLTAKNIE
167Mariusz DąbrowskiM1976GiżyckoNIENIE-LNIE
168RyszardŻukowskiM1966GiżyckoNIENIELTAKNIE
169ZbigniewBartkowskiM1964DziałdowoNIENIEMNIE
170JoannaŻukowskaK1967GiżyckoNIENIEMTAKNIE
171Zdzisław WachM1953AugustówNIENIEATP AugustówMTAKNIE
172TomaszKandeferM1979Nowa IwicznaNIENIEXLTAKNIE
173PatrykKościńskiM1996PozezdrzeNIENIESNIE
174PiotrFiłonowiczM1980Skarszewy NIENIEXLTAKNIE
175PawełJabłońskiM1991OrzyszNIETAKLTAKNIE
176GrzegorzGórkoM1977OlsztynNIENIEMTAKNIE
177BogusławSŁAWIŃSKIM1974SUWAŁKI--TAKLTAKNIE
178Krzysztof KuprewiczM1982WęgorzewoNIETAK11 mpa Węgorzewo /WKK Kyokushin MTAKNIE
179TomaszRymszewiczM1980WęgorzewoNIENIEWKK KyokushinLTAKNIE
180Mariusz Pozdrawiam NizińskiM1958GiełczynNIENIEGiełczyn BiegaMTAKNIE
181RobertSkórkaM1975Kętrzyn----Leszcze KętrzynXLTAKNIE
182CezaryŻyźniewskiM1975Kętrzyn----Leszcze KętrzynLTAKNIE
183DariuszPlakM1981ZąbkiNIENIEGrupa biegowa CHTMO ChotomówXLNIE
184Krzysztof KukowskiM1991SROKOWONIETAK11 mpa WęgorzewoMNIE
185ŁukaszKowalczykM1988GiżyckoNIETAK 11 mpa WęgorzewoSTAKNIE
186DamianPieterczykM1984kętrzynNIENIEsklepbiegowy.com / KP PSP KętrzynMNIE
187MirosławSamosiukM1976simiatyczeNIENIEMNIE
188MARIUSZPROKOPM1975ELBLĄGNIETAK11 mpa Węgorzewo /KLUB KARATE KYOKUSHINLTAKNIE
189AgnieszkaAdamowiczK1971SopotNIENIEBiegamBoLubięSTAKNIE
190AgnieszkaKozińska-NiewiarowskaK1976GdyniaNIENIESTAKNIE
191WojciechBorkowskiM1989WęgorzewoNIETAK11 mpa Węgorzewo / 2 das 4 basMTAKNIE
192AnnaArseniukK1981GórskNIENIET.S. Opatrunki ToruńSNIE
193TomaszZarembaM1981ZambrówNIETAKJW 1747 SuwałkiSTAKNIE
194ArturMidakM1974JabłonnaNIENIEMTAKNIE
195KrzysztofJaworekM1976WarszawaNIENIEMTAKNIE
196BRONISŁAWSULEJM1950WĘGORZEWONIENIESTAKNIE
197MarekWRÓBELM1983WĘGORZEWONIETAK11 mpa WęgorzewoMTAKNIE
198ZuzannaSiemieniagoK1996BudryNIENIEWKK KyokushinSTAKNIE
199mykhayloiverukM1975ukrainaNIENIEMNIE
200sergeymarchukM1985kovelNIENIEMNIE
201KrzysztofBalcerzakM1980GiżyckoNIENIEXLTAKNIE
202MarcinStanM1974WarszawaNIENIEWhite Rabbit Running TeamLTAKNIE
203RafałBendekM1986WęgorzewoNIETAK11 mpa WęgorzewoLTAKNIE
204STANISŁAWZAPADKAM1955MRĄGOWONIENIEKLUB BIEGACZA MRĄGOWOLTAKNIE
205SebastianBudzińskiM1990WęgorzewoNIETAKLTAKNIE
206MichałPartykaM1981ŻyrardówNIENIE12tri.plMTAKNIE
207Hellen JepkosgeiKIMUTAIK1982EldoretNIENIELNIE
208Julius KipronoLAGATM1981EldoretNIENIEBenedek-TeamXLNIE
209Elisha KiprotichSAWEM1982EldoretNIENIEBenedek-teamXLNIE
210KRZYSZTOFADAMKIEWICZM1980BARTOSZYCENIETAK20BZMTAKNIE
211JacekIleckiM1985GdańskNIENIESTAKNIE
212RyszardWoźniakM1971BorzychyNIENIEPolitechnika WarszawskaLTAKNIE
213DariuszSobiechM1987GiżyckoNIETAKJw 2568LTAKNIE
214AlbinKijewskiM1966KętrzynNIENIELTAKNIE
215MAREKLIPSKIM1974WĘGORZEWONIENIEMNIE
216ROBERTWAWERM1972PROSTKINIENIEmaratonka / argema.plMTAKNIE
217MateuszTeclawM1994WęgorzewoNIENIEMTAKNIE
218Adam KRYSIAKM1977GiżyckoNIETAKJW 3797MTAKNIE
219MarcinTorzewskiM1984WarszawaNIENIE4ScrubeekMNIE
220KrzysztofJURGIELSKIM1978WęgorzewoNIETAK11 mpa WęgorzewoMTAKNIE
221KrzysztofMadanyM1964GiżyckoNIENIEMTAKNIE
222DariuszŁokietekM1969SzczecinNIENIEBiegające Łokcie - SalezjanieLNIE
223MAREKDŁUGOSZM1962MrągowoNIENIESTAKNIE
224KamilDługoszM1986MrągowoNIENIEKlub Biegacza MrągowoLTAKNIE
225TomaszRuszewskiM1982SuwałkiNIETAKJW 1747 SuwałkiMTAKNIE
226KrystianGieraM1981InowrocławNIENIESTAK
227ZbigniewMarkiewiczM1981PozezdrzeNIETAKXLTAKNIE
228Anna RadzewiczK1977OLSZEWO WĘGORZEWSKIENIENIEMNIE